--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KIRKAĞAÇLILAR İSYAN ETTİ ÇEVRE YOLUNU KAPATTI(VİDEO)

Kazalara isyan eden Kırkağaçlılar yolu trafiğe kapatarak, yetkililere tepki gösterdiler. İşte video.

KIRKAĞAÇLILAR İSYAN ETTİ ÇEVRE YOLUNU KAPATTI(VİDEO)
KIRKAĞAÇLILAR İSYAN ETTİ ÇEVRE YOLUNU KAPATTI(VİDEO)

Çevre yolunun ıhlamur evleri kavşağında yaşanan kazalara isyan eden Kırkağaçlılar yolu trafiğe kapatarak, yetkililere tepki gösterdiler.

Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden 13 yaşında ki Hatice Nur Yavuz’un vefatına isyan eden ve yıllardır bu kavşağa alt geçit yapmayan idarecilere büyük tepki gösteren vatandaşlar, yoğun yağmura rağmen yolu trafiğe kapatarak, yetkilileri protesto ettiler.

Çevre yolunun Ihlamur Evleri bölümünü yaklaşık 45 dakika trafiğe kapatan 200 Kırkağaçlı buraya alt geçit yapılmaması halinde her hafta burada eylem yapacaklarını söylerlerken, Kirkagac.NET kameralarına isyan ettiler.

Protesto sonrası alt geçit yapılması için imza toplayan vatandaşlar, sessizce eylemlerini sonlandırdılar.
İşte Kirkagac.NET farkıyla düzenlenen protestodan görüntüler.

HABER-FOTOĞRAF-KAMERA: HAKAN DEMİR(İHA
DESTEK: AKIN YAKIT(Kirkagac.NET)Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 21:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSMET
İSMET - 5 yıl Önce

ben gözüm i̇le gördüm aşagida asfaltin üzeri̇nde su bi̇ri̇ki̇nti̇si̇ olunca bi̇le araba kaza yapti bu gösteri̇yi̇ destekli̇yoru ovaya buradan başka yerden geçi̇lmi̇yor. d
aha çok kaza olur di̇yorum.altli üstlü geçi̇t yapilmasi lazim

4545
4545 - 5 yıl Önce

yapılan eylemi sonuna kadar onaylıyorum ama chp nin bir gösteri içerisinde olmasını kınıyorum chp aday adayı kendini göstermek için gelmiş,özcan kardeşimin söylediği söz daha çarpıcı daha ciddi kazalar olur sözü özcan bundan daha ciddi bir kaza ola bilirmi bir ölüm ve komada olan bir baba var ben umuyorum ilçe milletvekilimizin desteği ve yerel yönetimin uygulayacağı bir proje ile bu kazaların önüne kesinlikle geçilecektir.

MUSTAFA K
MUSTAFA K - 5 yıl Önce

si̇nyal si̇stemi̇ hatasi da olsa buraya bi̇r alt geçi̇t şart. ayrica sanayi̇ yolundaki̇ tünel geçi̇tte geni̇şleti̇li̇p yüksek araçlarin da geçi̇şi̇ sağlanmali. gelenbe yolu gi̇bi̇. buradaki̇ trafi̇ği̇ azaltmak da kazalari önlemeni̇n bi̇r yolu.özelli̇kle traktörleri̇n geçi̇şi̇ yavaş kaliyor.sonuçta yapilmayacak şey deği̇l.yeterki̇ i̇stensi̇n.burada i̇ş yetki̇li̇ merci̇lere kaliyor.

Hasan koç
Hasan koç - 5 yıl Önce

bir emekli öğretmen olarak ben kaymakamımı, belediye başkanımı, sivil toplum kuruluşlarını ve muhtarımızı aramızda görmek istiyordum.arkadaşlar bu bir siyasi gövde göterisi değildir ve olmamalidır bu soruna yukarıda belirttiğm ekip ile çözüm bulmak istiyoruz.o yetkililere soruyorum:8 ölüden sonra gencecik kızımız haticeyi de toprağa verdik.gerçekten vicdanlarınız rahat mı? iktidarın manisalı vekillerine sesleniyorum lütfen bu konuya bir el atın.çözüm bulmak için bir yakınınızı mı kaybetmeniz gerekir? o zamanda şimdi sizler nasıl duyarsız davranıyorsanız bizden de bunu mu beklemek istersiniz?sayın yetkiliğler lütfen kendinizi o ailalerin yerine koyun. eğer gerçekten vicdanlarınız rahat ise benim söyleyecek sözüm yok.

hayri burgaz
hayri burgaz - 5 yıl Önce

orada bir sinyalizasyon hatası olabilirmi acaba birde istasyon tarafına giden yönde zaman çok az yaya bir geçit karşıdan karşıya geçerken kırmızı yarı yolda yanıyor oraya mutlaka yayaların araçların geçebileceği bir alt geçit mutlaka olması gerek bu protesto ve imza toplama olayı daha öncede yapıl hiç bir yetkili ilgi göstermedi sayın belediye başkanı bu konuda sanırım daha önce verdiği bir söz vardı ama olay soğuyunca yine unutuldu kara yolları nezdinde yapılmıyorsa belediye olanakları kullanılarak yapılabilinir sanırım bir saat kulesi yapımı kadar masraf olmaz o saat kulesi bir şey kazandırmıyor ama oraya yapılan masrafla bir alt geçit yapılabilinirdi eyer ki bürakrasi var olmuyor derlerse bir gecede birilerini kurtarmak için kanun çıkaranlar bu konu içinde engelleri alt edebilirler has kırkağaçlı milletvekilimizde var zor olmasa gerek onlar için


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------