Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net--------------------------------

banner55

Kirkagac.Net

Kirkagac.NetKirkagac.Net


www.Kirkagac.Net


Kirkagac. Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


banner36

KIRKAĞAÇLI EFSANELER KIRKAĞAÇ’TA BULUŞTU(VİDEO)

07 Mayıs 2018 Pazartesi 07:45
Bu haber 2901 kez okundu

Kırkağaçlı efsaneler muhteşem bir organizasyonla bir araya geldiler.

KIRKAĞAÇLI EFSANELER KIRKAĞAÇ'TA BULUŞTU(VİDEO)
KIRKAĞAÇLI EFSANELER KIRKAĞAÇ’TA BULUŞTU(VİDEO)

İlçemizin unutulmaz okulu Kırkağaç Lisesi’nin efsane öğretmenleri ile 1982 yılında tarih yazarak şampiyon olan futbol takımı oyuncuları uzun yıllar sonra buluşup, hasret giderdi.

Kırkağaç’ın unutulmaz emekli öğretmeni Ali Angı, Cüneyt Naci Yıldırım ve Fevzi Ok’un birlikte organize ettikleri muhteşem organizasyonda gözyaşları sel oldu.

Sabah 09.00’da başlayıp akşam 22.00’da son bulan etkinliğe, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Kırkağaç Lisesi’nin o dönem görev yapan öğretmenleri, Mehmet Gençoğlu, Nafize Gençoğlu, Şennur Türkölmez, Ali Angı, Saide Angı, Nevzat Sezgin, Nurisu Sezgin, Hasan Ali Çelik, Bingül Çelik, Savaş Öztekin, Kadriye Öztekin, Mehmet İyiyapıcı, Şirin İyiyapıcı, Halil Yaşbudak, Atiye Yaşbudak, Yunus Tayar, Kırkağaç Lisesi’nin 1982 yılında ki şampiyon kadrosunda yer alan futbolcuları, Cengiz Kelemci, Cüneyt Naci Yıldırım, Fevzi Ok, Yalçın Ararat, İbrahim Alev, Veli Erek, Nurettin Topçuoğlu, Serdar Sel, Mehmet Ali Kopuk, Mustafa Tozkoparan, Şenol Seçim ve Necati İşçi katıldı.

Düzenlenen geniş katılımlı organizasyon Kavun Diyarında verilen sabah kahvaltısıyla başladı.
Kahvaltının ardından vefat eden öğretmenler Saruhan Sezer ve Hasan Sevim ile 1982 yılında Kırkağaç Lisesi efsane kadrosunda yer alan Levent Kaska’nın mezarları toplu halde ziyaret edilerek dua edildi.

Daha sonra öğretmen ve öğrenciler tam 36 yıl sonra Kırkağaç Lisesi’ne giderek 6 Fen ve 6 Edebiyat sınıflarını ziyaret ederek eski günleri yad ettiler.

Duygusal anların yaşandığı anlar görülmeye değerdi.

Öğle yemeğinin ardından şampiyon Kırkağaç Lisesi’nin 1982 yılı kadrosu ile Acaridmanspor’da forma giymiş eski futbolculardan oluşan kadro, Şair Eşref Stadında karşılaştı.

1-1 berabere biten karşılaşma nefesleri keserken, usta oyuncular oynadıkları futbolla eski günlerini hatırlattılar.

Efsaneler daha sonra yine toplu halde, sırasıyla Kırkağaç Acaridmanspor Kulübünün duayen futbolcusu ve antrenörü Emin Tasın’ı, Öveçli Mahallesi sakinlerini ve Kırkağaç Çam Festivalini ziyaret ettiler.

Muhteşem organizasyonun finali Köfteci Altay’da yapıldı.

Yenilen akşam yemeğinin ardından düzenlenen programda Kırkağaç Lisesi öğretmenlerinden rahmetli Ahmet Önder Türkölmez ve Saruhan Sezer ile rahmetli oyuncularımızdan Hasan Tör ve Levent Kaska’nın yakınlarına, değerli Kırkağaç Lisesi öğretmenlerine, Kırkağaç Lisesi efsane futbol takımında oynayan futbolculara, çeşitli spor dallarında ödül alan Kırkağaç Lisesi sporcularına, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e, İHA Muhabiri, Kirkagac.Net imtiyaz sahibi, TV Programcısı ve Gazeteci-Şair Hakan Demir’e ile Kirkagac.Net köşe yazarı Akın Yakıt’a, ilçe sporuna desteklerini esirgemeyen Fatih Candan ve tanınmış fotoğrafçı Kadir Boz’a günün anısına özel plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

Final programına ise Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Sadrettin Küçük, Kemal Tokgöz, Özcan Kaçar, Huriye Ok, Mehmet Ali Kaska, Halil Kaska, Yunus Cezayir, Tülin Yıldırım, Kadir Boz, Mehmet Yaşar, Levent Komşu, Fatih Candan, Erol Tör, Kamil Boz, Meral Boz, Halide Soydan, Abdullah Erköse, Nilgün Türkölmez, Kürşat Sezer, Ayşe Sezer, Türker Gençoğlu, Dilek Gençoğlu, Bingül Çelik, Hasan Ali Çelik, Nuray Tör Okur, Servet Okur, Rahime Kelemci, Nurhayat Topçuoğlu, Yavuz Cezayir, Murat Tahtalı, Yusuf Özkan, Turgay Akbayrak, Mücahit Küçük, Mehmet Karaköylü, Vedat Basın, Ferhat Tavas, Mustafa Şen, Mustafa Bozyel, Melih Yavaş, Gülnur Yavaş, Emin Tasın ve Zeki Seçkin katıldı.

Gece konuşmalar ve anlatılan anılarla son bulurken, yakın zamanda tekrar buluşmak için sözleştiler.

Kirkagac.Net’e bir özel açıklama yapan Kırkağaç’ın efsane öğretmeni Ali Angı “Bu muhteşem organizasyona desteklerini esirgemeyen ve maddi manevi destek olan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e, Sedat Altay, Özcan Kaçar, Sedat Altay, Üstün Dönmez, Sabri Dönmez, Aves A.Ş. Yön. Krl.Başk. Senan İdin, Genel Müdür Onat Angı, Fevzi Ok, Olıvena Zeytincilik Tar.Ürn.Hay.Gıda İnş.Paz.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. sahibi Necati İşçi, Halide Soydan ve Kırkağaç Acaridmanspor Kulübüne teşekkür ederim.

Gerçekten unutulmaz bir gündü. Katılan tüm dostlarıma gönülden teşekkürler” dedi.

İşte Kirkagac.Net farkıyla haberin video görüntüleri.

HABER-FOTOĞRAF-VİDEO DÜZENLEME: HAKAN DEMİR(İHA)
KAMERA-FOTOĞRAF: AKIN YAKIT(Kirkagac.Net)


Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

nürsel 9 ay önce yorumlandı

ey gidi eski günler yalan oldu neydi ogüler sevgi sayğı vardı şimdi nerdeee tozlu topraklı statlarda şimdi er imkanlar var yetişen yok yabancılar dolarları götürsün sevgi sayğının olduğu yerde başarı olur evsane hoca ve ekibi biliçsiz transferde kulüplerin halii

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Necati işçi 9 ay önce yorumlandı

İşlerimin yoğunluğundan dolayı gündüz katılamadım ama gerçekten çok güzeldi emeği geçen Ali Hocam olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Serdar ipek 9 ay önce yorumlandı

Çok güzel bir buluşma, çok güzel bir organizasyon. Emeği geçenlere teşekkürler. Bir daha ki bir organizasyonda daha geniş katılımlı olursa bende gelirim.

3 Kişi beğendi.