---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Öğretmenlerin “Halk Oyunları“ Sevgisi

İlçemizde görev yapan öğretmenler, Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü tarafından açılan Halk Oyunları kurslarına büyük ilgi gösterdiler.

Öğretmenlerin “Halk Oyunları“ Sevgisi

Öğretmenlerin “Halk Oyunları” Sevgisi

İlçemizde görev yapan öğretmenler, Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü tarafından açılan Halk Oyunları kurslarına büyük ilgi gösterdiler. Büyük çoğunluğunu öğretmenlerin oluşturduğu Halk Oyunları kursu akşam 20:00-21:00 saatleri arasında Kırkağaç Kapalı Spor Salonunda, Beden Eğitimi öğretmeni Hakan Yeni eşliğinde yapılıyor. Boş saatlerini Halk Oyunları ile değerlendirdiklerini söyleyen ilçemiz öğretmenleri, bu kurslara tüm Kırkağaçlıları davet ettiler. kirkagac.net’e özel bir açıklama yapan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Selam Üsgelen ise öğretmenlerin Halk Oyunları kursuna gösterdikleri büyük ilginin kendilerini mutlu ettiğini belirtirken, kurslara yazılmak isteyenlerin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne başvurmaları gerektiğini söyledi.Üsgelen “Müdürlüğümüz tarafından açılan ve devam eden kurslarımız İş Makineleri kullanımı kursu, arıcılık, giyim, bilgisayar kullanımı, bilgisayar okur yazarlığı, kalorifer ateşçiliği, halk oyunları, bağlama ve okuma yazma kursudur. Kurslarımızın saatleri kursiyerlerimiz tarafından belirlenmektedir. Amacımız halkımıza hizmet etmek olduğu için onların istediği saatlerde kurs açmaktır. Kurslarımız sadece merkez binamızda yapılmaktadır, tüm Kırkağaçlıları bekliyoruz” diye konuştu.

 

HABER: HAKAN DEMİR
FOTOĞRAFLAR:ZEKİ ALBAY


HABER: HAKAN DEMİR
FOTOĞRAFLAR:ZEKİ ALBAY


 

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2010, 08:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
furkan kurnaz
furkan kurnaz - 9 yıl Önce

yoksa yeni bi yıldızmı doğuyor.ali hocam ben enaz 10 yıl uğraştım diyo onun için inanmak güç oğlanın sünetinde oynada gömrelim,bana gelince ben kıvırmaya devam ederim.

özcan kaçar
özcan kaçar - 9 yıl Önce

oğlum fuji bende yeteneğin kralı var ben bu işlere zaman ayıramadım gelde akşamları seyret yetenek gör ben bu işi iyi yapıyom dün akşam davul bile çaldım.ali hocaya telefon et ben harbi yetenekliyim.sen kıskanma bakayım sende katıl oğlum böyle faliyetlere

furkan kurnaz
furkan kurnaz - 9 yıl Önce

hakan hoca ali hoca ona senelerce öğreteyim diye çok uğraştı ama öğretemedi özcan sadece misket oynaya bildi.adamda merak var ama yetenek sıfır.

Noyan
Noyan - 9 yıl Önce

Bravo Özcan KAÇAR yakısır abime : )

@karakurt
@karakurt - 9 yıl Önce

güzel bi sosyal faailet oluşturmuş öğretmenler kendilerine..

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 9 yıl Önce

Komik çok komiksin.Uğraştığın faydalı şeyleri bizlere sıralasana biz de nasiplenelim.Seni de tebrik edelim.Küçüçük beyninde ürettiğin faydasızlıkları görelim ne dersin komik kardeş...

arkadaş
arkadaş - 9 yıl Önce

arkadaş heralde kendisi uzayda yaşıyor ki ülkemizin en değerli kültüründen bi haber sen gitme o kurslara komik rumuzlu şahıs bu ülkeyi herşeyden üstün tutanlar bu ülkenin kültürünüde baş tacı ederler kursa katılan herkese çok çok teşekkürler haberi yapan hakan demire de teşekkürler bu sayede geleceğimiz bizden sonraki nesilde bu kültüre önem vereceklerdir emeği geçen herkesi kutluyorum.

Canip
Canip - 9 yıl Önce

Ne biçim bir yorum bu komik.sen komik değil kabus gibisin... uzay fen gibi ulvi sözlerle kendi cehaletine şemsiye arama.yonyulmamış ormandaki kalas bile senden daha olumlu bakabilir olaylara.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<