--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

AKP'li Aydemir,Bakır ve Kırkağaç'ta Oy İstedi(VİDEO)

AKP Manisa Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, Bakır ve Kırkağaç'ta destek istedi. İşte haberin video görüntüleri.

AKP'li Aydemir,Bakır ve Kırkağaç'ta Oy İstedi(VİDEO)
Aydemir,Bakır ve Kırkağaç’ta Destek İstedi(VİDEO)
Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa 3.sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir Bakır ve Kırkağaç’a birer ziyaret düzenledi. İlk olarak Bakır’a gelen Aydemir, Bakır esnafını gezerek, Bakırlıların kendisine destek vermelerini istedi. Aydemir’e bu ziyarette, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Manisa İl Genel Meclis Üyeleri Özcan Ergin, Fikret Sarıbenli, İsmail Yılmaz, AKP Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk, eski İlçe Başkanları Hasan Karaosmanoğlu ile Ömer Tavşancı ve Bakır Belde Başkanı Kadir Sakık eşlik ettiler. Esnaf ziyaretlerinden sonra Bakırlılara bir konuşma yapan Aydemir, daha sonra Kırkağaç’a geçti. İlçemiz Şehit Emin Efendi meydanında Kırkağaçlılara seslenen AKP’li Uğur Aydemir “Sağlık sorununu biz çözdük. Eskiden hastalandık mı hastanelere gidemezdik. Size bir sürü soru sorarlardı. Şimdi sadece TC vatandaşlık numaranızla istediğiniz hastanede tedavi görüyorsunuz. Ben mali müşavirim, işçiler 10 gün 20 gün bizim kapımızı aşındırıyor, patronlara yalvarıyordu, bizleri sigortalı gösterin diye. Ama artık bu çile bitti şimdi dileyen dilediği hastaneye gidebiliyor” diye konuştu. İşte kirkagac.net farkıyla haberin videosu.

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

********

*********

*********
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2011, 01:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
xr
xr - 8 yıl Önce

ya sız ufak hesapların kucuk ucretlerısınız baksanıza ıktıdara tek basına gelen partının adamlarını sayıp az dıye sevınıyosunuz gulerım ben bu ıse yazık suıze ya ya tek basına ıktıdarına ne demelı sızın aklınız sulanmıs gozlerınız kor olmus yazık yazık

VATANSEVER
VATANSEVER - 8 yıl Önce

VAY BE AKPARTİNİN DURUMUNA BAKIN YÖNETİM OLMASA AKP MİLLETVEKİLİ ADAYINI AĞIRLAYAN OLMAYACAKMIŞ AKP ALMIŞ MAZLUMUN AHINI TABİKİ ÇIKACAK AHESTE AHESTE NEREDENNNN NEREYEEEEEEEE

aSa
aSa - 8 yıl Önce

AKP son olaylarla düşüşe geçtiğini anlamak için Sayın Başbakan'ın ses tonunadan ve önüne konulanı okumasından anlayabilirsiniz.O eski kendinden eminliği yok şimdi.Sürekli bağırıyor komik bazı tezatlar ileri sürüyor.Aslında bunu Başbakan'ın yazmanları yapıyor.Başbakan sadece okuyor.Ama okudukları ile yaşadıkları onu korkutuyor.Eşbaşkanlığın ne olduğunu anladı geriye dönüşü olmayan bir yola girdilerki bunu Bursa'da Manisa'lı(!) Sayn Arınç açıkça konuştu “Yaralı bırakmak doğru değil, netice almamız lazım...” dedi.Kimleri yaralı bırakmak istemiyorlar dersiniz?
Bu seçim partiler arası bir seçim olmayacak, bu seçim Türkiye ile Türkiye karşıtlarının seçimi olacak.Ki bunu seçim sonrası göreceğiz.
Seçim sonrası sokakları işaret eden ciddi mesajlar veriliyor.İşbirlikçi Kürt Ağalarının legal siyasi kanadı çok net ve çok açık (tıpkı Sayın Arınç gibi) konuştu.Mahmut Alınak ''Seçimden sonra korkunç bir iç savaş başlayacak'' dedi.
Nereye gittiğimizi artık anlatmaya gerek varmı?
Önlem almaya zamanımız varmı bilmiyorum.Ama halkımızın sağ duyusu ve ön sezilerine güvenmekten başka çarenin kalmadığı bir zamandayız.Herkesin elini kulağına koyması gereken bir zamandan geçiyoruz.Gözleri dönmüşlerin yöneteceği bir ülke olmama dileklerimizi yineleyelim.
Siz bakmayın şişirilmiş anketlere...bu anketler öncedende yapılan oyunların meşrulaştırılmasına dönük işlerdir.Seçimlerde sandıklara sahip çıkılmalı.Hile yapacaklarından hiç kuşku duymamalısınız.AKP düşüşte.MHP, CHP oyları her geçen zaman daha tırmanıyor.12 Haziran'a kadar köprünün altından daha çok su akacak.
AKP ipin ucunu kaçırdı.Eğer ABD desteği fiili hileye dönüşmezse şansı tükeniyor.Meydanlara bakmayın.
Bakın caddelere sokaklara AKP ye oy vereceğini söyleyen kaç kişiye tanık oluyorsunuz, ona bakın.AKP ye oy verdim ve vereceğim demek büyük kentlerde utanılacak bir durum artık.Yokluk, yolsuzluk öylesine ayyuka çıkmış ki yaşayanlara yalan söz söylemek çok kolay değil artık.İnsanların canı fazlası ile yanık.Korumasız gezemiyorlar.Korumalar ki vahşi birer canavar gibiler.Mafya vari hepsi kara gözlüklü...


gurbetteki manisalı
gurbetteki manisalı - 8 yıl Önce

Bunlar Manisada YEREL seçimde manisaya mitinge tüm ilçeleri toplayıpta gelmişlerdi ne kadar işsiz güçsüz insan varsa ..Ama yinede alamadılar BELEDİYEYİ...Ne kadar AKP li varsa Okadar da MHP li var..sayın başbakan seviyeyi yükseltmiş evt mitinglerde bir mahalle kabadayısı gibi konuşup kendi sviyesini ne kadar yükselttini gösteriyor..

a
a - 8 yıl Önce

bu kadar az kalabalık varsa arkadaşlar bunlar gıdıcı.... bye bye akepe.... içinize bi korku gırsın bakalım.....

ahmet
ahmet - 8 yıl Önce

bakır da martine cevap veremeyenler birde toplu halde bakır mhp partisinin önünde fotoğraf çektirmişler anlıyan varmı akp li olarak soruyorum

Barış YILDIRIM
Barış YILDIRIM - 8 yıl Önce

başarılar akp

ersen
ersen - 8 yıl Önce

bencede akpde bir düşüş var.
ersen-soma         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<