Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net--------------------------------

banner55


Kirkagac.Net


Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac. Net


Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
---------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
banner36

MUHTAR YILDIZ “ALLAH CENGİZ ERGÜN'Ü BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN“

04 Şubat 2018 Pazar 09:36
Bu haber 1623 kez okundu

Kocaiskan Mahalle MUhtarı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

MUHTAR YILDIZ 'ALLAH CENGİZ ERGÜN'Ü BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN'
YILDIZ "ALLAH CENGİZ ERGÜN'Ü BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN"

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kırkağaç’ta yapılan yatırımlar vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Kocaiskan Mahallesi’nde tamamlanan altyapı çalışmaları sonrasında bitirilen üst yapı yatırımları ile Kocaiskan Mahallesi sakinleri Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kırkağaç Kocaiskan Mahallesi’nde tamamlanan yatırımlar vatandaşların yüzünü güldürdü. Geçtiğimiz dönemlerde başlatılan altyapı yatırımlarının tamamlanmasının ardından üstyapı yatırımlarına başlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi yaptığı çalışmaları tamamlayarak vatandaşların yüzünü güldürdü. Eski halinden çok farklı bir görünüme kavuşan Kocaiskan Mahallesi’nin sakinleri yapılan yatırımlar ve çalışmalardan dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman, ilçeye yapılan yatırımlar hakkında verdiği bilgilerde, “İlçemize büyük yatırımlar yapıldı. Kocaiskan Mahallesi’nin altyapısı yapılarak, içme suyu tamamlandı. Parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Yakın zamanda çalışmalar tamamlanacak. Bu çalışmalar vatandaşlarımızı çok memnun ediyor. Su depolarımız temizlendi. Ulaşımda büyük bir modernleşme sağlandı. İlçeyi mahalleye bağlayan yollarda da yatırımlar yapıldı. Yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“Hiçbir eksiğimiz kalmadı”

Kocaiskan Mahalle Muhtarı Celal Yıldız ise yapılan hizmetler için muhtarlık görevine geldiği zaman bu tür bir yatırım beklemediğine dikkat çekerek, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün elimden tutarak yardımcı oldular. Hemen hemen hiçbir eksiğimiz kalmadı. Mahalle sakinlerimiz yapılan yatırımlardan memnun. Altyapıda su, elektrik hattı çalışmaları yapıldı. Ulaşımda her gün araçlarımız gelip gidiyor. Eskiden bir düzen yoktu, şimdi düzen yerine oturdu. Ulaşım konusunda rahat ettik. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü Allah başımızdan eksik etmesin” diye konuştu.

“Umduğumuzdan fazla hizmet aldık”

Kocaiskan Mahalle sakinlerinden Mehmet Çay, yapılan hizmetlerden daha iyisinin olmayacağını belirterek, “Bundan iyi hizmet olmaz artık. Ben 52 yaşındayım böyle hizmet gelmedi buraya. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Altyapımız yapıldı, su tesisatımız değişti, bütün evlerde su var. Kilit parke taşı döşendi, her yer daha sağlıklı oldu.

Eskiden her yer çamur içindeydi, pisliğin içindeydik. Bu kadar hizmet geleceğini tahmin etmiyorduk. Umduğumuzdan fazla hizmet aldık” ifadelerini kullandı. Safiye Söylemez ise Kocaiskan Mahallesi’nin yeni yüzünü çok beğendiklerini ifade ederek, “Önceden buralar bataklıktı şimdi çok güzel oldu. Yapılan hizmetler için teşekkürlerini iletti.

Dilek Küçük, Kocaiskan Mahallesi’nin önceki haline göre büyük değişim içine girdiğini belirterek, “Daha önceki durumumuz kötüydü.
Şimdi daha iyi. Yapılan çalışmalardan  dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz” diye konuştu.


HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR(İHA)


Anahtar Kelimeler kocaiskankırkağaç

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Kenyali 1 yıl önce yorumlandı

Rusvet verin istediginiz heryeri yaptiri. Not : muracat mhp ilce baskani halil bogaz

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Kırkağaç 1 yıl önce yorumlandı

Cengizcim hadi bi gayret şu kırkağacın çukurlarınıda bi kum attırıver bi zahmet şakın tamir etme alışkın değiliz

0 Kişi beğendi.