--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

AKP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

AK Parti Kırkağaç Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi.

AKP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
Kırkağaç AKP İlçe Danışma Meclisi Toplandı
 
AK Parti Kırkağaç Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi. Belediye Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya İl Başkan Yardımcısı İsmail Aydın, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Ali Yıldız, İlçe Başkanı Mehmet Candan, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Karakurt Belediye Başkanı Necdi Özkan, Gelenbe Belediye Başkanı Mehmet Ali Uyar, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, İl Genel Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.  
Toplantıda divan başkanlığına İl Başkan Yardımcısı İsmail Aydın seçildi. Divan Başkanlığı seçiminin ardından açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mehmet Candan, Kırkağaç’a yapılan yatırımları değerlendirerek, taleplerde bulundu. Candan Kırkağaç’a pozitif ayrımcılık yapılması gerektiğine işaret ederek ilçenin hak ettiği yatırımları almadığını kaydetti.  
İl Genel Meclis Üyesi Ramiz Işık toplantıda söz alarak Özel İdare kaynaklarından Kırkağaç’a yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. Işık, özel idare olarak Kırkağaç’a gerekli yatırımları öncelik sırasına göre verdiklerini belirterek, yapılacak yatırımlarda da azami gayreti göstereceklerini söyledi.  
Öte yandan toplantıda konuşma yapan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, alt yapı çalışmalarına verdikleri önemi vurgulayarak, içme suyundan, asfaltlama çalışmalarına, kültürel çalışmalardan, mahalle sorunlarına kadar bir çok alanda çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Gedüz, yapılan çalışmalarla Kırkağaç’ın yaşanabilir bir kent konumuna gelmesini sağladıklarını ifade ederek, belediye tarafından vatandaşlara ucuz konut yaptıklarını söyledi.  
İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Ali Yıldız Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmada özel idare kaynaklarından Kırkağaç’ı köylerine yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. Yıldız, köylerin mahalle aralarındaki yolların parke taşı döşendiğini hatırlatarak, köylülerin kışın çamurdan yazın tozdan kurtulduğunu söyledi. İGM Başkanı Yıldız, köy yaşayan vatandaşların belde pazarlarından ve beldede halı sahalardan faydalanmaları için beldelere de bu konularda yatırımlara destek verildiğini belirterek, köylerin şehirde ki hizmetlerin aynısını almaları yönünde çalışmalara imza attıklarını kaydetti. Ayrıca toplantıda, Gelenbe Belediye Başkanı Mehmet Ali Uyar, Manisa İl Genel Meclisi Üyesi Ramis Işık ve Manisa AKP Milletvekili Recai Berber'de birer konuşma yaptılar.

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR
HABER DESTEK: HÜSEYİN EDEBALİ
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR
DESTEK: HÜSEYİN EDEBALİ
 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2010, 22:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
lütfü kaya
lütfü kaya - 9 yıl Önce

toplantımızın kırkağaca hayırlı olması için elimizden geleni yapacağız akp gibi çalışjan bir parti var mı????

BERİVAN
BERİVAN - 9 yıl Önce

sevgili yalçın kardeşim ve diğerleri size sesleniyorum nedir bu ak partiye gareziniz anlamıyorum ama unutmayın edilen beddualar döner dolaşır sahibini bulurmuş ben hatırlatayımda ne olur ne olmaz yani....bu arada düşünme yeteneği olmayanlar sayesinde güzel şeyler görüyorsunuz unutmayın.bu arada gündeme gelmek gibi bir niyetin olduğunu sanmıyorum şayet gururla sergilenmezdi.sizi bu düşüncelerinizden dolayı saygılı olmaya davet ediyorum arkadaşlar.ak parti seçim partisi deilki seçimden seçime çalışsın:))

arkadaş
arkadaş - 9 yıl Önce

ben 18 senedir kırkağaçta yaşıyorum geldiğimden beri belki kaç kere imza toplandı mahalleye taş döşenecek diye ama nedense bir türlü olmadı 18 senedir bizim mahalle aynı ve sanırım dahada değişmeyecek

yalçın
yalçın - 9 yıl Önce

akp artık kırkağaçta bitmiştir.millet çıkar için akpliyim diyor ama herkes görecek onların yok olup gittiği günü

g.i
g.i - 9 yıl Önce

arkadasın biri recai berberin aday olup olmayacagını sormus tabiki olamaz manisadan çünkü çok aday var..recai beye sıra kalmadı dogru istanbula :)

lütfü kaya
lütfü kaya - 9 yıl Önce

durmak yok yola devam herşey manisa için

m.s
m.s - 9 yıl Önce

bu flimi daha önce anavatan partisinde seyretmiştik akp de artık anavatan partisi gibi çöküş trendine girmiş çünkü yapılan tolantılar sadece yapılmış olmak için yapılıyor çünkü bakın hep aynı insanlar vede sayıları 25 - 30 kişi yapılan birşeyde yok iktisadi olarak kırkağaç'a ne kazandırmışlardır hiç yaşanacak bir şehir yaptıklarını söylüyorlar daha önce köymüydü kırkağaç bence daha güzeldi akp 20 aydan beri sadece birilerine hizmet götürmeyi iş yapmak olarak algılıyor bügün kırkağaçta yaşayan herkes şikayetçi çünkü ekonomik olarak halkımız çöküntü içinde halkın gelir düzeyini yükseltecek hiçbir şey yapılmamaktadır taş söküp taş çakmakla kaldırım yapmakla birkaç yere direk dikmekle kamara koymakla insanlar ceplerine giren birşey yok sadece cepleri ve karınları dolu olanlar kendilerine göre bir ortam yaratmakla hizmet ettiklerini zannediyorlar.eğer bu devam ederse 2- 3 sene sonra insanlar buradan göç etmek zorunda kalacaklar ve ilçemiz bir köye dönüşecek yarın çok geç olmadan çözüm olun

ahmet sevinç
ahmet sevinç - 9 yıl Önce

sayın berber bu seçim de manisa dan aday olurmu acaba ? ne dersiniz ama tahmin etmiyorum daha garanti bir yer bakar sanırım. yokasa boyunun ölçüsünü alacak gibi geliyor bana         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<