---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KOÇAK “HANSLAR ANLADI AMA BİZİM HASAN ANLAMADI”

Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Koçak, bu iddiaları sert bir dille yalanlayarak “Biz ittifakta yer almayacağız kendi adayımız seçime katılacağız” dedi.

KOÇAK “HANSLAR ANLADI AMA BİZİM HASAN ANLAMADI”
KOÇAK “HANSLAR ANLADI AMA BİZİM HASAN ANLAMADI

31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi siyasi arenada taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor.

Ak Parti’nin adayının Yaşar İsmail Gedüz olarak açıklanmasının ardından ittifak çalışmaları içerisinde yer aldığı söylenen Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Koçak, bu iddiaları sert bir dille yalanlayarak “Biz ittifakta yer almayacağız kendi adayımız seçime katılacağız” dedi.

Kirkagac.Net’e özel bir açıklama yapan Koçak, Ak Parti’den Aday Adayı olan fakat Gedüz’ün açıklanması sonrası Saadet Partisi ile adı anılan Hasan Karaosmanoğlu’nun adaylığının söz konusu olmadığını söyleyerek, “Kırkağaç’ı ve Kırkağaçlıları düşünen bir adayımız olacak. Bizim adayımız menfaati, çıkarı ve koltuk sevdası olmayan aynı zamanda gücün yanında değil mazlumun yanında olan bir aday olacak. Bizi Hanslar anladı ama ne yazık ki bizim Hasan anlamadı” diye konuştu.

Koçak “Aday araştırmalarını sıkı bir şekilde yapmaktayız.
Bu araştırmalar esnasında anlaşıldı ki hak olan bir yolda gariplerle yürüyebiliriz fakat asla yamuklarla yol gidemeyiz.

Kırkağaç Belediye Başkan aday adayları havuzumuzdaki isimleri genel merkez il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan aday tespit komisyonumuz incelemekte.

Bu incelemelerde ortaya çıkan sonuç bizlere Rahmetli Hocamız Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın hafızalara kazınan o sözünü hatırlattı.
Rahmetli hocamız yapmış olduğu çalışmalar neticesinde alınan sonuçların ne olursa olsun hakkaniyet ölçülerinde yapıldığını söyler ve mutlaka hakkın batıl karşısında galip geleceğine olan inançlarının tam olduğunu belirtirdi.

Bu hakkaniyet ölçülerinde yapılan araştırmalar netice vermediğinde ise rahmetli hocamız şöyle derdi. “Aziz ve muhterem kardeşlerim bu hak davayı bize yabancı olan Hanslar anladı ama ne yazık ki bizim Hasan anlamadı”.
Herkesin bildiği gibi milli görüş davası Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihinde bağımsızlar hareketi ile birlikte 1969’da siyasallaştığı günden itibaren Türkiye’de yapılan her seçim noktasında adayını çıkartmıştır.

Konunun Ahmetlerin, Mehmetlerin ve Hasanların anlayıp anlamama meselesi olmadığının bilincinde olan aday tespit komisyonumuz, Kırkağaç’ımızın hizmetine ahlak ve maneviyatı önde tutan dünya nimetlerinden adil bir şekilde faydalanmasını sağlayabilecek, adil düzeni ilçemizin en ücra köşelerine bile ulaştırabilecek, bu memleket için kim var denildiğinde sağına ve soluna bakmadan ben varım diyecek bir adayımız olacak.

Kısa bir süre içinde adayımızı açıklayacağız. Bizim meselemiz sadece Saadet Partisi Kırkağaç Belediye Başkan adayını açıklama meselesi değildir, bizim meselemiz en güzel hizmetleri Kırkağaç’ımıza sunabilme meselesidir.

Bizim meselemiz adil düzeni Kırkağaç’la tanıştırma meselesidir.
Bizim meselemiz kısacası Kırkağaç’ın meselesidir, her şey daha iyi şartlarda yaşanılabilir bir Kırkağaç için.

Yeniden büyük Kırkağaç sadece Milli Görüşle ve Saadet Partisi ile mümkündür” dedi.


HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR(İHA)


 


 


 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 00:19

hakan demir

YORUM EKLE


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<