--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

"PAMUKOĞLU'NU 2.ATATÜRK OLARAK GÖRÜYORUM“

HEPAR'lı Şırnak, OsmanPamukoğlu'nu 2.Atatürk olarak gördüğünü söyledi.

Şırnak “Pamukoğlu’nu 2.Atatürk Olarak Görüyorum
 
Akhisar ve İlçemizde, Kırkağaç HEPAR İlçe Başkanı Önder Yıldırım ile birlikte seçim çalışmalarını birlikte sürdüren Akhisar HEPAR İlçe Başkanı Murat Şırnak Genel Başkanları Osman Pamukoğlu’nu 2.Atatürk olarak gördüğünü söyledi. Akhisar Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odasına yapılan ziyaret sonrası bir açıklama yapan Şırnak “Genel Başkanımız Osman Pamukoğlu Atatürk’ten sonra Mareşal madalyası alan ikinci insandır. Artık her şeyin masa başında bittiğini görünce hatta en son çıktığı televizyon programında niye siyasete atıldığını anlatırken, ülke yangın yeriyken ben bir kenarda duramazdım dedi. Pamukoğlu’nu ikinci bir Atatürk olarak görüyorum ve ülkenin ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu sebepten dolayı eşimize, dostumuza Akhisar’ı bilinçlendirmeye başladık. Halkın söylemek istediklerini dile getiren bir genel başkanımız var. Akhisar’ın köylerinde de çalışmalarımız var, seçim yaklaştığı için odaları ziyarete başladık. Amacımız Osman Pamukoğlu’nun Hak ve Eşitlik Partisinin ilçemizde tanıtımını sağlamak, bunu da şuana kadar başarmış gibi görünüyoruz. Bunu da sizinde desteğinizle diğer odaların desteğiyle de başarıyı yakalayacağımızı umut ediyoruz.”dedi.

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR
HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR

********

********
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2011, 08:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
:)
:) - 8 yıl Önce

:)

bsri
bsri - 8 yıl Önce

hade lan

muzaffer BALABAN
muzaffer BALABAN - 8 yıl Önce

böyle gereksiz insanlar malesef var zaten olmasa düzgün insanların kıymeti kim billecek yazık insanlar ne söylediğini bilmiyor.

zeki albay
zeki albay - 8 yıl Önce

bnce bayağı saçmalamış atatürk kim bu kim yhaa

mahmut yeşil
mahmut yeşil - 8 yıl Önce

Pamukoğluna yapılabilecek en büyük hakaret.Pamukoğlu Atatürkün ayağının tozu olamaz.Siz daha Atatürkü tanımamışsınız.Bağırmakla çağırmakla liderlik olmaz.Son yılların başarılı değil en başarısız askeri.Göreceksiniz seçimlerde boyunun ne kadar olduğunu başarısının ne olduğunu.Yüzde bir bile oy alamayacak.Yapmayın insanlarımızı bu kadar zor durumlara düşürmeyin

ziyaretçi
ziyaretçi - 8 yıl Önce

Osman Paşa'nın ne kadar iyi bir asker olduğunu anlatmak istemiş sanırım. Osman PAMUKOĞLU'nun hayatını da incelerseniz son yılların başarılı askerlerinden biri olduğunu görürsünüz.

of dağlar of of
of dağlar of of - 8 yıl Önce

kimi kimle kıyaslıyorsun , haddini bil

TÜRKBEY
TÜRKBEY - 8 yıl Önce

Biraz fazla abartılmış Osman bey ancak son dönemde yaptığı çıkışlara bakarsanız o da okyanus ötesinden desteklenen bir parti lideri herkes boyunu bilecek ATAmızın adını ağzınıza alırken dikkatli olmak lazım nedir bu hassasiyetsizlik...         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<