--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Bakır'da “Mansur Onay“ Coşkusu

MHP Manisa Milletvekili Adayı Mansur Onay'a Bakırlılar büyük ilgi gösterdi.

Bakır'da “Mansur Onay“ Coşkusu
Bakır’da Mansur Onay Coşkusu(VİDEO)

12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi Bakır’ı ziyaret eden MHP Manisa Milletvekili Adayları Mansur Onay ve Nurhan Selçuk burada büyük ilgi gördü. Onay ve Selçuk’a Kırkağaç MHP İlçe Başkanı Vedat Terdi, Akhisar MHP İlçe Başkanı Ali Çavdar, Soma MHP İlçe Başkanı Süleyman Saran ile partili eşlik ederken, toplantıyı çok sayıda Bakır’lı izledi. Bakırlılara bir konuşma yapan MHP Manisa Milletvekili Adayı Mansur Onay iktidar partisi AKP’yi yerden yere vurdu. Onay“ Ne kadar bankamız, ne fabrikamız varsa hepsi yabancılara peşkeş çekildi. O peşkeşçekilen paralar AKP’ye haram zıkkım olsun” diye konuştu. Onay’ın konuşması sık sık kendisini dinlemeye Bakırlıların alkışlarıyla kesildi. Daha sonra Milletvekili Adayı Nurhan Selçuk ve Akhisar MHP İlçe Başkanı Ali Çavdar’da birer konuşma yaptı. MHP’nin Bakır’da düzenlediği bu toplantıyı eski milletvekili Veli Bakırlı ile Genel Seçimlerde MHP’yi destekleyeceğini açıklayan Bakır’ın DP’li Belediye Başkanı Ramazan Martin’in de izlemesi dikkat çekti. İşte MHP’li Onay’ın konuşmasından görüntüler.
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)
KAMERA: İBRAHİM ÇAKMAK(Kirkagac.NET)
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)
KAMERA: İBRAHİM ÇAKMAK(Kirkagac.NET)
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)
KAMERA: İBRAHİM ÇAKMAK(Kirkagac.NET)


************

************

***********
Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2011, 08:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adı Belli
Adı Belli - 8 yıl Önce

öğrenemediysen ben sana söyliyeyeim Hüseyin Üzmezin siyasi hayatını incele Mhp lidir Sonradan akit gazetesinin yazarı olmuştur. ha ha ha.

Barış YILDIRIM
Barış YILDIRIM - 8 yıl Önce

başarılar mhp

ferdi
ferdi - 8 yıl Önce

adı belli rumuzlu üye dikkat et yazdıklarına..terbiyesizlik yapma.hüseyin üzmezin fadime şahinlerden bahset biraz.akpnin en önemli iki ismi müslüm gündüz ve hüseyin üzmez.utanmaz herif bunları yazsana

adı belli
adı belli - 8 yıl Önce

siz gidin 16 yaşındaki kız çoçuklarını istismar edenlere hesap sorun önce bütün sağ seçmenler toptur diyen Allah belasını versin diyenlere hesap sorun sonrada ortaya çıkın ve oy isteyin.Nasıl oy isteyeceksiniz bunu düşünün.kimse sizi kale almayacaktır artık.göreceksiniz sizinde şoke olacağınız sonuçların çıkması yakındır.Artık milletimiz bunu görüyor ve size prim vermiyor vermeyecekte.Orada nesli tükenmişler var Ramazan Martin gibi ancak onlar size destek veriri başkaları değil.Nasıl dp bittiyse mhp de bitecek bitmeye mahkum bu yapılanlarla 16 tane yönetim kurulundan 10 nun düştüğü duruma bak.Akp yatakları hazırladı kadınları ayarladı sizde yaptınız öylemi.külahıma anlatın onu.


@karakurt
@karakurt - 8 yıl Önce

Bahçeli yüzünden partiden soğuduk resmen yeni isimler gelsin ki yüzümüz gülsün

............
............ - 8 yıl Önce

mansur eyi tanırım iyi insan ama kaç yıldır uğraşıyor.sonuç yok.sümer oral yerine aday olabilirdi ama olmaz.sonuçta 13 haziranda yine hüsran yine hüsran olacak.onun için boş işler diyorum.

diyarbakırlı
diyarbakırlı - 8 yıl Önce

sanki dp nin Türkiye'de kaç oyu var ya verseniz ne olacak.dpnin %1 mhpde 8,5 toplam 9,5 baraj altı.fazla umutlanmayın.ayrıca ramazan martinin açıkca mhp yi desteklemesi mhp ye oy kaybettirir bence kazandırmaz :)

g.i
g.i - 8 yıl Önce

ben ömrü hayatım boyunca doğru yol ve dp den başka hiç bir partiye oy vermedim.ama bu sene ilk kez mhpye vermeyi düşünüyorum ama hiç bir zaman dp liliğim kaybolmayacak.mhpye emanet bir oy vereceğim.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<