--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Narin "BBP Demek Türk-İslam Coğrafyası Demektir"

BBP İlçe Başkanı Latif Narin kirkagac.NET'e önemli açıklamalarda bulundu.

Narin
Narin “BBP Demek Türk-İslam Coğrafyası Demektir

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Latif Narin, BBP’nin Olağanüstü Genel Kurultayını değerlendirdi. BBP’de Yalçın Topçu’nun istifa etmesinin ardından yapılan 5.Olağanüstü Genel Kurulda Genel Başkanlığa Mustafa Destici seçildi. Konuyla ilgili Kirkagac.NET’e bir açıklama yapan BBP Kırkağaç İlçe Başkanı Latif Narin “Genel Başkanımız Yalçın Topçu “12 Haziran seçimlerinde milletimiz bize gerekli desteği verip barajı aşmamızı sağmazsa istifa ederim” demişti. Seçimlerde partimiz %0,7 alarak barajı aşamamıştır. Genel Başkanımızda söz verdiği üzere görevinden istifa etti. Sözünü tuttuğu için kendisine teşekkür ediyorum, bu davranışın diğer liderlere örnek olmasını diliyorum. Yeni Genel Başkanımız ilahiyatçı Mustafa Destici olmuştur. Kendisi bizim desteklediğimiz, sevdiğimiz ve davamızı temsil edeceğine inandığımız bir gönüldaşımızdır. Ülkücü Hareketin okul yıllarında okul başkanlığından başlamak üzere, Ülkü Ocakları, Ülkücü kuruluşların muhtelif yerlerinde görevler üstlenmiş, başarıyla günümüze kadar davasının izini sürmüştür. Dava İla-yı Kelümatullah için Nizam-i Alem ülküsüdür. BBP demek Türkiye’nin birliği demektir. BBP demek Saray Bosna, Çeçenistan, Kosova, Doğu Türkistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Kıbrıs demektir. BBP demek Türk-İslam Coğrafyası demektir.  BBP demek dünyanın öbür ucunda yaşayan mazlum bir insan demektir. Olağanüstü Genel Kurulda aday olan eski Sivas Milletvekili Nevzat Yanmaz ve eski Nizam-ı Alem Ocakları Genel Başkanı Yavuz Ali Ağıroğlu ile girdiği yarışı kazanan Genel Başkanımız Mustafa Destici’ye başarılar diliyorum. Allah onu bu zorlu yolda utandırmasın” dedi. Narin ayrıca 12 Haziran Genel seçimlerinde 0,7 oy alan partisi içinse “Sayısal çoğunlukların adaletsiz bir ortamda yapılan seçimlerin ve baraj korkularının oluşturmuş olduğu ortamda gerçekleşen imkansızlıkları, yoklukları harçlık edip kendi çoluk çocuğunun ekmek parasından keserek, seçimlere katılan BBP, her şeye rağmen biz varız demiş ve vahşi kapitalizmin sistem partilerine meydan okumuştur. Bu yarışta yenilmiş gibi görünse de Türk siyasi hayatında varlığını tekrar tescillemiştir. İşimiz sevgiyi sevda, dikeni gül eylemektir. Varlığımız Türk-İslam varlığına armağan olsun” diye konuştu.
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


*********

**********

********

********
Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2011, 22:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayburtlu
Bayburtlu - 2 yıl Önce

Yavuz başkan da yabana atılır değil adam gibi adam

isocapa
isocapa - 8 yıl Önce

EVET GÜN GELİR GÜNÜ GELİR HER PARTİNİN HER ZİHNİYETİN ZAMANI VAR DÜN YA DEĞİŞTİKÇE PARTİLER DE DEĞİŞİR ARKADAŞLAR Bİ GÜN OLUR BU %1 ALAMAYAN PARTİDE Bİ BAKMIŞSINIZ İŞTE BİZİ YÖNETİYOR. HER PARTİLER GÖKTEN ZEMBİLLEMİ İNDİ YANİ Bİ İNANCIN ÜRÜNÜDÜRLER HEPSİDE BEKLEYELİM GÖRELİM NİYETİ NEREDEN GELDİĞİ KİMLERİN KURDUĞU KİMLERİN YÖNETTİĞİ BELLİ OLAN BİZİ NEREYE GÖTÜRECEĞİ BELLİ OLAN PARTİLERİN ARABASINA BİNELİM KARDEŞLERİM.. MUSİN BAŞKANIMIZA ALLAHTANRAHMET DİLİYORUM..

@karakurt
@karakurt - 8 yıl Önce

Allah doğrunun yanında ve yardımcısı olsun

sarraf AHMET
sarraf AHMET - 8 yıl Önce

YÜRÜ be BAŞKAN bize senin gibi yüreğini bu işe vermiş arkadaşlar lazım.senin hırsın alperenlerin bayrağını dalgalandıracaktır.yalnız asabiyatine dikkat tansiyonun artmasın.bide yoldaki çakıl taşları ayaklarına batmasın.

GHülya
GHülya - 8 yıl Önce

bu hülya kalın kafanın başta gideni ya.sosyalizim diye bir dinmi var.yoksa onuda senmi doğurdun.babası varmı.Allah seni iyi etsin emi.kalın kafa olduğunu anlıyordum ama bu kadar kalın olduğunu tahmin edemezdim doğrusu.laf olsun torba dolsun, hülyam kudursun.

CaN İnan
CaN İnan - 8 yıl Önce

MUHSİN başkanımıza allahtan rahmet yeni genel başkanımız MUSTAFA DESTİCİ beye başarılar dileriM..allah yar ve yardımcınız olsun..

alperen
alperen - 8 yıl Önce

BÜYÜK BİRLİK HAYELLERİNİZİN SINIRLARINI ÇİZDİĞİ SEVGİ ,SEVDA HARİTASININ ADIDIR. ALEME NİZAM VERME ÜLKÜSÜNÜN ADIDIR. LATİF BAŞKANIM'A BAŞARILAR DİLİYORUM. ALLAH YAPTIĞI İŞLERDEN UTANDIRMASIN DUALARIMIZ SENİNLE HALKIMIZ VE SENİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM

xx
xx - 8 yıl Önce

insanlığın varoluşuyla eşdeğerdir taki ilk insanlar ademle havva.ya dayanır büyük birlik bu manada hayır-şer-iyi-kötü-vb.gibi olmazsa olmaz pozitif değerlerin yanında yer alır.büyük birlik bir sevdanın adıdır şerre karşı hayırda,kötüye karşı iyinin yanında yer almak demektir.ayrıca bir olmak yek olmak allaha mahsustur büyüklükte allaha mahsustur gül peygamber efendimiz muhammet mustafanın simgesidir bunun için ayrıca cenabı hak kuranı keriminde peygamberimiz için MEALEN SEN OLMASAYDIN EY HABİBİM ALEMLERİ YARATMAZDIM.der onun için sevdamızın adı varlığımızın sebebi iki cihan serveri hazreti muhammedin yoludur,izidir bunun için sevgililer,sevdalılar,aşıklar birbirine GÜL verir siyaseten sevdamızı çarmıhada gerseler biz aşkımızı dünyaya sevdamızı aleme haykırıyoruz.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<