--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KIRKAĞAÇLILAR DERNEĞİ'NDEN ANLAMLI SÜRPRİZ

Kırkağaçlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, bu hafta 200. programını kutlayan Hakan Demir ile Gönülden Düşenler Programının Canlı Yayını esnasında anlamlı bir sürpriz yaptılar.

KIRKAĞAÇLILAR DERNEĞİ'NDEN ANLAMLI SÜRPRİZ
KIRKAĞAÇLILAR DERNEĞİ'NDEN ANLAMLI SÜRPRİZ

Manisa'da hizmet veren Kırkağaçlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, bu hafta 200. programını kutlayan Hakan Demir ile Gönülden Düşenler Programının Canlı Yayını esnasında anlamlı bir sürpriz yaptılar.

Kırkağaçlı Gazeteci-Şair Hakan Demir'in hazırlayıp sunduğu 5 yıldır büyük ilgi gören kültür-sanat programı olan Hakan Demir ile Gönülden Düşenler Programı bu hafta 200. bölümüyle izleyicileriyle buluştu.

Programın canlı yayını esnasında stüdyoya giren Kırkağaçlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Buruş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Meşeli ile Rıfat Kökavcı, 200. program dolayısıyla hazırladıkları anlamlı hediyeleri takdim ettiler.

Kırkağaçlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Buruş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Meşeli ile Rıfat Kökavcı'yı bir anda stüdyoda gören Kırkağaçlı Derneği Gazeteci-Şair Hakan Demir, bu anlamlı sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşadı.

Canlı yayın esnasında hazırladıkları hediyeleri takdim eden Dernek Başkanı Ahmet Buruş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Meşeli ile Rıfat Kökavcı'ya bu anlamlı sürprizleri nedeniyle çok teşekkür eden Gazeteci-Şair Hakan Demir, Kırkağaç'tan ve Kırkağaçlılar Derneğinden övgüyle söz etti.

Manisa'da Kırkağaçlıları biraraya getirerek önemli bir hizmeti yerine getiren Kırkağaçlılar Derneği Başkanı Ahmet Buruş ise 200.programı kutlayarak daha nice programları izlemeyi dilediklerini söyledi.

Programın canlı yayın konukları olan THM Sanatçısı İsmaiL Erdal ve Bilim Adamı Şair Doç.Dr Bekir Sami Özsoy'da yapılan bu sürprizi ayakta alkışladılar.

İşte yapılan bu anlamlı sürizden video görüntüleri.(Alttaki linke tıklayıp izleyebilirsiniz)

HABER-FOTOĞRAF: BURHAN ERTEK(Kirkagac.Net)


 


 

 


Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 08:18

hakan demir

YORUM EKLE


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<