--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

YÜREĞİMİZ YANDI(VİDEO)

Diyarbakır'da çıkan çatışmada 13 Şehit verdik. Video haber.

YÜREĞİMİZ YANDI(VİDEO)
13 ŞEHİT..YÜREĞİMİZ YANDI(VİDEO)
 
Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada 13 asker şehit oldu, 2'si ağır 7 asker de yaralandı.  
Gelişmeler üzerine Başbakan Erdoğan da İstanbul programını iptal ederek Başbakanlık'ta Genelkurmay Başkanı Orgeneral Koşaner ve Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan Fidan'la biraraya geldi. 
Silvan'ın Bayrambaşı Beldesi kırsal kesiminde arama tarama faaliyetinde bulunan güvenlik güçlerine pusu kuran teröristler ateş açtı. Açılan ilk ateşte 1 asker şehit olurken, 1 askerde yaralandı. Timde bulunan diğer askerlerin anında karşılık vermesiyle çatışma çıktı. Bölgede takviye ekipler sevkedilirken, çatışmanın sürdüğü belirtildi.
Saatlerdir süren çatışmada şehit sayısı 13'e, yaralı sayısı ise 7'ye yükseldi. Çatışmalar halen devam ediyor.
Vali Mustafa Toprak, Silvan ilçesi kırsal kesiminde arazi arama tarama faaliyetini sürdüren güvenlik güçleriyle bir grup terörist arasında sıcak temas sağlandığını söyledi.
Vali Toprak, ''Teröristlerle çıkan çatışma sürüyor. Operasyon devam ediyor. İçeriğine yönelik bir şey söylemek için henüz erken'' dedi. Kirkagac.NET olarak şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. 
Mustafa Yıldızdoğan’ın Şehitler Ölmez videosuyla haberimizi sonlandırıyoruz.

HAKAN DEMİR

*******

**********

*********

**********

********

********

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2011, 19:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
çelik
çelik - 8 yıl Önce

babacan ne oldu zorunamı gitti yazdıklarım..cevap vermiyecekmiş cevap veremiyeceğim desene sen şuna ... senin gibi zavallılar olduğu müddetçe akp %50 değil %75 alır ...siz havlamaya devam edin böyle olurmu...

metin mert
metin mert - 8 yıl Önce

Çelik.... Bu PisKAKA 2002 de kurulmadı,bu ülke 2002 de kurulmadı kabul. Ama benim bütün bu anlattıklarım 2002'den sonra olanlar. Sen önce yazılanları iyi oku. Yani gözünle oku,beyninle değerlendir,.....tünle okuyup,....tünle değerlendirme. Ondan sonra kalk burada AKEPE yalakalığı yap olur mu? Bundan sonra sana yanıt vermeyeceğim.

ibrahim yılmaz
ibrahim yılmaz - 8 yıl Önce

PKK köpekleri ve onların işbirlikçisi İsrail,ABD ve Avrupalı hainler şunu iyi bilsinler,T.C devleti ve ve yüce Türk milleti ne libyadır,ne Suriye,ne Ürdün,ne Yemen,ne Arabistan ve ne de Iraktır..Mehmetçiğin ve asil Türk milletinin mazisi insanlık tarihi kadar eski,şan ve şerefle doludur.

Şehitlerimize Rabbimden rahmet,Yerleri cennet mekan olsun ve efendimize komşu olsunlar inşallah...Ve yüce Türk milletine de sabır ve metanet dilerim.

Saygılarımla.

İbrahim Yılmaz
İbrahim Yılmaz - 8 yıl Önce

SAYGIDEĞER ARKADAŞLARIM ;

Bugun Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsalında Ermeni asala örgütünün devamı,İsrailin ve ABD nin kuklası kan içici PKK hainleri tarafından alçakça,şerefsizce ve adice 13 mehmetçiğimiz pusuya düşürülerek şehit edilmiştir.

O mehmetçik ki Malazgirt meydan savaşında,İstanbulun fethinde,Mohaçta,Prevezede​,Çanakkalede ve istiklal savaşında,vatanı savunmada kendisinden kat kat güçlü düşmanlarına karşı kendisini kanıtlamış soylu bir askerdir...Sizin gibi Mossad ajanı,ABD işbirlikçisi hain PKK it sürülerine mi gücü yetmeyecek.Yüce Türk milletinin öfkesini ve Mehmetçiğin kahhar güçünü karşısına alanların bu dünyada hiç şansı yoktur..Bunu dost ve düşman herkezin bilmesinde çok büyük yarar vardır..Mehmetçiğin ve yüce Türk milletinin öfkesi O hainleri inlerinde boğacaktır..O PKK hainleri ve onların işbirlikçileri çok yanlış bir yolu seçmişlerdir..Ateşle oynamaktadırlar.Bu memleketin boş olmadığını anlayacaklardır..

@karakurt
@karakurt - 8 yıl Önce

Allah şehitlerimize rahmet eylesin üzgünüz..

diyarbakırlı
diyarbakırlı - 8 yıl Önce

aynı başbakanımız gibi..sağolsun iyiki var.ona güveniyoruz

çelik
çelik - 8 yıl Önce

Her türlü müspet adıma, kurşunla cevap veren BDP ve PKK nasıl biter? Cevabı çok açık kardeşlerim. Hakikî mânâda despot bir yöneticiyle biter. Vur diyecek, kır diyecek, as diyecek! Masumu değil, direkt suçluyu infaz edecek. Gözünü kırpmadan.. Fitneyi bertaraf edecek. Tıpkı Abdülhamid Han gibi, istihbaratı kuvvetlendirecek.. Hakkari'de köy basanları anında tepeleyecek.. Çıkıp mecliste bu devlete, kardeşliğe kurşun sıkan ağızları, dar ağacına yollayacak.. Masaya yumruğunu vurup, ben kardeşliğim, ben barışım diyecek, muarız bir sesi anında kesecek..

Kimse bu yazdıklarımdan dolayı beni faşizanlıkla itham etmesin. Benim askerimi şehrin göbeğinde arkadan vuranlardır faşistler

çelik
çelik - 8 yıl Önce

babacanlar bu pkk 2002 demi kuruldu...bu ülke 2002 demi kuruldu...susunda ses kirliliği bari olmasın...fesubhanallah yaaa...tövbe tövbe...         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------