--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

CUMHURİYET'E ÇOK YAKIŞTI(VİDEO)

İlçemiz Cumhuriyet R.N.D İ.Ö Okulundan önemli bir başarı. İşte video görüntüleri.

CUMHURİYET'E ÇOK YAKIŞTI(VİDEO)
Cumhuriyet’e Çok Yakıştı(VİDEO)

İlçemiz Cumhuriyet Rıza Nebahat Dolman İlköğretim Okulu, Manisa’nın “En Çevreci Okulu” seçildi. Milli Eğitim Bakanlığı ile Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından imzalanan protokol çerçevesinde düzenlenen “En Çevreci Okul” ilçemiz Kırkağaç Cumhuriyet Rıza Nebahat Dolman İlköğretim Okulu seçilirken, bu nedenle bir program düzenlendi. Cumhuriyet Rıza Nebahat Dolman İlköğretim Okulu konferans salonunda yapılan Çevre Günü programına Manisa Çevre ve Orman İl Müdürü Yahya Güngör,Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, Hakim Ercan Şahin, Kırkağaç Belediye Başkan vekili ve Belediye Meclis Üyesi Engin Ümmetoğlu,İlçe Emniyet Müdürü Mithat Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut,İlçe Tarım Müdürü Melikşah Taşkın,Vergi Dairesi Müdürü Murat Yavaş, Ak Parti İlçe Başkan Vekili Ömer Tavşancı, CHP Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Kaçar, Yazı İşleri Müdürü Abdullah Bayraktar,Nüfus Müdürü Aysel Alıcı,Halk Eğitim Müdürü Selami Üsgelen,Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Osman Sönmez, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.Kırkağaç Cumhuriyet Rıza Nebahat Dolman İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırladığı skeç,slayt,şiir ve şarkıların ardından Manisa’nın En Çevreci Okul Plaketini Okul Müdürü Mustafa Zengin’e Kaymakam Ali Sırmalı ve En Çevreci Okul Belgesi de Manisa Çevre ve Orman İl Müdürü Yahya Güngör tarafından verildi.
Programın ardından davetlilere okul aile birliği tarafından yapılan ikramlar verildi. İşte Kirkagac.NET farkıyla programdan görüntüler.
HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)
******

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


*********

**********

********

********
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2011, 09:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
abc
abc - 8 yıl Önce

alakalı alakasız bir çok insanının görüntüleri var yemek yerken ofofoofffff o nasıl bir yemek yiyiştir!!!!! Allah gözlerini doyursun sanki yemeğe gelmişler Pardon ama bu gösteride ve ödülün kazanılmasında kimlerin emeği vardıı???? gereksiz gereksiz işler SBS sonuçlarını görmek gerek:) babalar günü de kutlandı mıı yoksa onu kaçırdık mı izlemeyi:)))))
herşeyi haber yaptırıyorsunuz akıllı tahta geldi diye 3 kere haber oldu yazık ya maliyeti ne kadar da bunu reklamı yapılıyor! hayır boyle mi işlenir sayın dine ve vicdana sığınan büyüklerimiz????!

abc
abc - 8 yıl Önce

evet katılıyorum kağıt cok fazla kullanılmış ama olaylar o kadar abartılmış ki kes yapıstıra dönmüş. gereksiz kağıt kullanımı ve çelişen çevre günü!ayrıca okulu var eden öğrenciler ve öğretmenlerdir müdürler idare ederler ama ödülü hep onlar alır gösteriş meraklısı çok bu memlekette!!! O kadar para harcasam ben de müze gibi GEREKSİZ bir kapı ve park gibi kamelya yaptırırdım.! YALAKALIK ne kadar İĞRENÇ!! bu kadar da gösteriş meraklısı olunmaz ki ya!!!!

ali veli
ali veli - 8 yıl Önce

pardon unuttum. videoyu izlerken sahne hazırlıklarına baktım da baya bir emek harcanmış tabi bol miktarda kağıt da.
yanlış okumadım dimi EN ÇEVRECİ okul biraz tezat olmadı mı?
ayrıca bu kutlama görüntülerini daha önce de izlemiştik sanırım.Aynı amaçla kaç kutlama yaptı Cumhuriyet ve ne kadar kağır karton harcadı acaba ?

ali veli
ali veli - 8 yıl Önce

haklısın mustafa şen hoca yorumlarda adaletli olmak lazım.çünkü bu tür faaliyetlerde bütün yükü öğretmenler ve onların emeği ile şekle giren öğrenciler çekerken kaymağı üsttekiler yer.Hele Mustafa ZENGİN gibi görünüş meraklısı birisi için harika bir malzeme...
TebriklerEN ÇEVRECİ okul seçilmiş Cumhuriyet ama malum SBS sınavları yapıldı.İnşallah bu sitede kaymakamın elinden EN ÇOK KAZANDIRAN okul plaketini de alır.
Ama biraz zor gibi görünüyor...
tekrar yazıyorum adalet herkese bir gün gerekecektir.
bunu yorum yapalarda yoruma muhatap olan yöneticiler de iyi bilmeli...

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 8 yıl Önce

Yorum atan arkadaşların gerçek kimliklerini yazmalarını isterdim! Samimiyetleri ve attıkları yorumlardaki adaletsizliği yüzlerine vurmak isterdim.Okulumuzda yapılan faaliyetlerde Okul Müdürümüz Mustafa Zengin'in varlığı asla inkar edilemez.Biz Eğitim emekçileri bunun bilincindeyiz.Ama yapılan faaliyetlerde emeği var olan öğretmen ve öğrencilerimize bir teşekkürü bile etmekten imtina eden sahte-sanal rumuzlu yorumları bana kusura bakmayın, biraz farklı anlamlar yüklüyor.Saygım Ormanı Görebilen Yorumlara...

Cumhuriyet i.ö.o'dan bir öğrenci ..
Cumhuriyet i.ö.o'dan bir öğrenci .. - 8 yıl Önce

Okulun eski ve yeni haline baktığımızda gerçekten bu ödülü hakkettiğimizi düşünüyorum . Eskiden okulumuzda çevre ile ilgili yada başka bir konuyla ilgili sosyal faaliyetler bulunmamaktaydı. Müdürümüz sabahları yerlere çop atmayın diye uyarırdı ama Mustafa Zengin hocam gibi her gün tekrar tekrar teneffüslerde bile uyarıda bulundu . Kamelyamızdan tutun okulun her yerine kadar değişiklikler yaşandı. duvarlar resim kursumuzun sayesinde boyanırken fidanlarımız sınıflar ve izciler eşliğinde dikildi. Bunun sonucunda okulumuzdaki öğrenci arkadaşlarım büyük bir çevre bilincine sahip oldular :)
Bize düşen en büyük görev ise Mustafa zengin hocama teşekkür etmek ..
OKULUMUZA KARŞI EMEĞİNİZİ TAKDİR EDER SİZE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM ...

türkbirliğiokulu mağdurlarından
türkbirliğiokulu mağdurlarından - 8 yıl Önce

mustafa hocam sizi çok arıyoruz.allah her okula sizin gibi müdürler nasip eder inşallah.

saygyla
saygyla - 8 yıl Önce

teşekkr hocam oklumz sayende çok güzllşti ellerne sağlik sayende bütün güzellkleri yaşyorz önce bnm oklmu güzlleştrdn şimdi kızmn herkes memnn sağol senn gibi insanlarn okl degl kırkağaç ın ihtyacı var saygyla ellernden öperm


SIRADAKİ HABER


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------