--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

GAZETECİ-ŞAİR HAKAN DEMİR’E ANLAMLI BİR PLAKET

Sadece Türkiye’nin değil Dünya'nın birçok ülkesinden şair, yazar ve sanatçıları ağırlayan Gazeteci-Şair Hakan Demir’e anlamlı bir ödül daha verildi.

GAZETECİ-ŞAİR HAKAN DEMİR’E ANLAMLI BİR PLAKET
GAZETECİ-ŞAİR HAKAN DEMİR’E ANLAMLI BİR PLAKET

Yaklaşık 5 yıldır Manisa Medya TV’de Hakan Demir ile Gönülden Düşenler isimli Kültür ve Sanat programıyla Cumartesi akşamlarına damga vuran ve her hafta sadece Türkiye’den değil Dünya'nın birçok ülkesinden şair, yazar ve sanatçıları ağırlayan Gazeteci-Şair Hakan Demir’e anlamlı bir ödül daha verildi.

Merkezi Antalya’da olan Türkiye’nin en önemli Kültür ve Sanat Derneklerinin başında gelen Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği tarafından, Türkiye’nin en çok izlenen şiir programlarından olmayı başaran Gönülden Düşenler programını hazırlayıp sunan,
Gazeteci-Şair Hakan Demir’e Türk Edebiyatına yaptığı katkılardan dolayı anlamlı bir plaket takdim edildi.

Manisa Medya TV Stüdyolarında düzenlenen plaket törenine Antalya Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği Genel Başkanı Şair Mete Dayı, İzmir Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği Temsilcisi Şair Levent Suer, Antalya Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Fethi Akın, Kıbrıslı Yazar Hasan Çakmak ile Antalya Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Gazeteci-Şair Hakan Demir’e plaketini Antalya Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği Genel Başkanı Şair Mete Dayı takdim etti.
Dayı “Kültür ve Sanat programıyla Türkiye’nin ve Dünya'nın değişik ülkelerinden şairlerini ve yazarlarını konuk alarak Türk Edebiyatına katkı sağlayan Şair Hakan Demir’e merkezi Antalya’da olan Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği olarak plaket takdim etmenin mutluluğunu yaşadık.

Hakan Demir’e başarılarının devamını diliyoruz” derken, İzmir Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği Temsilcisi Levent Suer ise “Değerli Gazeteci, Şair, TV Programcısı dostum Hakan Demir, yürek ödüllerimiz hep seninle zaten. Şiir, Edebiyat ve musikiye verdiğin önem tartışılmaz.
Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği olarak bu plaketi sunmak bizlere ayrı bir onur verdi. Başarıların daim olsun” dedi.

Böyle anlamlı bir plaketin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Gazeteci-Şair Hakan Demir ise “Antalya’dan gelerek bu plaketi bana takdim eden kıymetli Şair Mete Dayı’ya, güzel insan değerli ağabeyim Şair Levent Suer’e ve tüm Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği yönetim kurulu üyelerine gönülden teşekkür ediyorum.

Plaket ya da ödül almak ve bu başarıya layık görülmek tabi ki unutulmaz bir olay ama o plaketi Türkiye’nin en önemli kültür ve sanat derneklerinin başında
gelen, yaptıkları çalışmalar ve sundukları hizmetlerle gönüllerimizde taht kuran Kurşun Kalemler Şairler ve Yazarlar Derneği'nden almak ayrı bir onur ve mutluluk.
Başta Şair Mete Dayı ve Şair Levent Suer olmak üzere bu derneği ülkemize kazandıran tüm gönül dostlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 08:47

hakan demir

YORUM EKLE


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<