--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

AK PARTİ ve MHP’LİLER SEÇİM ZAFERİNİ BİRLİKTE KUTLADI

AK Partililer ve MHP’liler seçim sonuçlarını birlikte takip ettiler.

AK PARTİ ve MHP’LİLER SEÇİM ZAFERİNİ BİRLİKTE KUTLADI
AK PARTİ ve MHP’LİLER
SEÇİM ZAFERİNİ BİRLİKTE KUTLADI


Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin sonuçlarının açıklamaya başlamasının ardından AK Partililer ve MHP’liler seçim sonuçlarını birlikte takip ettiler.

Seçim sonuçlarının ardından alınan başarılı sonuç üzerine AK Partililer ile MHP’liler Kırkağaç Belediyesi önünde toplanarak kortej yürüyüşü ve havai fişek gösterileriyle seçim zaferini kutladılar.

Seçim zaferi kutlama etkinliklerine Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Erdoğan Kılınç, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Halil Boğaz, BBP Kırkağaç İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Harman, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ile yüzlerce vatandaş katıldı.

Yapılan kortej yürüyüşünde açılan üç hilalli dev bayraklar dikkat çekerken, atılan sloganlarla Cumhur İttifakına oy veren vatandaşlar büyük zaferi kutladılar.

Kırkağaç Belediyesi balkonuna çıkan Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Erdoğan Kılınç, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Halil Boğaz, BBP Kırkağaç İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Harman ve Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz birer konuşma yaparak, hem vatandaşlara teşekkür ettiler hem de birlik beraberlik mesajı verdiler.

Ellerinde MHP, AK Parti bayrakları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterleriyle alana katılan partililer müzik eşliğinde sloganlar atıp, seçim zaferini kutlarlarken, hava fişekleri ise geceye ayrı bir renk kattı.

HABER: HAKAN DEMİR(İHA)
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 08:13

hakan demir

YORUM EKLE
YORUMLAR
1453
1453 - 1 yıl Önce

Manzara süper İnşAllah bu başlangıç olur Kırkağaç için birlikte çalışıp güzel şeyler yapılabilir.

Abc
Abc - 1 yıl Önce

Sporsever kardesim sen hemen sporu sev gerisine karışma biz gerekeni yaparız bizim davamızda iniş yok o sizin zihniyetiniz ayrıca herkes manken olamaz geri hizmet tayfasi

akıncı
akıncı - 1 yıl Önce

şu manzara karşısında birleşmeyen hain tayfasına diyecek laf yok. kıskanmanın ötesi bir durum dur bu. bu manzarayı hapıshanedeki fetöcüler görse ancak böyle kıskanç yorumlar yazar. millet tek bayrak tek millet tek devlet etrafında birleşmiş. işte ak kadrolar. durmak yok yola devam...

Anarion
Anarion - 1 yıl Önce

muzaffer ordumuz moskova kapılarında diye radyo yayınlarını duymaya az kaldı!hitler almanyası'na dönmeyelim de başka bir arzum yok.sonuçta millet kararına saygı duymalıyız.umarım devlet bundan sonra iyiye gider.

frg45
frg45 - 1 yıl Önce

bi soda iç rahatlarsın...

Buruk
Buruk - 1 yıl Önce

Mhp'li yetkililer sanki bir başarı elde etmiş gibi neye seviniyor anlamış değilim. Türklüğün yaşayan düşmanı dedikleri ve hırsızlıkla suçladıkları adamın başkan olarak seçilmesini sağlamalarına mı, kozmik odaya girilmesine sebep olan bülent arınçın oğlunun mhp oyları sayesinde meclise girmesine mi, yarım asırlık partinin pkk'nın siyasi uzantısı hdp'nin bile gerisinde kalmasına mı, yarım asırlık partinin yeni kurulan 6 aylık iyi parti ile aynı sayıda vekil çıkarmasına mı? Kabul edelim; bu seçimde başkanlığı elde eden Erdoğan haricinde kazanan yoktur. Kaybeden Türkiye!

Köylü
Köylü - 1 yıl Önce

Recai berber mv iken bi faydasını görmedik Kırkağaç ve köyleri olarak. Bir mv bile yok neyi kutluyorsunuz sanki. Hele kurtçuklar akepe olmasaydı meclise giremeyecekti. Güldürmeyin insanı

kırkağaçlı sporsever
kırkağaçlı sporsever - 1 yıl Önce

keser döner sap döner.her yokuşun vardır inişi.mankenlik yapmanın anlamı yok.


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<