Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


banner55Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


banner36

BAYBATUR’DAN ÖZTÜRK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ(VİDEO)

05 Ocak 2015 Pazartesi 09:29
Bu haber 1561 kez okundu

Baybatur, Yönetim kurulu üyeleriyle, Kırkağaç AK Parti İlçe başkanlığını ziyaret ederek tekrar başkanlığa seçilen Ömer Öztürk ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

BAYBATUR'DAN ÖZTÜRK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ(VİDEO)


BAYBATUR’DAN ÖZTÜRK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ(VİDEO)

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Murat Baybatur, Yönetim kurulu üyeleriyle, Kırkağaç AK Parti İlçe başkanlığını ziyaret ederek tekrar başkanlığa seçilen Ömer Öztürk ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur ve Yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe başkanı Ömer Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak, yönetim kurulu ve partili üyeler tarafından kapıda karşıladı.


Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur;" Geçmiş mevlit kandiliniz mübarek olsun yeni yıl inşallah hepimize bolluk bereketli sağlık sıhhat içinde geçsin.


Değerli dostlar malum olduğu üzere kongre süreçlerini yaşadık yaşamaya devam ediyorduk bitirdik artık bir ilçemiz haricinde 16 ilin kongrelerini çok şükür tamamlamış bulunmaktayız. Bugün herkesin tatil yaptığı bir dönemde hamdolsun bakın teşkilatımız tatil, matil dinlemiyor. Dar bir vakit olmasına rağmen herkes burada.


Ben tekrar seçilen başkanı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun rabbim Kırkağaç’ta ülkemize yapacak olduğunuz faydalı önemli hizmetlerde önünüzü açsın diye temenni ediyorum. Değerli dostlar çok önemli bir süreç geçirdik tabi kongreler bizim için çok önemliydi çok şükür kazasız belasız bitirdik. AK Parti artık kültür oturmuş bir parti AK Partinin genel başkanı değişti biliyorsunuz. Kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı oldu.

AK Parti genel başkan değişti, bakanlar değişti, genel başkan yardımcıları değişti ilçe kongreleri yapıldı. Kazasız belasız kavgasız gürültüsüz ham dolsun onları tamamladık. 
30 Mart ve 10 Ağustos süreçlerini çok şükür Kırkağaç’ta kazasız belasız atlattık. Kırkağaç önemli bir başarıya imza attı. Ama Haziran ayında yapılacak olan seçim bunu tamlayacak olan bir seçim olacak. Kırkağaç’ın bu güçlü performansını inşallah, yine bekliyoruz.


Yatağı yorganı partiye sereceğiz. Burada oyumuz yüksek ama ne kadar daha fazla yüksek olursa Manisa’nın ortalaması da o kadar yükselir.

Önümüzdeki süreçle alakalı malum olduğu sürece, 30 Mart’ta yapılan kirli propagandalar yine şiddeti arttırılarak yapılacak.


Görüyorsunuz Cumhurbaşkanı ile Başbakan’ın arasında sanki problem var gibi gösterilmeye çalışılıyor, araya nifak sokmaya çalışıyorlar. Ama başaramayacaklar. Sanıyorlar ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun arasında bir menfaat karşılığında hareket ettiğini sanıyorlar. Halbuki onlar bir dava arkadaşı.

Yeni bir yönetim seçildi. Tabi ki hepimizin eksiği hatası olabilir. Ama biz Müslüman’a yakışacak bir şekilde davranalım. Müslüman Müslümanın hatasını örter.


Burada bir belediyemiz var. Belediye bizim için önemli. Kol kola çalışarak hareket edelim.
Tekrar ben Kırkağaç’a ve Manisa’mıza yeni yönetiminizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 
Yapılan kongrede tekrar başkanlığa seçilen Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk ise Kırkağaç’ta yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle oluşan zararları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Öztürk “Yönetimimiz bildiğiniz gibi daha önce ki gibi yine kongreyle seçildi. Yönetim Kurulumuzda 13 tane arkadaşımız daha önce ki yönetimde yer alan arkadaşlar, 7 arkadaşımız ise yeni katıldılar. Ben bu nazik davranışınızdan dolayı size ve yönetim kurulu üyelerinize çok teşekkür ederim. Yen yönetimimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Daha sonra yeni yönetim kurulu üyeleri kendilerini tek tek tanıttılar.
Baybatur ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Ak Parti İlçe teşkilatını ziyaret etmek üzere Kırkağaç’tan ayrıldılar.
İşte Kirkagac.NET farkıyla haberin video görüntüleri.

HABER-FOTOĞRAF-KAMERA: HAKAN DEMİR(İHA)Yorum Gönder