--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN OLAY SÖZLER(VİDEO)

Aydemir, çok sert açıklamalarda bulundu.

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN OLAY SÖZLER(VİDEO)
MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN OLAY SÖZLER(VİDEO)

Kırkağaç’a bir ziyaret düzenleyen Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, çok sert açıklamalarda bulundu.

Aydemir, öyle şeyler söyledi ki tabiri caizse açtı ağzını yumdu gözünü.
Gedüz’ün adaylığının açıklanmasının ardından Ak Parti İlçe Yönetiminden ayrılan ve Bağımsız Aday etrafında toplananlar sert bir dille eleştirdi.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir,  AK Parti Cumhur İttifakı Başkan Adayı Yaşar İsmail Gedüz ve AK Parti ilçe teşkilatı üyeleriyle seçim bürosunda bir araya geldi.

Milletvekili Aydemir’i seçim bürosunda AK Parti Cumhur İttifakı Başkan Adayı Yaşar İsmail Gedüz, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Tarku, Kadın Kolları Başkanı Güldane Şahan, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayları ve partililer karşıladı.

Cumhur ittifakına oy kaybettirmek için bir araya gelenlerin AK Parti ile artık işi kalmadığını belirten Aydemir, “Bunlar reisi sevenler değil, altını oyan kişilerdir.
Bunlar bırakın Ak Parti’ye geri dönmeyi partinin kapısının önünden dahi geçemezler.
Bunlar bizim için haindirler. Bu Gedüz’e değil, Erdoğan’a başkaldırıdır.

Bunlar oy hırsızıdır, bular yüzsüzdürler. Bağımsız adaya verilen her oy, CHP’ye, HDP’ye yarar.

Sahtekarlık yapmasınlar, münafık olmasınlar.
Bizim adayımız Manisa’da Cengiz Ergün, Kırkağaç’ta Yaşar İsmail Gedüz’dür.
Bunlar fırdöndü, bizim taklacılarla işimiz yok.
Reisin ismini bile ağzına alamazlar, resmini dahi asamazlar artık” dedi.

Aydemir “Kırkağaç’ta partimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız topyekûn Kırkağaç’ta Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte Yaşar İsmail Gedüz’ün yanındayız.

Yaşar İsmail Gedüz Başkan’a birileri bir şeyler söyleyip de beklenti içine girenler kendileri bir yere gelemeyince, aday olamayınca veya meclis üyesi olamayınca kendilerine koltuk kapmak için bir yerlere gitmiş olabilirler. Herkesin yolu kendine göre hayırlı olsun.

Nereye gidiyorlarsa gitsinler ama bu kişilerin bizim partimizle ayrıldıktan sonra hiç bir ilişkisi kalmamıştır.
Biz kazanacağız biz geri döneceğiz biz AK Partiliyiz, biz reisi destekliyoruz diyorlar ama boş.

Bunlar reisi sevenler değil, reisin altını oyan kişilerdir. Reisi sevmek demek genel başkanı sevmek demektir ve parti disiplini gereği Reis bir yeri işaret ettiği zaman lafın tamamını söylemesine gerek yok bir işareti yeter bizim için. Reis bugün işaretiyle, bakışıyla ve sözüyle birlikte Yaşar İsmail Gedüz’ü aday göstermiştir. Hep birlikte İsmail Gedüz’ün yanındayız.

Bu kişilerin milletin karşısına çıkarak çok değerli cumhurbaşkanımızın ismini ağzına alarak Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyoruz biz onun yanında gideriz demeleri tamamen yalandır, tamamen iftiradır, tamamen üç kâğıttır. Bu yapılan siyasi bir hırsızlıktır. Bunlar oy hırsızlığı yapmaktadırlar. Bunlar yalan söylüyorlar.

Özgür bir Türkiye’de yaşıyoruz demokratik haklarını kullanabilirler aday olabilirler. Çıkacaklar diyecekler ki o zaman Recep Tayyip Erdoğan yanlış yapmıştır.
Yaşar İsmail Gedüz’ü yanlış aday göstermiştir. Biz de ona karşı bayrak açtık biz onunla beraber yol yürümüyoruz desinler.

Onların yapmış olduğu hareket budur onların yapmış olduğu hareket partimize rağmen başkaldırıştır. Dolayısıyla milletin karşısına geçip biz Tayyip Erdoğan’ı çok seviyoruz, onun yanındayız diyerek millete yalan söylemesinler sahtekârlık yapmasınlar. Münafık olmasınlar. Ben onlara buradan çağrı yapıyorum. Hala yol yakınken belki yanlış anlaşılma olabilir. Belki onları da kandırmış olabilirler.

Yeniden söylüyoruz biz Yaşar İsmail Gedüz’ü destekliyoruz. Biz Genel Merkezimizle Cumhur İttifakımızın 7 vekiliyle birlikte İsmail Başkanımızın yanındayız.
Cumhurbaşkanımızla Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte İsmail Bey’in yanındayız. Seçimi Allah’ın izni ile milletimizin desteğiyle kazanacağız.
Ama Allah şahittir başta bizim genel başkanımız olmak üzere hiçbirimiz makam için siyaset yapmıyoruz.

Menfaat siyaseti yapmıyoruz, maddi menfaat içerisinde değiliz. Biz Allah rızası için dava uğruna geldik siyaset yapıyoruz.
Bunu söylerken İsmail Gedüz’ün de bu düşüncelere sahip olduğunu biliyoruz.
Bizim başkanımız da bu şekilde zaten 10 yıldan beri belediye başkanı bütün Kırkağaç kendisini biliyor. Tam ustalık dönemine geldi birileri bunu hazmedemedi.

Birilerinin oyununa geliyor. Kim yapıyor bunu bu nu sizler hepiniz çok iyi biliyorsunuz.
Biz cumhur İttifakı kurduk Milliyetçi Hareket Partisiyle karşımızda da bir ittifak var. Kim bunlar CHP ve İYİ Parti resmiyette ikisi gözüküyor.
Ama bunların bir tane daha ittifakları var kim o ? HDP. Kamera arkasında ortaklar ama amblemlere gelince resmi ittifak yapmıyorlar niye?

Milletin tepkilerinden korkuyorlar. Kardeşlerime sesleniyorum buradan kim kimlerle beraber ittifak yapıyor, kim kimlerle kol kola girdi, sen Kırkağaç’ta ne yapıyorsun?
Aklınızı başınıza toplayın onun için her bir bizden giden oy karşı ittifakın oy kumbarasına yazılıyor.
Dolayısıyla cumhur ittifakının alacağı oyları hiçbir Ak Partilinin hakkı yok. Ak Partiliyim diğer hiçbir Allah kulu Cumhur ittifakının oyunu azaltmaya hakkı yok.

Onların aldığı her oy CHP’nin işine yarar, İYİ Parti’nin işine yarar, HDP’nin işine yarar. Unutmayın İsmail Gedüz Kırkağaç için bir fırsattır. Bakınız bugüne kadar Büyükşehir MHP’deydi. Cumhur ittifakı yoktu. Büyükşehir’de MHP Cengiz Ergün, Kırkağaç’ta AK Parti aynı dili bazen konuşamıyorduk.

Ama şimdi 31 Mart’tan sonra Kırkağaç’ta Cumhur İttifakı var Belediyesi kazanacak, Allah’ın izniyle Manisa’da Cumhur ittifakı var Büyükşehir kazanacak etti iki, hükümet olarak da Cumhur İttifakı iktidarda etti üç. Burada Kırkağaç’a 31 Mart’tan sonra daha güzel hizmetler daha rahat bir şekilde gelecek. Bu fırsatı Kırkağaç inşallah kaçırmayacak.

Kırkağaçlılar bunu çok iyi değerlendirecekler. Artık 7 vekille beraber biz İsmail Gedüz’ün emrindeyiz. Genel başkanımıza bütün taleplerini ileteceğiz.
Kırkağaç’ın iyi olması için ne gerekiyorsa Kırkağaç için seferberlik ilan edeceğiz. Buraya 7 vekilin adına geldim, söylediklerim Genel başkanımızın sözüdür.

Yaşar İsmail Gedüz Ankara’ya gelse 7 tane vekilin kapısını çalacak. Yaşar İsmail Gedüz hakkında konuşanlar bir tane somut bir şey ortaya koysunlar.
Yaşar İsmail Gedüz’e biz kefiliz, yaptığı hizmetlerden de gurur duyuyoruz. Yapacaklarının teminatı da biziz” dedi.


İşte Kirkagac. Net farkıyla haberin video görüntüleri.

HABER-FOTOĞRAF-KAMERA: HAKAN DEMİR(İHA)


 
 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 23:58

hakan demir

YORUM EKLE


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<