--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

CHP'DEN GEDÜZ'E BÜYÜK TEPKİ(VİDEO)

CHP Kadın Kolları,yardıma muhtaç çocukları giydirdiler, daha fazla çocuğu giydirememelerinin sorumlusu olarak Belediye Başkanı Gedüz'ü gösterdiler.İşte görüntüler.

CHP'DEN GEDÜZ'E BÜYÜK TEPKİ(VİDEO)
CHP Kadın Kolları, Çocukları Giydirdi, Gedüz’ü Eleştirdi(VİDEO)
 
Kırkağaç CHP Kadın Kolları, ilçemizde bulunan yardıma muhtaç 8 öğrenciye eşofman ve kitap hediye ederken, daha fazla cocuğa yardım edememelerinin sorumlusu olarak Belediye Başkanı Gedüz'ü gösterdiler. CHP Kadın Kolları Başkanı Mahmure Özerdem, kendilerine satış izni vermeyen, Belediye Başkanı Gedüz’e büyük tepki gösterdi. Özerdem’e ait işyerinde yapılan yardımda 8 öğrenci, eşofman ve kitaplarına kavuştular. Kadın Kolları üyeleri, minik öğrencileri elleriyle giydirirlerken, öğrencilerin sevinçleri ise yüzlerinden okunuyordu. Kirkagac.net kameralarına bir açıklama yapan CHP Kadın Kolları Başkanı Mahmure Özerdem “Amacımız Eğitime destek vermek ve kız çocuklarını okutmak. Bizler gidip kapı kapı yardım toplamadık. El emeklerimizle, gözleme yaparak, makarna yaparak bunu gerçekleştirdik. Fakat bizim bir sorunumuz var. Yemin töreninde Belediye Başkanından yine böyle bir satış için izin istedik ama Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, bize açıkta yiyecek satmanın yasak olduğunu söyleyerek izin vermedi. Fakat yemin töreni zamanı kendileri 3 bin kişiye aşure dağıttı. Ya bu yasak kalktı, yada bize çiftte standart uygulanıyor” diyerek tepki gösterdi. Özerdem, bu yanlış uygulamanın düzeltilmesi gerektiğini söylerken, biz bu satışlarla çocuklarımızı giydiriyoruz, eğer Gedüz bize izin verseydi bugün 8 değil daha fazla öğrenciyi giydirecektik” diye konuştu. İşte kirkagac.net farkıyla, CHP Kadın Kolları Başkanı Mahmure Özerdem’in açıklamalarından görüntüler.

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR  HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR  


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2010, 23:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa güngör
mustafa güngör - 9 yıl Önce

objektif arkadaşımız malesef olaya objektif kalamadı.kendiside 1 coçuğa yardım etsin onuda burdan teşekür edelim.ama kendisi etmediği gibi edenede laf yetiştiriyor buradan TEŞŞEKÜRLER

Mahmure Özerdem
Mahmure Özerdem - 9 yıl Önce

Önccelikle bizim bu çalışmalarımıza destek olan tüm Kırkağaç'lı hemşehrillerime çok teşekkür ederim.Bundan böyle daha iyi ve daha güzel faaliyetlerde birlikte olacağız.Tüm anneler olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.Bizler insan onuruna önem veren, insanı yaradanımızdan dolayı kutsal sayan bir felsefenin ve o ruhun tamsilcileriyiz. Kimseyi bu dünyaya gelirken üzerinde taşıdığı kimlikden dolayı yargılamak ve küçük görmek gibi utanç verici söz ve davranışlarda olmadık aslada olamayız.Bir paket makarna alabilmek için çamurun içinde çoluk çocuk nasıl boğuştuğunu unutmadık. Bir zamanlar Amerikada da siyahları ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapanlar onları hor görenlar ayni otobüse binmeyip ayni lokantadan yemek yemeyenler ne oldu adamlar geldi devtet başkanı oldu. Ummarım Roman kardeşlerimizde sandık önlerine geldiğinde gereğini yaparlar.

OBJEKTİF
OBJEKTİF - 9 yıl Önce

İNSANLAR HAYALLERLE YAŞAR SEN DE ÖYLE YAŞAMAYA DEVAM ET.SALLARSINIZ DA TESPİH Mİ ANAHTARLIK MI BİLMEM.

OBJEKTİF
OBJEKTİF - 9 yıl Önce

YARDIM GÜZEL DE O ÖĞRENCİLERİN FOTOĞRAFLARI BOY BOY NE ANLAMI KALDI.REKLAM REKLAM.O ÖĞRENCİLERİ ACIDIM.YARDIMIN HER ZAMAN GİZLİ YAPILMASI DOĞRUDUR.KIRKAĞAÇ'TA TEK SEFERDE ELLİ ÖĞRENCİYİ GİYDİREN İNSANLARIMIZ VAR ADINI BİLEN VAR MI? YOK NEDEN REKLAM YAPMIYORLAR DA ONDAN.

serdar cezayir
serdar cezayir - 9 yıl Önce

Evet gelelim sadede ben babadan gelme solcuyum . Ha diceksinizki baban yerel seçimlerde belediye başkanına destek verdi . Ama nedense düşünme şansınız olmamıştır . Mahmure hanım güzel bir konuya el atmış güzelde yapmış . Akp li bir kaç kişi laf yapmış açtırmasınlar azımı söletmesinler kötüyü . ben bu kırkağaçta ne haltlar döndüğünü bilirim . kimin kim olduğunu neler yaptığını güzel ama güzel bilirim beni herkez ama herkez Cezayirlerin yüz karası yada salağı bildi sadece salağa yatıp herkezi bilmekti amacım. bu kırkağaçta ne kadar yoksul var biliyormusunuz o kadar parası olupta yardım eden oldumu hani kendilerini benden daha müslüman bilenleriniz varya. para babaları varya hanginiz adam gibi yardım ettiniz sorarım. Allah'ın kulu yapılan yardımlmlara dilini uzatmasın.

arkadaş
arkadaş - 9 yıl Önce

allah yapılan hayrı kabul etsin ama bu kadar az bir çocuğu giyindirmenin abartılacak bir yanı yok hepsi hiç bir şey satmadan bile bunu yapabilir ayrıca alınan eşofmanların fiyatı belli ben bile her sene bunu yapıyorum birşey satmama gerek yok yani

aynur
aynur - 9 yıl Önce

Allah hayırlarınızı kabul etsin

kırkağçlı
kırkağçlı - 9 yıl Önce

sizin yapamadıklarını aklınıza gelsedeparayı kıyııp yapamadığınızı chp yapıyor helan olsun chp salayanlarada burdan söylüyorum secimlerde biz sizi sallıcaz         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<