---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

ERGÜN “İLK ÖNCELİĞİM KIRKAĞAÇ OLACAK“(VİDEO)

Ergün, Kırkağaç Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Yaşar İsmail Gedüz, Cumhur İttifakı seçim bürosunu ziyaret edip, kurdeleyi keserek hizmete açtı.

ERGÜN “İLK ÖNCELİĞİM KIRKAĞAÇ OLACAK“(VİDEO)
ERGÜN "İLK ÖNCELİĞİM KIRKAĞAÇ OLACAK"(VİDEO)

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Kırkağaç Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Yaşar İsmail Gedüz, Cumhur İttifakı seçim bürosunu ziyaret edip, kurdeleyi keserek hizmete açtı.

Törene, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Kırkağaç Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Yaşar İsmail Gedüz ile birlikte seçim bürosunu ziyaret etti. Cumhur’un adaylarına MHP İl Başkan Vekili Mehmet Ödevli, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Halil Boğaz, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hakkı Seven, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Ulak, MHP Kadın Kolları İlçe Başkanı Buse Çelik, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Güldane Şahan, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti teşkilatları eşlik etti.

Seçim bürosunda kendisini karşılayan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ergün, 31 Mart yerel seçimlerinde büyükşehir ve 17 ilçenin Cumhur İttifakı ile taçlanacağına olan inancını paylaştı.
Ergün, "Merak etmeyin, size Cengiz Ergün sözü. Bu dönem ilk önceliği Kırkağaç olacak" dedi.

Daha sonra Muhsin Yazıcıoğlu Meydanında toplanan vatandaşlara bir konuşma yapan Ergün, Kırkağaç'a yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Otobüs üzerinde yapılan konuşmalar öncesi meclis üyeleri vatandaşlara tanıtıldı.
Daha sonra Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz vatandaşlara seslendi. Bozkurt ve Rabia işaretleriyle halkı selamlayan Gedüz, Ergün ile birlikte Kırkağaç'a büyük hizmetler yapılacağını söyledi.

“Cumhurla Taçlandıracağız”

Cumhur’un adayları burada vatandaşlarla tek tek selamlaştıktan sonra seçim bürosunun temsili olarak açılış kurdelesini kesti.

Seçim bürosunda vatandaşlara hitap eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “31 Mart akşamı Büyükşehir ve 17 ilçemizi Cumhur İttifakı ile taçlandırılacağımıza inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi.

“Biz Manisa’nın, Kırkağaç’ın sevdalısıyız”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Kırkağaç Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Yaşar İsmail Gedüz’ü ziyaret etti. Başkan Ergün belediye ziyaretinin ardından Muhsin Yazıcıoğlu Meydanı’nda vatandaşlara seslendi.

Kırkağaç ilçesini ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Kırkağaç Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Yaşar İsmail Gedüz’e de ziyaret gerçekleştirdi. Belediye önünde partililer ve vatandaşlar tarafından büyük coşku ile karşılanan Başkan Ergün, Gedüz’e çalışmalarında başarılar diledi. Ziyareti nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkür eden Başkan Yaşar İsmail Gedüz, Cumhur İttifakı’nın zaferi için çalıştıklarını ifade etti.

Kırkağaç’a 59 Milyonluk Yatırım

Belediye ziyaretinin ardından Muhsin Yazıcıoğlu Meydanı’nda vatandaşlara seslenen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, göreve başladığı günden itibaren parti rozetini çıkartarak Manisa’ya hizmet sevdası ile çalışmalara başladığını vurgulayarak, “Manisa’yı yaşanılabilir bir kent yapmak için büyük hizmetler kazandırdık. Allah’ıma çok şükür alnım açık, yüzüm ak.

Cumhur İttifakı noktasında her şeyden önce MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şahsımı tekrar aday gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Kırkağaç ilçemize bugüne kadar hem altyapısına hem üstyapısına 59 milyon liralık yatırım yaptık.

Helali hoş olsun. Biz vatanımızı seviyoruz, biz Manisa’mızı seviyoruz, biz Kırkağaç ilçemizi seviyoruz. Bizlere 31 Mart’taki seçimlerde değerli Yaşar başkanım ve şahsıma desteklerinizi istiyorum. Manisa’ya en güzel hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.
Mitingin ardından Başkan Ergün ve Başkan Edgüz, ilçeyi seçim otobüsü ile turlayarak vatandaşları tek tek selamladı.

İşte Kirkagac.Net farkıyla haberin video görüntüleri.

HABER-FOTOĞRAF-KAMERA: HAKAN DEMİR(İHA)


 


 

 
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 07:46

hakan demir

YORUM EKLE


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<