--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Özendi “Teşekkürler Gedüz“

Yeni Mahalle Muhtarı Emin Özendi, Belediye Başkanı Gedüz'ün çalışmalarını beğendiğini özellikle muhtarlara lap top bilgisayar hediye etmesinin önemli bir davranış olduğunu söyledi.

Özendi “Teşekkürler Gedüz“
Özendi “Teşekkürler Gedüz
İlçemiz Yeni Mahalle Muhtarı Emin Özendi, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ü başarılı bulduğunu söylerken, özellikle muhtarlara lap top hediye etmesinin işlerini kolaylaştırdığını belirtti. Kirkagac.NET’e bir açıklama yapan Özendi “Kırkağaç Belediye Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz’ün seçildiğinden beri gösterdiği ilçemiz için gösterdiği gayreti takdir ediyorum. Özellikle biz muhtarlara hediye ettiği lap top bilgisayar işlerimizi kolaylaştırdı. Artık vatandaşlarımız daha iyi hizmet alıyor. Belediye Başkanımızın bu davranışı çok önemli ve yerinde bir davranış oldu” diye konuşurken, sözlerini Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e teşekkür ederek sonlandırdı.
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


********

********

*******
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2011, 08:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
efe
efe - 8 yıl Önce

benim 1 sene önce su sayacı bozuktu 3 veye 4 defa söylememe rağmen heleki 1 sene sonra yaptılar ama o süre zarfında aylık 20 ile 30 tl arası ücret yazmışlar.bende kızdığım için 1,5 sene ödemedim toplam borcum 460 tl çıktı.şubat ayında paranın hepsini yatırıp hem faturaya kafasına göre yazmışlar su faturasını deyip indirim isteyecektim ama nerde nafile başkana çıktım yapacak birşey yok hepsini ödeyeceksin dedi bende tamam deyip borcu yatırdım.sonraki ay gelen su faturaları 3 ile 4 tl arası.aradaki fark çok birde yetmiyormuş gibi şimdide af çıkarmışlar yüksek borcu olanlara indirim yapıyorlarmış ben haklı olduğum halde indirim yapılmadı.ben hakkımı helal etmiyor.

kırkağaçlı
kırkağaçlı - 8 yıl Önce

benim tanıdıgım emin işini bilir.tesekkür etmişse vardır bi bildiği 30 yıllık chp lidir o :)

erkan çay
erkan çay - 8 yıl Önce

emin özendi CHP li bilinen bir ailenin çocuğudur bu doğrudur.kendi de CHP li olabilir ancak bir hizmete karşı teşekkür etmesi neden anormalmiş gibi algılanıyor ki.Emin yine oyunu Chp verir, yada vermez bu kimseyi bağlamaz, teşekkür etti diye niye babasının kemikleri sızlasın.bu kadar aciz düşünmeyin.

Barış YILDIRIM
Barış YILDIRIM - 8 yıl Önce

hizmet te sınır yok yani :)

helal
helal - 8 yıl Önce

hizmetleri sinderemeyenler maden suyu içsinler şişkinliğe iyi gelir.hadi bakıyim

aa
aa - 8 yıl Önce

ersen kardeşim en gereksiz haberlere bakıyorum ona bile yazmışsın be ..ya adam gibi muhalif veya yandaş olsan okuyacağım dikkate alacağım ---------------

eeeeeeeee
eeeeeeeee - 8 yıl Önce

sadece laptop az olmuş birde vınn verip sizi vınlatması gerekirdi

tebrikler
tebrikler - 8 yıl Önce

tesekkurler geduz kardesimsen sen herseyin en guzelini en dogrusunu yaparsin sana gorevinde basarilar dilerim         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<