--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

MHP'li Akçay ve Özensoy'a Büyük İlgi(VİDEO)

MHP Milletvekilleri Erkan Akçay ve Necati Özensoy'a Kırkağaç ve Bakır'da büyük ilgi vardı. İşte görüntüler.

MHP'li Akçay ve Özensoy'a Büyük İlgi(VİDEO)
Akçay ve Özensoy’a Kırkağaç ve Bakır’da Büyük İlgi(VİDEO)
 
MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy dün Kırkağaç ve Bakır’a birer ziyaret düzenlediler. İlk olarak Kırkağaç MHP İlçe teşkilatına gelerek Kırkağaç İlçe Başkanı Vedat Terdi, Soma MHP İlçe Başkanı Süleyman Saran ve partililerle görüşen milletvekilleri Akçay ve Özensoy daha sonra Kırkağaç esnafını dolaştılar. Esnafla uzun süre sohbet eden milletvekilleri son olarak Ziraat Odası ve Avcılar Kulübünü ziyaret ettiler. Önce Ziraat Odası Başkanı Süleyman Boğaz daha sonra ise Avcılar Kulübü Başkanı Muammer Aydın’la görüşen parti heyeti daha sonra Bakır’a hareket ettiler. Bakır Belediye Başkanı Ramazan Martin ve DP Kırkağaç İlçe Başkanı A.Kadir Orçun tarafından karşılanan MHP Milletvekilleri Akçay ve Özensoy burada kendilerini bekleyen kalabalığa birer konuşma yaptılar. Özellikle Manisa Milletvekili Erkan Akçay iktidar partisini ser bir dille eleştirirken kalabalıktan büyük alkış aldı. Akçay “. Tayip Erdoğan bir despot AKP’lilerde onun kulu kölesi olmuşlardır. Miletlide kendi kölesi haline getirmek istiyor. Başkanlık sisteminde altında yatan asıl sebepte işte budur. Türkiye Tayip Erdoğan’ın oyuncağı oldu. Ben buradan Erkan Akçay olarak şunu söylüyorum bu ülkenin tek dili tek milleti tek bayrağı vardır. Oda Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Ne Mutlu Türküm Diyene” diye konuştu. Bakırlılardan büyük alkış alan Akçay’dan sonra konuşan Bursa Milletvekili Necati Özensoy ise yıllarca bir çok MHP’li Demokrat Parti’yi destekledi. Bende Demokrat Parti kökenli bir ailenin çocuğuyum. Şimdi sıra sizde ülke zor durumda birlikte hareket edip MHP’yi destekleyelim ve şu AKP belasından kurtulalım” dedi. İşte kirkagac.net farkıyla Akçay ve Özensoy’un ziyaretlerinden görüntüler.
 
HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
DESTEK: ZEKİ ALBAY


                                          1.Bölüm

2.Bölüm


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
DESTEK: ZEKİ ALBAY
 
HABER-FOTOĞRAF-KAMERA: HAKAN DEMİR
DESTEK: ZEKİ ALBAY

*******

*******

*******
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2011, 09:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali veli
ali veli - 8 yıl Önce

bu yorumlara (nizam hariç) anca bu olur.ne diyeyim mhp nin başında önündeki kağıda bakarak etrafa çamur atan biri varken ve chp nin kuyruğu konumundayken % 10 bile çok çooook....
12 haziranda gömülecek belli oldu rahmetlinin yanına

Hayati
Hayati - 8 yıl Önce

Haklısın nereden estiğisizin için fark etmiyor.önemli olan birilerinin sizin yelkeninize üflemesi.bu ister mossad ister cia olsun ne fark eder.ama bilki bizim yelkenimize sadece hakkın yeli eser.o yelden başka yel ulaşamaz bize.işte farkımız bu.sizin nerede soyunduğunuzun hiç bir önemi yok.giydiren olunda kim olursa olsun.

nızam
nızam - 8 yıl Önce

hayati dama girince sapla samanı karıstırmıssın gene.kısa kesecem.olaylara yaklasımın farklı.marjınalsın cunku.heyyyy kahpe ruzgar ne yonden esersen es dıyorum ustad gıbı.cıa mıs mossadmıs bu yalanlarında sonu gelecek.ınanan ınsanlara kendını mıllıyetcı sanan bıyıksız larda saldırmaya basladıgı ıcın sasırmıyorum.gene yalcın abınızden aldıgınız dersle yola koyuldunuz.hadı kolay gelsın.haa dur unuttum.bana esek arısı oylemı...pekı tesekkurler...sanada aslı...(arıya isim veren)))))))))))

Hayati
Hayati - 8 yıl Önce

Sen hangi çeşmenin başından konuşuyorsun öyle kovanıda unutmuş gibi.
Kovana sahip çık, yarın başka çeşmeye gitme durumu yaşayacaksın. Bende buna yemin edebilirim.Senin gibi rüzgar güllerini çok gördü bu millet.Ne yanınız var nede başınız.Ortanıza bir çivi çakılmış onuda kimin sapına tuttursak ona doğru dönüyorsun belli.Bu milleti yok etmeye gücünüz yetmez döndür şöyle kafanı maziye bir bak göreceksin senin gibi camokaların nerelerde pineklediklerini.
Nizammış ne nizamı be yazdıklarına bakınca senden ancak çamur malası olur onuda düz yapamazsın çünkü çok eğrilmişsin.Senden sıvada tutmaz.Bak çamur bile olamazsın ancak saman karıştırmak lazım sana ve senin gibi rüzgar güllerine.Kucaktan kucağa rüzgar gülleri.O dediğin amerikan uşağı cemaatede Allah öyle bir tokat vurmuş ki içlerinden amerikan borusunu çıkarsan beli doğrulmayacak.Yakındır bekle.Cia nın paçavrası olmuş.Bunu yaz bir köşeye hainlerin rüyaları bir gün bitecek.

hülya
hülya - 8 yıl Önce

evet nizam çok doğru söylemiş ilahi adalet enseizde patlayacak.sizde soluğu japonyada alacaksınız

nizam
nizam - 8 yıl Önce

seyda hazretleri kime tokat indirdigi belli kardesim.bizim koltuk sevdamiz yok.iktidar hevesimiz hic yok.dogrulari haykirmaya devam.hayirli islere motor ser islere fren oluruz.ama seyda hazretleri ve gulen cemaatinin tokadi bak nasil samar gibi patlayacak ensenizde.ben size net sorular soruyorum/inaniyormusunuz mhp iktidarina.gercekten inaniyorsaniz buyrun meydan.ama ben yemin ediyorum bakiniz.vallahide billahide iktidar olamazsiniz.hatta ikinci bile diyorum.siz havanda su dovuyorsunuz.yurekliysen inaiyorsan davana evet biz bu davayi vallahi iktidar yapacagiz de kurtul.kaydiri kuppak islerle laf ebeligiyle gecirmeyin zamninizi

KIRAÇATA
KIRAÇATA - 8 yıl Önce

...VATAN FELAKETE DÜŞMÜŞ ONUN HAMİYETİ CÜŞ ,BULUNCA KENDİNE BİR YER DOYUNCA KARNI BAKARSIN KAPANDI GİTTİ NEKBETİN AĞZI,FAKAT SEN ÖYLE DEĞİLSİN SENİN YANAR TA CİĞERİN,VATAN DEYİP ÖLECEKSİN SEMADA OLSA YERİN!!!! SELAM OLSUN DAVASINDA DÖNMEYİP ,ÜÇ HİLALİN İKTİDARI İÇİN YANIP TUTUŞANLARA SELAM OLSUN HESAP GÜNÜ VEBALSİZ OLANLARA VEDAT BEY BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLER,İNANDIĞINIZ KUTLU DAVANIZIN İKTİDARI YOLUNDA ALLAH(C.C.) YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.... UNUTMAK TÜKENMEKTİR.

zeki albay
zeki albay - 8 yıl Önce

tbrkler erkan beye ve necati beye çojk iyi sölemişkler akp hakkında..ayrıca insan olarak takdir ediyorum kendilerini akpli vekiller gibi kendilerini beğenmiş şımarık değiller...         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------