--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KIRKAĞAÇ’TA ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ KURULUYOR(VİDEO)

Kırkağaç’ta Ülkücü İşçiler Derneği’nin kurulma çalışmaları resmen başladı.

KIRKAĞAÇ’TA ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ KURULUYOR(VİDEO)
KIRKAĞAÇ’TA ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ KURULUYOR(VİDEO)

Kırkağaç’ta Ülkücü İşçiler Derneği’nin kurulma çalışmaları resmen başladı.
Dün Kırkağaç’a bir ziyaret düzenleyen Manisa Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Murat Öner çok kısa bir süre sonra Kırkağaç’ta bu derneği kuracaklarının müjdesini verdi.

Kırkağaç Milliyetçi Hareket Partisi ilçe binasında yapılan toplantıya, Manisa Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Murat Öner, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Vedat Terdi, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Kirkagac.NET kameralarına bir açıklama yapan Manisa Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Murat Öner “Derneğimiz 1970 yılında rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş tarafından kurulmuştur.  Manisa genelinde bütün ilçelerimize Ülkücü İşçiler Derneği oluşumunu hazırlıyor ve açıyoruz derneklerimizi. Kırkağaç’ta da böyle bir oluşumumuz var. Bunun çalışmalarını yapıyoruz. Allah izin verirse Kırkağaç’ta da bu oluşumumuzu gerçekleştireceğiz” dedi.

MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Vedat Terdi ise “Bildiğiniz gibi Kırkağaç’ta gençlerimiz seçim çalışmalarında hep yanımızda olmuştu. Hepsi daha sonra farklı alanlarda işe girdiler. Manisa Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Murat Öner bey, Kırkağaç’ta böyle bir dernek kurmak istediklerini söyledi ve bizle temas kurdu.

Kırkağaç’ta bu iş için istekli gençlerimiz var. Ülkücü İşçiler Derneğini inşallah Kırkağaç’ta da başkanımızın ve yönetim kurulumuzun da çalışmalarıyla oluşturma aşamasındayız. Arkadaşlarımızın örgütlenmesi için fikir alışverişlerinde bulunuyoruz” diye konuştu.

İşte Kirkagac.NET farkıyla haberin video görüntüleri ve yapılan röportajlar.


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(İHA)

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 08:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
kerim akarsu
kerim akarsu - 5 yıl Önce

bizler ulkucu olma yolunda olan birer neferleriz. bizler eger is guc sevdalisi olsaydik hükümetin partisinden olurduk. bizler kendimize alparslan turkesin 9 isigini kendimize yol tayin edip yola cikanlardaniz. eger ki bu partiye gencler olarak zarar veriyosak bu partinin iktidara yurumesi icin gerekirse uzaktan destekleriz. ama herkesde sunu bilsin evde yan gelip yatarakta secim kazanilmaz. bir gun kirkagac semalarindan 3 hilalli sanli bir bayrak dalgalanacak. bunu da herkes boyle bile ...

lafım herkese
lafım herkese - 5 yıl Önce

terdiye yazık olur eğer bu adamlarla yola devam ederse.ülkücüyüm diyen adam içki kullanmaz harama bulaşmaz namazında niyazında olur ocak kültürüne bağlı herkesçe sevilen olur saygı duyulan olur.bu arkadaslar olsa olsa kafa tası milleyetçisi olur.mhp bu tip adamları sırtından atmadığı sürece hiç bir zaman iktidar olamaz.

bozkurt
bozkurt - 5 yıl Önce

bunlarmi ulkucu rumuzlu kardes ben ismail tumek eger yuregin yetiyorsa kim oldugunu soylede bilelim biz klavye efesi degiliz.secim zamani oraya 150 genci dikende biziz sabah aksam kosanda bizdik yarin kosacak olanda biziz.5 sene once biz yoktuk disaridaydik bu partinin oyu 300 du bu donem biz vardik on bin oldu boylemi zarar verdik bu insanlar gencleri toplamasa bu ruzgar olurmuydu kirkagacta.senin belki kuyruk acin var ama bu gencler bizi sevip sayiyor bu gecede 100 gencimizle karsiladik il baskanini gucun yetiyorsa sen 10 kisi toplada cik karsima.bak ben kendimi gizlemiyorum ben ismail tumek sende adamsan soyle adamligini gorelim

soner
soner - 5 yıl Önce

ulkucu vatandas sen yazilarimi ya okumadin yada anlamadin.499 yasindayim ve durum m sukur iyi demistim.adini yazmamissin sonrada klavye arkasina gizlenmeyin demissin.sen neyin arkasina saklandinda adin yok.partiye gel diyorsun birde o mekana yillarca geldim n zamanki senin gibi serseriler is icin gelmeye basladi ve mhpyi lekelemeye basladi o zaman ayrildim hatta bircok kisi ayrildi halada gitmiyorlar.sen bilmessin tabi bunlari ve neden oldugunu sor terdiye anlatsin bazi seyleri.bak isine abicim can sikma

Ülkücü
Ülkücü - 5 yıl Önce

bos konusmayin kendine guvenen varsa gelsin partide konussun bunlari klavye arkasindan konusmak kolay korkak olmayin delikanli olun soner sana gelince bu isleri bu kadar bilseydin bi yerlere gelirdin belli ki zoruna gidiyo bazi seyler en iyisi sus ve oluşumu seyret

soner
soner - 5 yıl Önce

kızgınlığımız kişişel değil.elbet vedatında hataları var.siyaset ekip işidir.kendi başına olmaz.ali rızayı işçi alımı için kendileri koydu ama işe girecek kişileri kendileri seçti ali rıza kukla oldu.varmı aksini ispat edecek.kırkağaçlı vatandaş sen aksini ispat edebilirmisin.bak senin bilmediğin daha neler yazarım sende hayret edersin.düğününe gelmeyenlere kızgınlığı varmı bilmem ama o kadar düşecek biride değil sanırım.bu saatden sonra bana göre olması gereken başka partiden iş için gelenleri göndericeksin,ufak yerdeyiz kimin ne olduğunu az çok herkes bilir.verilen bir oyunda şerefi vardır.çıkar için oy verenler yarın başka parti daha iyisini verince orayada giderler ve geldikleri yeri kötülerler.bu kişilerle aynı yolda yürünmez.istedikleri kadar ülkücüyüz desinler amaç çıkar olunca iş değişir.şahsım adına ben gönülden bağlıyım sandıkta gider atarım oyumu. hiç bir zaman iş istemedim,çıkar gütmedim.bu yaştan sonrada bir beklentimiz yok.amacım sadece akla sahte akın karıştırlması.

soner
soner - 5 yıl Önce

doğru tespitler ve yorumlar.çengel bıyık bırakıp alibronz traş olup ele tesbihi alan ülkücüyüz diyor.ülkücülük buysa bizler yanlış öğrenmişiz dava adamı olmayı.seçim sonrası işe alınan gençler akşamları çamda,barda,orda burda içki alem resimlerini yayınlıyorlar.sonrada ülkücüyüz. kırkağaç rumuzlu vatandaş benim işe alınmadığım için zoruma gittiğini nerden biliyorsun yaşım 49 ve şükür ben iş veririm ihiyacı olana imkanım ölçüsünde.sen boş boş konuşma.zoruma giden partinin kimlerin eline kaldığı,ülkücülüğpün yerlere serildiği,başka partilerin sokağa attıklarının şimdi kırkağaç mhp de adam yerine konup üstüne üstlük yetki verildiğidir.ve bu zibidiler kendilerini bişi sanıp ona buna atar yapmalarıdır.sen heralde genç birisin ve iş için söz aldın yada işe girdin.onun için savunuyorsun.işe girdiysen hayırlısı olsun.ama iş adamlığı ile dava adamlığını iyi öğren ve ayır.ayrıca halilin yeğeni öğretmen ve ailesinin durumu allah arttırsın oldukça iyi.işe alınmasındaki mantıklı bir sebep varmı.

soner
soner - 5 yıl Önce

senin yaşını bilmem ama benim yaşım 49 allaha şükürde halim vaktim yerinde.verecekleri işe ihtiyacım yok.particilik dersen iş için değil ezelden beri gönül vereniz.gündüz iş için türkçü gecede aslına dönüp kürtçü olanda değiliz.ne kadar içindesin onuda bilmem ama kırkağaç mhp diye birşey kalmadı.vedat terdi ye sorun kimler var kimler gitti.kimlere sözler ne karşılığında verildi.hepsini söyler.farkındayımki oda eski zamanın geri gelmesini istiyor ama iş işden geçti.partiye gidip çengel bıyık elde tesbihle ülkücü olunmaz.9 ışık sayınca ülkücü olunmaz.iş verecekler diye ülkücü olunmaz.yazın bulafımı bir yere.bi̇rdahaki̇ seçi̇m geçen seçi̇mde alinan oylarin yarisini geçemeyecekler.bende üzülüyorum bu duruma ama buhale geti̇renler utansin.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------