--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Özel Betül Koleji, Öğretmenleri Unutmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü programından sonra, Özel Betül Koleji yemekhanesinde verilen yemeğe çok sayıda öğretmen katıldı.

Özel Betül Koleji, Öğretmenleri Unutmadı
Özel Betül Kolejinden Öğretmenlere 24 Kasım Yemeği

İlçemiz Özel Betül Koleji, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçemizde görev yapan öğretmenlere bir birlik beraberlik yemeği düzenledi. 24 Kasım Öğretmenler Günü programından sonra, Özel Betül Koleji yemekhanesinde verilen yemeğe çok sayıda öğretmen katıldı. Konuyla ilgili kirkagac.net’e bir açıklama yapan Özel Betül Lisesi Okul Müdürü Abdulkadir Gürsoy “Öğretmenlerimizin birlik ve beraberliğini arttırmak, kaynaştırmak maksadıyla bir yemek düzenledik, bizleri kırmayıp iştirak eden tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuşurken, Özel Betül İlköğretim Okul Müdürü Adem Akarmut ise “İlçemize yeni gelen öğretmen arkadaşlar ile tanışmak ve kaynaşmak için böyle bir yemek düzenlemeyi düşündük. Tün öğretmen arkadaşlarımızın öğretmenler günü kutluyor teşekkür ediyorum” dedi. Yemeğe katılan öğretmenler ise kendilerini kapıda karşılayan ve böyle bir günü düzenleyen Özel Betül İ.Ö Okul Müdürü Adem Akarmut ve Özel Betül Lisesi Okul Müdürü Abdulkadir Gürsoy’a memnuniyetlerini dile getirdiler.
 
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2010, 23:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Şen
Mustafa Şen - 10 yıl Önce

diyarbakırlı,senin yorumunda övgü bölümlerine ne dediğimi de nereden çıkardın?Acı diye ençok yaşamımda çiğköfteyi bilirim.Benim özgülümde dinine ve kültürüne bağlı bir okul kavramı yoktur.Ne terbiyeyi nede saygıyı senin gibi yorumlarını orasından sallayanlardan öğrenecek değilim.Sen kendini tanıt bize, biz sana onları fazlası ile öğretiriz.Saygım İnsana...

Diyarbakırlı
Diyarbakırlı - 10 yıl Önce

mustafa şen kırkağaç eğitim sen ilçe temsilcisi neden benim özel betülü öven yorumum böyle zoruna gittiki anlayamadım inan.nedir bu acı.15-20 kişide gelse bu güzel bir davetti.sen ve senin zihniyetin sırf dinine kültürlerine bağlı bir okul olduğu için gitmeyerek terbiyesizlik yapmıssınız.yani o sizin saygısızlıgınız.

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 10 yıl Önce

4.Bu sitenin her halde en fanatik,en yalaka,en ayırımcı ve kuş beyinli sanal şahsiyeti(bundan önceki haberlere attığı yorumlarıda düşününce) diyarbakırlı.Riskı vermek, vermemek senin elinde mi?O sözleri yazmadan önce yazılanları okumadığın,okudunsada nerenle okuduğun senin küçük aklının boyutunu bize gösteriyor.Senin yorumlarını okuyan yüzlerce insanın sırf rumuzundan dolayı güzel Diyarbakır'ı ağızlarına alıyorlar ya bunun hakkını nasıl vereceksin bilemiyorum!Ama yemeğe gidip o ortamı yaşayan arkadaşlardan seni tanıyıpda yediklerinin arta kalanını sana yedirmeye hazır kişiler tanıyorum.Yazık sana diyarbakırlı...

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 10 yıl Önce

3.Duyuruyu duyan 250 kişilik bir camiadan gördüğüm ve aldığım bilgilere göre yemeğe 20-25 kişi katılıyorsa dürüstlüğünden şüphe duyduğum öğretmen bu katılımcıların ya hepsini bir görüş,katılmayan 220-230 kişiyi bir başka görüş mensubu yapmış, kendinide bir tarafın neferi yapmış. Ayrımcılığın danıkası yazık seninm dürüstlüğüne.Gitmez ve gidemez söylemin senin küçük aklının çok ötesinde kalır sen onu anlayamazsın dürüst öğretmen.

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 10 yıl Önce

1.Davete giden Eğitim Sen üyesi vardı.Hatta tören sonrası üyelik formu isteyen yeni öğretmenlerde vardı.Merağın yanıtlandı Hayrettin Sallabaş.
2.İlçe töreninde duyuruyu yapan öğretmende bir Eğitim Sen üyesi idi.Ayrımcılık yoktu yani.Bildiri girişte ve çıkşta dağıtıldı tüm katılımcı uyelerimiz bu daveti duydu.Duymadılar diye bir şey yok Mertoğlu.

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 10 yıl Önce

Haberi ilk görüp yorumlayan kişi olarak Kolej Emekçilerini tebrik edip takdirimi sundum ve "İnsanların idealleri için var olması kadar güzel bir neden yok yaşamda" dedim.Buraya kadar saygı ve hoşgörü...
Sallabaş,Mertoğlu,dürüst öğretmen,diyarbakırlı sözüm sizlere...

diyarbakırlı
diyarbakırlı - 10 yıl Önce

kırkağaçın en güzel ve basarılı okulu olan özel betülü bu güzel davranısından dolayı kutluyorum..solculara yemek yok :)

ersen
ersen - 10 yıl Önce

afiyet olsun tüm ögretmenlerimize okulumuzu kutluyorum
ersen-soma         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net