--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KIRKAĞAÇ'TA KARNE SEVİNCİ(VİDEO)

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Kırkağaç'ta da karne coşkusu vardı.İşte video görüntüleri.

KIRKAĞAÇ'TA KARNE SEVİNCİ(VİDEO)
Kırkağaç’ta Karne Sevinci(VİDEO)

2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı dün sona ererken, tüm Türkiye’de olduğu gibi karne sevinci Kırkağaç’ta da coşkuyla yaşandı. Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, Atatürk Edip Bayat İlköğretim Okulunda öğrencilerin karne sevincine ortak olurken, sınıfları gezerek öğrencilere tek tek karne dağıttı. Sırmalı’ya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut ve Atatürk Edip Bayat İlköğretim Okulu Okul Müdürü Adem Yalçınkaya eşlik etti. Öğrencilere karnelerini dağıtan Kaymakam Sırmalı, öğrencilerin tatilde dinlenmelerini ve kitap okumalarını söylerken, tüm öğrencileri tebrik etti. Kirkagac.NET’e bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut, ders yılının Kırkağaç açısından başarılı bir yıl olduğunu belirtti.
Huzurlu bir eğitim ve öğretim dönemini geride bıraktıklarını ifade eden Turgut, bu dönemde sosyal, kültürel, bilimsel, sportif ve akademik alanlarda gösterilen başarıların mutluluk verici olduğunu söyledi. Velilere de çağrıda bulunan Turgut, "Öğrencilerin karnelerinde düşük ya da yüksek notlar almaları karşısında velilere büyük görev düşüyor. Karnenin eğitimde bir amaç değil araç olduğunun unutulmaması ve çocukları cezalandırma ya da abartılı ödüllendirilmesi doğru değildir" dedi. Açıklamasında öğrencilere de seslenen Turgut, "Sevgili çocuklar sizler bizim için çok değerlisiniz. Aldığınız karneler, sizlerin bir eğitim ve öğretim yılı boyunca gösterdiğiniz akademik başarının tablosunu ortaya koyar. Karneleriniz ister çok iyi, isterse beklentilerinizin altında olsun, bu sizin kendinizi değerlendireceğiniz göstergelerden sadece birisidir. Karnesi beklediği gibi olmayanların aşırı üzülmesi, iyi olanların ise nasıl olsa iyiyim bir şey yapmama gerek yok düşüncesi ile kendini çok rahat hissetmesi doğru bir tutum değildir. Karnedeki sonuçları doğru değerlendirmeniz ve buna göre de planlı tatil yapmanızı öneriyorum" diye konuştu. Ayrıca diğer sınıflarda da yine aynı coşku vardı. Sınıf öğretmenleri öğencilere karnelerini dağıttı. Öğrenciler büyük sevinç yaşadılar.
İşte kirkagac.NET farkıyla haberin video görüntüleri.

HABER: FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


***********

*************
HABER: FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)
*********

**********

********

********

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2011, 09:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
ferrarisini satan imam
ferrarisini satan imam - 8 yıl Önce

bize hiç kaymakam vermedi karnelerimizi. yeni trend bu galiba.

Ayhan TURGUT-Milli Eğitim Müdürü
Ayhan TURGUT-Milli Eğitim Müdürü - 8 yıl Önce

Bir Eğitim-Öğretim yılını daha sonuçlandırdık.Çok büyük olumsuzluklar olmadı diye düşünüyorum.SBS Sınavlarından sonra şimdide LYS sınavları var.Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.İnşallah herşey herkesin gönlünce olur. Tüm öğrencilerimizin tatili en iyi şekilde değerlendirmelerini temenni ediyorum.Saygılar.

Barış YILDIRIM
Barış YILDIRIM - 8 yıl Önce

tüm karne alan ögrencılerı kutlyorum


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<