--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Seydullah Hoca Gözyaşlarıyla Veda Etti(VİDEO)

İlçemizin sevilen ve başarılı ismi din görevlisi Seydullah Kaya gözyaşlarıyla Kırkağaç'a veda etti.İşte video görüntüleri.

Seydullah Hoca Gözyaşlarıyla Veda Etti(VİDEO)
Seydullah Hoca Gözyaşlarıyla Veda Etti(VİDEO)

2004 yılında Aksaray’dan Kırkağaç’a gelen ve geldiği günden bu zamana kadar özellikle Hıdırağa Mahallesinde Roman vatandaşlarımıza karşı yaptığı başarılı çalışmalarıyla herkesimin büyük takdirini kazanan Din Görevlisi Seydullah Kaya gözyaşlarıyla Kırkağaç’a veda etti. Hıdırağa Mahallesi Kırkağaç Müftülüğü Kuran Kursu binasında Roman vatandaşlarımıza son defa ders veren ve onlarla vedalaşan Seydullah Kaya, unutulmayacak bir vedayla karşılaştı. Yaklaşık 100 kadar büyüğü küçüğü, kızı erkeği, yaşlısı genci tüm öğrencilerinin son ders için Kuran Kursuna akın etmesi ile Kuran Kursu dolup taşarken, herkesin bir veda hediye vermesi ve göz yaşlarıyla hocalarına olan sevgilerini anlatması, duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. Manisa Yeni Camiine tayini çıkan, Din görevlisi Seydullah Kaya kendisine gösterilen bu sevgi karşısında göz yaşlarını tutamadı. Tüm öğrencilerinin tek tek kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından onlara bir veda konuşması yapan Seydullah Kaya, 7 yıl önce göreve başladığı Hıdırağa Mahallesindeki yaşadığı güzel anıları ve kazandığı güzel dostlukları hayatının hiçbir döneminde unutmayacağını söylerken, sık sık ziyarete geleceğini belirtti. Hocalarını çok özleyeceğini söyleyen Hıdırağalılar ise gözyaşlarını tutamadılar. Bizde kirkagac.net olarak İlçemizde gösterdiği başarılı çalışmalarla herkesin sevgilisi olan Din Görevlisi Seydullah Kaya’ya bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. İşte Kirkagac.net farkıyla Seydullah Kaya’nın veda töreni ve Roman vatandaşlarımızla yapılan röportajlardan görüntüler.

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
DESTEK: BARIŞ YILDIRIMHABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
DESTEK: BARIŞ YILDIRIM

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
DESTEK: BARIŞ YILDIRIM

*******

********

********
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2011, 22:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
goru yeri
goru yeri - 8 yıl Önce

Hocamızdan allah razı olsun. Gönül isterdiki hocamız buradaki hizmetlerinin devamını sürdürsün. Ama biliyoruzki bu bir bayrak yarışıdır.hocamızda buraya kadar getirdi. İnşaal gelen hocamızda bu bayrağı daha iyi yerlere getirmesi temennimizdir.

BARIŞ YILDIRIM
BARIŞ YILDIRIM - 8 yıl Önce

Kırkagaclı roman vatandaşlarımıza gerçekten cok büyük destegi oldu kendisinden allah razı olsun

hakan yeniay
hakan yeniay - 8 yıl Önce

hocam hizmetlerin çok oldu.Allah razı olsun.İnşallah devamını manisada yaşar ve yaşatırsın...

@karakurt
@karakurt - 8 yıl Önce

yeni görev yerinde başarılar..

Süleyman TERLİ
Süleyman TERLİ - 8 yıl Önce

Seydullah Hocam hem kişilik hem hocalık olarak gerçekten takdir ettiğim bir büyüğümdü.Vehbi Vakkasoğlu'nun Kalp Sevmekten Yorulmaz isimli kitabında bahsettiği gibi sevgi çekini veren bir hocaydı.Birebir yaptığımız sohbetlerde o kadar tatlı dille dinimizi anlatıyordu ki herkes sussun Seydullah Hocam konuşsun isterdim hep.Seydullah Hocam'a gittiği yerde başarılar diliyorum ki başarılı olacağına,oradaki kardeşlerimize dinimizi güler yüzüyle anlatacağına dair hiç şüphem yok.Giderken görüşme fırsatımız olmadı ama yaptıklarından ötürü Seydullah Hocama çok teşekkür ediyorum,Allah razı olsun.Hakkını helal et Sevgili Hocam,bizden yana helal olsun.Allah yar ve yardımcın olsun...

zeki albay
zeki albay - 8 yıl Önce

gitmen belli oluyor ki herkezi üzdü hocamm keşke gitmeseydinizzz...

m.zengin
m.zengin - 8 yıl Önce

Kaç yıldır şahit olduğumuz fedakarca çalışmalarınızla bu insanların gönüllerini feth ederek onlara güzeli, doğruyu,hoşgörüyü,saygı ve sevgiyi veren değerli hocamız Seydullah beyi tebrik ediyor bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.ALLAH Razı Olsun.

ersen
ersen - 8 yıl Önce

bir insan anca bu kadar sevilir gerçekten.videoyu izlerken gerçekten gurur duydum.Allah razı olsun helal olsun
ersen-soma         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<