GÜNCEL Haberleri Tümü

KIRKAĞAÇ'TA OYUN GRUPLARINA ZARAR VERDİLER

KIRKAĞAÇ'TA OYUN GRUPLARINA ZARAR VERDİLER

Kırkağaç'ta kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından parklardaki oyun gruplarına zarar verdiler.

Kırkağaç Belediyesi tarafından ilçenin dört bir yanına konan ve çocukların mahalle aralarında ve parklarda ki tek eğlenceleri olan oyun grupları "memlekete faydası olmayan" birileri tarafından yapılan saldırıda büyük zarar gördü.

Kasıtlı olarak parke taşlarıyla kırılan, yakılan, üzerileri boyalarla yazılan oyun parkları kullanılamaz hale gelirken, oyun gruplarında oynayamayan çocukların ise boyunları büküldü.

Kirkagac.Net'e bir açıklama yapan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz "İlçemizdeki parklarda bulunan oyun grupları ve açık hava spor aletlerine kimliği bilinmeyen kişiler tarafından kasıtlı olarak zarar verilmektedir.

Çamlıbahçe olarak bilinen parkta ve orta cami karşısında yeni yapılan parkta bulunan tahtarevelliler beton temellerinden sökülmüş, kaydıraklar sert cisimlerle vurularak kırılmış ve diğer alet ve tabelalar boyanmış ve yakılmıştır.

Yapılan bu çirkin saldırıları Kırkağaç Belediyesi olarak kınıyoruz. Kamu malına zarar veren bu kişilerin tespit edilmesi halinde, ilgili makamlara bildirilecektir" dedi.


HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR(İHA)


 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş

Facebook Yorumları