--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KIRKAĞAÇLILARIN ALT GEÇİT İSYANI(VİDEO)

Üst üste yaşanan kazaların ardından Kırkağaçlılar Ihlamur Evleri kavşağına alt geçit yapılması için 2 bin imza topladı. İşte video görüntüleri.

KIRKAĞAÇLILARIN ALT GEÇİT İSYANI(VİDEO)
Kırkağaçlıların Alt Geçit İsyanı(VİDEO)

Son dönemde trafik kazalarının sıkça yaşandığı İstasyon Yolu üzerinde bulunan Ihlamur Evleri Kavşağına alt geçit yapılmasını isteyen Kırkağaçlılar 2 bin imza toplayarak yetkilileri göreve çağırdılar. Son olarak emekli öğretmen Efrazim Yıldırım’ın hayatını kaybettiği kavşakta daha öncede bir çok kez trafik kazası meydana gelmişti. Dün Ihlamur Evleri kavşağında toplanan Kırkağaçlılar, ilçe sakinlerinden tam 2 bin imza toplarlarken, sürücülerde araçlarını durdurarak bu imza kampanyasına destek oldular. Kirkagac.NET kameralarına konuşan mahalle sakinleri yetkililerin seslerini duymasını ve bir an önce bu bölgeye alt geçit yapmalarını isterlerken, daha fazla can kaybı olmaması için herkesin elini çabuk tutması gerektiğini söylediler. 26 Haziran günü hayatını kaybeden Efrazim Yıldırım’ın ailesi de kameralarımıza konuşurken bizler babamızı kaybettik başka canlar yanmasın diyerek isyan ettiler.
İşte Kirkagac.Net farkıyla yetkililerden alt geçit isteyen Kırkağaçlıların, kameralarımıza yaptığı açıklamalardan görüntüler.

ÖZEL HABER-KAMERA-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


********

*****

ÖZEL HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)

*********

**********

********

********
Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2011, 00:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
kırkağaçlı
kırkağaçlı - 8 yıl Önce

bu yola çözüm bulmazlar yorum yapanlarn hepsi haklı yolun yaplması için baştakilern canı yanması lazm başkasının canı önemli değil can benm canım dyenlerden insan hayatı bu kadar çıkar içn harcanmamalı bizde orda 1 defasnda kazayı ucuz atlattk dilerm sorumlulularn canı yansın ama günahsızlarn değil duyun bu sesleriiiiiiiiiiiiiiii

demokrat solcu
demokrat solcu - 8 yıl Önce

Rıza bey zamanında düzgün yapılamayan fizibileteler sayesinde bu günlere kalmak ve üzücü olaylara şahit olmak gerçekten insanlık açısından çok acı bir şey arkadaşlar bırakın Allah aşkına yorumları çaba sarfedin oraya nasıl bir alt geçit yaptırabiliriz buna harcayın zamanınızı lütfen Kırkağacımızın en işlek yoluna alt geçit yapılabilmesi için değerli gücümüzü bilgimizi ve sayın kırkağaçlı sözü geçen değerli kişileri zenginleri devreye sokalım sokalımki bir an önce bu işi halledelim oradaki kazaları önlemenin bir tek yolu alt geçittir bundan başka bir altarnatif yoktur bir tek çare alt geçittir ve bu alt geçidinde yapılabilmesi içinde Sayın Belediye başkanımız ve Sayın Millet vekilimiz Recai BERBER in sorumluluğundadır eğer bu değerli kişilerimiz isterse bu alt geçit olur biz bedavaya oy vermedik kırkağacımızın sorunlarını halletsinler diye oy verdik değilmi arkadaşlar

hatice akçalı
hatice akçalı - 8 yıl Önce

O YOL YAPIMI BAŞLAMADAN ÖNCEDEN BERİ SÖYLÜYORUZ AMA DİNYENE AŞKOLSUN ..BEKLKİ SİZ DUYURUR SUNUZ SESİNİZİ

Salih Müjdat Salman
Salih Müjdat Salman - 8 yıl Önce

Ezop dili ile yazmıyoruz ! Okuduğunu anlayabiliyor musun? Ben alt gecıt yapılmasın demiyorum ! Yazılanı iyi oku ! 'Pahalı diye hemen yapmayabilirler' ! diyorum. Buraya yazdıklarımdan eğer "paraya insan yaşamından daha fazla önem verdiğim çıkarılabiliyorsa, anlayışına "pes" diyorum ! Alt-geçit' i ben mi yapacağım da böyle düşüneyim? Ya da politik idarî sorumlu ben miyim? Alt-geçit'in pahalı olabileceği varsayımıyla, daha kısa vadeli ve hemen yapılabilecek kısa vadeli ,görece ucuz ve daha fazla can kaybedilmesinin önüne geçilebilecek "acil" önlemler önerdim. Karakurt'lu Kardeş, seni değil seni okutan Edebiyat Hoca'nı öpeyim !

....
.... - 8 yıl Önce

yorumun batsın be müjdat.pahalıymış...hangi maddi değer insan canından daha önemlidir dünyada.
utanmadan yolu daralt ışık koy gibi boş şeyleri öneriyorsun.
ışıklara dikkat edecek kadar gelişmiş sorumlu insanlar olsaydık bu kazalar olurmuydu? bu yol böyle insan canını hiçe sayar biçimde planlanırmıydı.
ayıp yazık ve günah.
oradan senin yavrun geçmediği için böyle akıl vermeye cesaret ediyorsun.

@karakurt
@karakurt - 8 yıl Önce

toplanan imzalar bi işe yarar umarım.

Salih Müjdat Salman
Salih Müjdat Salman - 8 yıl Önce

O kavşaktan önce ya yolu daraltıp hızı kesici engeller,işaretler koyulmalıdı ya da bizde pek kullanılmayan/olmayan döner-kavşak gibi bir yapı inşa edilmeliydi. Tabii alt-geçit gibi daha pahalı birçzöüm ta baştan plânlanabilirdi.

Malsef böyle;akıl başa sonradan geliyor. Bunca cana yazık. Orada epeyce kaza oldu. Daha fazla can kaybı vermeden değişik önlemler üzerine düşünmek gerekli. Alt-geçit iyi bir alternatif. Pahalı diye hemen yapamayabilirler. Ama ışık ,hız engeli veya kavşağa gelmeden önce yolu daraltma gibi önmlemler de alt geçit öncesi biran önce devreye sokulmalı.

ümran özkurnaz
ümran özkurnaz - 8 yıl Önce

insana değer verilmiş olsaydı bu gün bu sorunlar yaşanmazdı.aslında söylenecek çok şey var ama burası yeri değil.ben az konuşayım sizler çok anlayın.İNŞALLAH yetkililer vurdumduymazlıktan kurtulup kırkağaç halkının feryadlarını duyarlarda harekete geçerler.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<