--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Kırkağaç'lı MHP'liler Bahçeli'yle Buluştu

Kırkağaçlı MHP'liler Bahçeli'iyi Manisa'da yalnız bırakmadılar. İşte Bahçeli'nin muhteşem mitinginden görüntüler.

Kırkağaç'lı MHP'liler Bahçeli'yle Buluştu
Bahçeli’ye Manisa’da Büyük İlgi
Seçim çalışmaları kapsamında bugün Manisa'daki seçmenine seslenen MHP lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gazetelere verdiği tanıtım reklamlarıyla yüklendi. Yaklaşık 300 Kırkağaçlı’da MHP Liderini Manisa’da yalnız bırakmadı. Kırkağaç MHP binası önünden kalkan 3 otobüs 1 minübüs ve 30 araçlık konvoyla Manisa’ya giden Kırkağaçlılar, miting alanında yaklaşık 20 bin Ülkücüyle birlikte Genel Başkanlarını desteklediler.
İlk olarak Manisa İl binasını ziyaret eden Bahçeli daha sonra mitin alanına gelerek partililere seslendi. Bahçeli, Erdoğan'a "Yandaş gazetelerinizde boy boy reklamlarınız dönüyor" diye seslendi. Bahçeli "Anayasa, anayasa diyorsun. Bu reklamlarda 1 satırdan fazla bilgi vermiyorsun. Bir de çıkıp vatandaştan oy istiyorsun" dedi. Bahçeli, Hakkari'deki kepenk kapatma eylemiyle ilgili ise "Sen  Başbakan 
değilsin. Sokakları anarşi ve terörün yönettiği bir ülkede kukla bir insansın" dedi. 
"Sayın Başbakan, 12 Haziran'da 'Tek başına iktidar olduğum da yeni bir Anayasa yazdıracağım ve Meclis'ten çıkaracağım' diyor.  Başbakan, Aldatma ve Kalkınma Partisi olarak yeni bir Anayasa vaadiyle ortaya çıkıyorsun. Bugün gazetelere bakıyoruz. Yandaş gazetelerinizde boy boy reklamlarınız dönüyor. O reklamlarda anayasa değişikliği konusunda 1 satırdan fazla bilgi vermiyorsun ama çıkıp vatandaştan oy istiyorsun. Eğer Anayasa konusunda samimiysen, milletin karşısına gizli gündemle çıkma!"
"Eğer samimiysen, o gazetelere şöyle bir ilan ver. 'AKP olarak 12 Haziran seçimlerinden sonra değişikliğini istediğim Anayasa, başlangıç metninden son maddeye kadar böyle olacaktır. Okuyun, araştırın, tartışın. Bu metin üzerindeki düşüncelerini beğeniyorsan 12 Haziran'da TBMM'ye bizi gönderin. Eğer kendine güveniyorsan bu metnin altına da Recep Tayyip Erdoğan diye adını yaz, namus sözü ver. 
Ama sen bunu yapamazsın. Senin hazırlamak istediğin anaysa İmralı'nın 154 sayfalık yol haritasıyla, DTK'nın talepleriyle şekillenen bir ihanet belgesidiri. Washington, Brüksel ve Ankara üçgeninde Türkiye için ihanetin belgesi hazırlanıyor.
Bir Başbakan düşünün ki Hakkari'de güvenlik güçlerinin olağanüstü gayretleriyle açık hava toplantısı yapıyor. Kepenkler iniyor, arabalar kontak kapatıyor. Bir ihanet grubu eylemlerini ortaya koyuyor. Ve Başbakan çıkıp 'Bu kepenkler kapanmamıştır, kapatılmıştır' diyor. Ey Tayyip Erdoğan, sen  Başbakan değil, sokakları anarşi ve terörün yönettiği bir ülkede kukla bir insansın. Sen kimi kime şikâyet ediyorsun" diye konuştu. Daha sonra Bahçeli ve Manisa Milletvekili adayları birlikte miting alanını dolduran partililere karanfil dağıttı ve miting "Devletin Başına Devlet Gelecek" sloganlarıyla son buldu.
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK ve ORTADOĞU)
FOTOĞRAF DESTEK: REŞAT ISMIK, SAMİ ACIREL,TUĞBA YAMAÇ(Kirkagac.NET)
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK ve ORTADOĞU)
FOTOĞRAF DESTEK: REŞAT ISMIK, SAMİ ACIREL,TUĞBA YAMAÇ(Kirkagac.NET)


*********

**********

********
Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2011, 01:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
sefa
sefa - 8 yıl Önce

kırkagacve cevresınde hangı donem mahp beld baskanlıgı yaptı yada buradan mhpye kac oy gıttı bosuna hayel kurmayın ak partı ıktıdar vede ıktıdar kalacak .

zeki albay
zeki albay - 8 yıl Önce

gidemediğim için çok üzgünüm yhaa...

hüseyin
hüseyin - 8 yıl Önce

referandumda hayır cephesinde buluşan mhp chp bdp pkk yine ittifak içinde. chp ye oy vermeyen mhp ye versin sözleri. hakkaride chp mitingine katılan bdp liler. engin alanı aday yaptım diyen ergenekonun hocası yalçın küçük. allah bunların ardından gidenlere basiret versin.

...akk ..akk..akk
...akk ..akk..akk - 8 yıl Önce

arkadaşlar kusura bakmayın o karakurttaki dayılara 12haziranda sandıkta cevaplarını verecegiz kalemiz saglam akk akk akk..

ülkücü gençlik
ülkücü gençlik - 8 yıl Önce

ne kaset,ne ihanet millet için devlet liderim sen emret

akp
akp - 8 yıl Önce

sız kalabalıgı fazla olan partı sevıyosanız kı oyle yorumlara bakınca oyle anklasılıyo o zaman geln ak partıye hem kalabalığıyla hem de oyuyla hemde ıktıdarıyla ovunun hıc yoktan rezıl olmassınız .........

  akp
akp - 8 yıl Önce

yok televızyonda ızlemıslr yok cok kalablıktı yok bılmem baraj sorunu olanlara kapak olsun gıbı muhabbetler bırakın bu laf salatalarını sız ancak bu kuru kalabalıkla övünürsünüz .yahu sizin gözleriiz m kör kulaklarınız mı sagırı akp kac oyla basa gelıyo hıc dusunup bakmıyonuz mu tek basına ıktıdar oluyo sız halen kuru kalabalılarla ugrasın

karakurtlu
karakurtlu - 8 yıl Önce

gelembel nickli sahıs : asıl sen kendıne bak gecmısını arastır yada cok gecmıse gıtme kımden kotu cıkıyomus gor bakalım sızı trencıler sızı ancak bırbırınızıe bınersınız en sondaıne bınen kalmaz oda sıkayete gıder bana bınen olmadı dıye pis herifler .tabıkı bu butun gelenbelılerı kapsamıyo kımse ustune alınasın sadece gelembellı kısıye ozel cunku kendı ni sütten cıkmıs ak kasık sanıyo.adiii         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<