--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

AHMET YAVAŞ İSTİFA ETTİ(VİDEO)

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yavaş görevinden istifa etti. İşte video görüntüleri.

AHMET YAVAŞ İSTİFA ETTİ(VİDEO)
AHMET YAVAŞ İSTİFA ETTİ(VİDEO)
Yaklaşık 1.5 yıl önce Kırkağaç Belediye Başkan Yardımcılığına getirilen Ahmet Yavaş dün bu görevinden istifa etti. Kırkağaç tarihinde ilk kez kurulan Kırkağaç Belediye Başkan Yardımcılığı görevi de böylece son bulmuş oldu. Kırkağaç Belediyesinde Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün de katılımıyla bir basın toplantısı düzenleyen Ahmet Yavaş kimseye kırgın olmadığı söylerken önemli açıklamalarda bulundu. Yavaş “Her yolun bir çıkışı bir inişi, her işin bir başlangıcı bir de bitişi vardır. 2010 yılı Ocak ayında Belediye Başkanımız Gedüz beni göreve çağırdı. Bende bu görev genç bir arkadaşımızın yapmasını istedim. Fakat Başkanımız benim üzerimde durdu. Bu görev gerçekten çok yorucu bir görev. Zamanı gelince noktasını koymak gerek. Görevden ayrılsam da yine Belediye Meclisindeyiz, yine Başkanımız ve AK Parti için çalışmaya devam edeceğim. Bu kararımın Belediye ile bir alakası yok tamamen kendi kararımdır. Makamda mevkide gözüm yok. Bütün dostlarıma bana verdikleri desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum” derken görevde kaldığı süre içerisinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ise “Ahmet ağabeyden bu kadar başarılı bir performans beklemiyordum. Ahmet Ağabey yaşına göre gerektiğinden çok bir performans göstererek 7 bölgede 18 uygulamasını bitirdi. Ben şahsım, Belediye Meclisim ve Kırkağaç halkım adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi. İşte Ahmet Yavaş ve Yaşar İsmail Gedüz’ün açıklamalarından Kirkagac.NET farkıyla görüntüler.
HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)

*********

**********

********

********
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2011, 08:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
hülya
hülya - 8 yıl Önce

kafa kopartmak diye buna denir gedüz daha öncede hep aynı şeyleri yaptınız ve söylediniz.gittikçe yalnız kalıyorsunuz.ilmi siyaseti öğrenemeden gideceksiniz

hatice akçalı
hatice akçalı - 8 yıl Önce

görevini layıkıyla yerine getirecek insanlara teslim eder siniz inşallah ..çok çabuk yoruldun ahmet abi üzüldüm..

------
------ - 8 yıl Önce

gaddar arkadaş Kırkağaç'ın geri kalması emin ol ki senin gibi düşünenlerin sayısının çokluğundan dır. kabahati başka yerlerde arama dön bir aynaya bak yeter.

kırkağaçlı
kırkağaçlı - 8 yıl Önce

Yazık kırkağaç bürokrasi ve mesleki tecrübelerinize son derece ihtiyacı olan değerli birisini kaybetti bu istifanın ana sebebinin belediyede olan brütüsler olduğu kanaatindeyim.kalsaydınız güzel şeyler yapacağınızdan eminim.yinede kırkağaç için yaptıklarınıza teşekkür edrim.

Mehmet gönlüaçık
Mehmet gönlüaçık - 8 yıl Önce

hemen her meseleyi sayın başkana mal etmek çok yanlış bir düşünce. Ne demek belediye çoluk çocuğun eline kaldı. fatih tahta oturduğunda 13 yaşındaydı. Çalışan arkadaşlar en azından hepsi askerliğini yapmış kişiler. Bence yönetime köstek değil destek olalım.İstifa ahmed beyin şahsi kararı olmalı. bir at 40 sene koşmaz göreve talip olması zaten bir hataydı.

gaddar
gaddar - 8 yıl Önce

İşi bilen çalışkan bir kişiydi ama gedüz başkan onun bu çalışmalarına hep köstek oldu.Ama kaybeden ahmet yavaş değil başkan oldu.Belediye çoluk çocuğun beceriksizlerin eline kaldı.Yazık çok yazık.Kırkağaç malesef hiç bir atılım yapamıyor gelişemiyor. Bu beceriksizlerin elinde gelişmesi zaten beklenemez.Rıza beyle iki dönem kaybolmuştu,şimdi kayıp bir dönem daha.Şöyle iki yanınızdaki ilçelere bir çıkın bakın ne demek istediğimi anlarsınız.

belediye personeli
belediye personeli - 8 yıl Önce

ahmet abi sana bundan sonraki hayatında basarılar diliyoruz.herzaman yanındayız.

mersinli
mersinli - 8 yıl Önce

hayırlı ugurlu olsun mersinden selamlar saygılar.memleketimi çok özledim.inşallah kırkağaç güzelleşmiş gelişmiştir.belediye baskanımıza basarılar         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------