--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

SARIAĞA MAHALLESİNE İDDİALI MUHTAR ADAYI

HASAN KOPAN(SARIAĞA MAHALLESİ MUHTAR ADAYI)

SARIAĞA MAHALLESİNE İDDİALI MUHTAR ADAYI
SARIAĞA MAHALLESİNE İDDİALI MUHTAR ADAYI

1- Sarıağa Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kopan kimdir?

Hasan Kopan, 26.03.1986 Tekirdağ Hayrabolu doğumlu ilk ve ortaokulu Mehmet Günek Türkbirliği İlköğretim okulunda Lise eğitimini Kırkağaç Mesleki Eğitim ve Teknik Eğitim Merkezinde tamamlamıştır.

Üniversite eğitimini ise halen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde devam etmektedir. 2004 yılında lise eğitimini tamamladıktan sonra esnaflığa atılmış ve halen Bilgisayar –Güvenlik Sistemleri ve Telekomünikasyon Hizmetleri üzerine esnaflığını sürdürmektedir. Hasan Kopan'ın babası emekli öğretmen İzzet KOPAN annesi ev hanımı Serpil Kopan. Evli ve bir çocuk babasıdır.
2- Hasan Kopan muhtar olursa ne gibi hizmetler yapacak.
Mahalle sakinlerini bekleyen hizmetler neler olacak ?

Halkımızın istedikleri anda muhtarlarına ulaşabilecekleri muhtarlık bürosu ve iş yerine sahibim.
İhtiyaç sahibi ailelerimizi tespit ederek ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli hizmetleri sunacağız.
Sadece devletimizin sağladığı yardımlarla yetinmeyerek kendi bünyemizde de bir çalışma yapıp ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarının da eğitim ve öğretim masraflarını muhtarlığımız bünyesinde karşılayacağız.

Mahallemizde bulunan atık ve çöp konteynırlarının düzenlenmesini sağlayarak çevremizin temiz olması için konteynırların boşaltım sürelerini kısaltmak için gerekli çalışmaları yapıp takipçisi olacağız. Çevre düzenlemelerinin ivedi bir şekilde yapılması için gerek belediyemizle gerekse büyük şehir belediyemizle görüşerek daha yaşanır bir mahalleye sahip olmak adına gerekli çalışmaları yapıp takipçisi olacağız.

Mahallemizde bulunan ve risk altında olan yapıların çevremize ve insanlarımıza zarar vermemesi için oluşabilecek herhangi bir kazanın önüne geçmek adına gerekli tespitleri yapıp gerekli kurumlarla görüşerek bu riski minimuma indirmek için çalışacağız. Mahallemizde bulunan camilerimizin dernek yöneticileri ile iletişime geçip camilerimizin ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamak ve hayatta tutabilmek için muhtarlığımız adına çalışma başlatarak dernek yöneticilerimize yardımcı olacağız.

Cadde ve sokak aydınlatmalarına özen göstererek arıza esnasında gerekli birimlerle görüşülüp arızanın derhal giderilmesini sağlayacağız. Teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak mahalle sakinlerimizin tüm ihtiyaç ve sıkıntılarının çözümünü minimum zaman dilimine indirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

3- Hasan Kopan’ın seçmenlerine önemli mesajı nedir ?

Oy vicdan işidir. Ben mahalle sakinlerimizin vicdanlarının sesini dinleyerek onlara hizmet etmek isteyenleri destekleyeceklerine inanıyorum.
Biraz klasik olacak ama ben yine de söyleyeyim. Hizmet için bizde varız, destek sizden hizmet bizden.


Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 18:41

hakan demir

YORUM EKLE


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<