---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KILIÇDAROĞLU YENİ YILA YER ALTINDA GİRDİ(VİDEO)

Kılıçdaroğlu yeni yıla yer altında girdi.

KILIÇDAROĞLU YENİ YILA YER ALTINDA GİRDİ(VİDEO)
Kılıçdaroğlu Yeni Yıla Yer Altında Girdi
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu komşu ilçe Soma’da yeni yıla Özel İşletme Darkale Yeraltı Kömür Maden Ocağı´nda işçilerle birlikte girdi. Kılıçdaroğlu ilk olarak Akhisar CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Burada yaklaşık 45 dakika kalan Kılıçdaroğlu, daha sonra Soma’ýa hareket etti. İlçemiz Ihlamur Evleri kavşağında bir grup Kırkağaçlı CHP’li tarafından durdurulan Kılıçdaroğlu, burada kısa sürede olsa partililerle buluştu. İlçe Başkanı Selahattin Yaşar, Kılıçdaroğlu’na kavun hediye ederken, partililer birbiriyle yarıştılar. Kılıçdaroğlu madencilerle buluşmak üzere Soma’ya hareket etti. İzdihamın yaşandığı maden sahasında paletini takıp işçi tulumunu giyen Kılıçdaroğlu, Genel Başkan olarak ilk yılbaşına bu şekilde girmek istediğini belirtti.
Saat tam 00.00´da yeni yılı maden işçileriyle birlikte karşıladıklarına da değinen Kılıçdaroğlu, “Yerin 550 metre altına indik. Açıkçası inerken zor olmadı ama çıkarken zorlandık ve mola verdik. Yeni yılı da mola verdiğimiz yerde maden işçisi arkadaşlarla kutladık. Tokalaştık, öpüştük. Mönümüzde kuru pasta, baklava, börek ve meyve suyu vardı' dedi. İşçilerle hatıra fotoğrafı da çektiren Kılıçdaroğlu, maden işçilerinin donanımlarının iyileştirilmesi için çalışma yapılması gerektiğini de vurgulayıp, “En ufak bir riskin burada faciayla sonuçlanır. Ne olursa olsun daha iyi koşullar sağlanmalı. 2011 yılının onlar için iyi bir yıl olmasını diliyorum. Çok daha iyi koşullarda yaşamaları gerekiyor. 2011 yılı tüm dünyaya barış ve huzur getirsin” dedi. İşte görüntüler..

HABER: HAKAN DEMİR
DESTEK: AHT
HABER: HAKAN DEMİR
DESTEK: AHTHABER:HAKANDEMİR
DESTEK: AHT

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2011, 23:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
özcan kaçar
özcan kaçar - 8 yıl Önce

eskiden chp.lileri halkın içne girmemekle suçlayanlar şimdide gösterişle suçluyorlar.bizler chp.liler olarak hiç bir zaman halktan kopmadık.her zamna halkın hizmetinde olduk.sadece bazı siyasi partiler gibi bu işlerin reklamını yapmadık ve yapmamayada özen gösterdik.tüm teşkilatlar olarak sayın genel başkanımızla beraber bu yeni yılın ilk gününde işçi ve emekçi olan arkadaşlarımızın yanında olduk.ve onların yaşadıkları yerleri gördük.sayın genel başkan eşiyle beraber bu geziyi yapmaktan onur duyduğunu tüm basına söyledi.bundan sonra chp.liler olarak bizler her yerde varız.madenede gireceğiz.tarlada ekinde ekeceğiz.esnala beraber satışta yapacağız.4/c li kardeşlerimizin haklarınıda savunacağız haklı olan ve dürüst olan herkesin yanında yer alacağız.biz chp.liler olarak herzaman haklıdan yana tavrımızı belli edeceğiz hiç bir baskıya da pirim vermeyeceğiz.

METİN
METİN - 8 yıl Önce

SİZ NE DERSENİİZ DEYİN BAŞBAKAN KEMAL KILIÇTAROĞLU AKP NİN SONU GELDİİ ARTIKK.. ADAM BU ÖZEL GÜNÜNÜ GURBETTE GEÇİRİOSA İŞTE O SİYASETÇİ BENM GÖZÜMDE ADAMDIRR... O HALKKIN KEMALİ.....

mustafa
mustafa - 8 yıl Önce

tayyibin gecekonduları ziyaret etmesi normal de. ya da taksi duraklarında çay içmesi normal ama kılıçdaroğlu madene inmesi reklam öylemi ayıp ayıp arkadaşlar. öyle ya da böyle adam yılbaşı gibi özel bir günde adam evinden cıkmış gelmiş buraya somaya ziyeret etmiş somaının adını duyurmuş türkiyeye teşekür edeceğiniz yerde bunları yazıyorsunuz akp yalakaları ve yandaşları.

KIRKAGAÇLI
KIRKAGAÇLI - 8 yıl Önce

Koyun can derdinde Kasap ET Milet ekmek parasını kazanmak istiyor Beyefendi OY Peşinde Sen koskocaman CHP'nin Genmel başkanısın ne işin var Maden ocagın da bu REKLAM degilde ya ne siz zaten insanlara yararlı işler peşinde degil de ...... işte böyle işlerle ugraşıyosunuz.

evren şakı
evren şakı - 8 yıl Önce

güzell birr işşş bencee cann chp lii değilimm ama hiçç kimmse madene göçükk olmadann girmedii siyasetçii olrak kutluu yorum

Salih Müjdat Salman
Salih Müjdat Salman - 8 yıl Önce

Hangi politikacının yaptıüğı reklâm değil? Enayii Kılıçdaroğlu ne işin var madencilerin arasında ? Git Başbakan'ın havuzlu villasına veya Davutoğlu'nun ayda 39 000 lira kira ödenen villasına. Beğenmezsen Çalık Grubu veya Albayraklar'a git misafir ol ! Onları da mı beğenmedin;
git Erdoğanlar'ın gemiciklerine. Ya da ne bileyim Unakıtanlar'ın mısır yumurta işlerini ziyater et de ticaret öğren !

Ama galiba en hayırlısı basına yayına "Cuma Namazını falanca camii de kılacağım " haberini uçur. O reklâma girmez.

Velhasıl kelâm Erdoğan ne yaparsa yapsın reklâm değil, sen ne yaparsan reklâm Kemal Usta !

ali kavak
ali kavak - 8 yıl Önce

ölmeden önce toprağın altını görmek istedi herhalde. Yoksa giydiği gömlek o işçinin bir aylık maaşı, gösterişten ibaret bir olay.

arkadaş
arkadaş - 8 yıl Önce

reklam tabii ne olacak eğer seçim yaklaşmıyo olsa bin metre ilersinden bile geçmez bunlar         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<