---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

MHP'li Mansur Onay'a Büyük İlgi

MHP'li Mansur Onay'a Bostancı, İlyaslar, Ali Fakı ve Bakır'da büyük ilgi vardı.

MHP'li Mansur Onay'a Büyük İlgi
MHP’li Onay’a Büyük İlgi

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili adayı Mansur Onay’a Ali Fakı, Bostancı, İlyaslar ve Bakır’da büyük ilgi vardı. Seçim çalışmalarını sürdüren Onay özellikle Kırkağaç’ın köylerinde gösterilen ilgi MHP’lilerin yüzünü güldürdü. MHP Manisa Milletvekili Mansur Onay, yaptığı ziyaretlerde köylülerin sorunlarını dinlerken, MHP’nin iktidar olduğunda gerçekleştireceği projeleri anlattı. Onay, vatandaşlardan 12 Haziran seçimlerinde MHP’ye destek olmalarını istedi. Onay'a bu ziyaretlerde MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Vedat Terdi ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR


**********

**********

**********
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2011, 08:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
seray dal
seray dal - 8 yıl Önce

şuan belki yaşım müsade etmiyor oy kullanmamam ama ileride tek oy vereceğim parti MHPdir..

yesevi
yesevi - 8 yıl Önce

Mansur Onay,Kırkağaç ve Akhisarın yetiştirdiği değerli bir insandır. Dürüst, ve çalışkan bir abimizdir.Kendisine seçim çalışmalarında başarılar diliyorum.Ayrıca yorumcu Hülya hanımı da şiddetle kınıyorum. Hanımefendi öncelikle hakkı sahibine teslim ederek" Ülkücüler ezan ve bayrak için mücadele eden insanlardır." diyor.Bunu tesbit ve takdir ettiği için kendisini tebrik ediyorum.Devamında ise bir kısım MHP linin yaptığı uygunsuz davranışlar dolayısı ile MHP yi ve dürüst ve çalışkan Mansur Hocayı eleştiriyor.Halbuki ülkücüler hakkındaki "İnsanımızın değer yargılarını benimseyen ve ezan ve bayrak için mücadele eden insanlar" şeklindeki tesbiti mucubince,bu öngörüsünde samimi ise MHP yi desteklemesi ve ismi kötü şekilde anılan yöneticilerin derhal parti ile ilişkilerinin kesilmesi dolayısı ile MHP yi takdir etmesi gerekirdi.Bu hanımefendi bir yandan sureti haktan görünüp bir yandan da dürüst ve samimi ülkücüleri ve bunların çatısını teşkil eden MHP yi karalıyarak art niyetini göstermiş.

vatansever
vatansever - 8 yıl Önce

Hülya hanım bir kaç kişiyle koskoca bir camiayı karalamak yakışmıyor size,ülkücüler Türk İslam ülküsünü benimsemiş ve bunun için canları pahasına mücadeleetmiş ve halen etmekte olan değerli insanlardır.Bizde SİZİ Hüseyin üzmezin torunu yaştaki insana yaptığı şeyle siziyargılamamız yanlış olur.Çamur at izi kalsın politikanızı artık vatansever Türk halkı yemiyor .

hülya
hülya - 8 yıl Önce

ülkücülük bu değil.ülkücülük insanımızın değer yargılarını benimseyen.ezan ve bayrak için mücadele eden insanımızdır.Bunlar kendi vatan evlatlarımızın namusuna göz dikmiş.gününü gün etme sevdasında olan ahiretini düşünmeyenlerdir.senin 16 yaşındaki kızına 55 yaşında birisi alsa götürse kimin hoşuna gider namusuna göz dikse.inanki onu alnından vururum.Benim tanıdığım bildiğim ülkücülerde böyledir.eğer kendi kızını kendi karısını kendi annesini nasıl düşünüyorsa o şekilde düşünmeyen ülkücü değildir.ve ben ülküvcüyümde demesin.mutlaka suçları bu şekilde ortaya çıkacaktır.Bunlara asla memleket teslim edilemez.asla oy verilemez.eğer veririseniz ahirette hesabınızda düşünün eğer manevi sorumluluğa inanıyorsanız.

veli ali
veli ali - 8 yıl Önce

ali veli sen muhakkak ak partilisin.sizin amacınız mhp yi bitirmek ama maalesef bunun da başaramıyacaksınız

ali veli
ali veli - 8 yıl Önce

haklısın zeki albay iyi çalışıyor maşallah nazar değmesin.gerçi 10 istifadan sonra merkez nası çalışır belli değil ama....
geçin bunları geçin mhp bitmiştir.Allah peygamber ülkücülük diyeceksin sona milletin koruman gereken namusuna göz koyacaksın çıkıp bir de utanmadan buna özel hayata saygı özel hayatın gizliliği diyeceksin.Yok efendim yok! milleti yönetmeye aday insanların özel hayatı olamaz.bu adamlara mhp seçim kazansa (allah muhafaza) bakanlık verilecekti....

zeki albay
zeki albay - 8 yıl Önce

mhp iyi çalışıyor hayırlısı olsun...


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<