--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Soma Ülkü Ocağından Muhteşem Bir Gece

Soma Ülkü Ocağı'nın düzenlemiş olduğu şiir ve müzik dinletisinde yüzlerce kişi coşku dolu bir gece yaşadı. İşte programın tamamı.

Soma Ülkü Ocağından Muhteşem Bir Gece
Ülkücüler Şiir ve Müzik Dinletisiyle Coştu(VİDEO)

Soma Ülkü Ocağının düzenlediği “Birlik ve Beraberlik Gecesi” nde okunan şiirler ve söylenen türküler davetlilere unutulmayacak bir gece yaşattı. Gecede Habertürk ve Ortadoğu Gazetesi Manisa Muhabiri olan Site sahibimiz Hakan Demir’de bir plaketle ödüllendirildi. Bu muhteşem geceye, yazar Neval Kavcar, MHP Soma Kadın Kolları Başkanı Emel Kırbaç, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Vedat Terdi, MHP Turgutalp Belediye Meclis Üyesi Mustafa Saygılı, MHP Cenkyeri Belde Başkanı İsmail Bakır, Çorumlular Derneği Başkanı Adem Yıldırım, Batı Trakyalılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akın, Kamusen Dernek Başkanı İlhan Kırbaç, Soma Yardım Sevenler Derneği Yöneticileri, Soma Kömür İşletmeleri Yer Üstü Müdürü Tunçay Çelik, Soma eski Ülkü Ocağı Başkanı Şevket Yazıcı, Manisa İl Ocak Başkan Yardımcısı Murat Yörük, Akhisar Ülkü Ocak Başkanı İskender Çelik, Soma Ülkü Ocağı Başkanı Hakan Coşkun ile çok sayıda Ülkücü katıldı. Sunuculuğunu Kaan Azgın'ın yaptığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Gece Soma Ülkü Ocağı Başkanı Hakan Coşkun ve Manisa İl Ocak Başkan Yardımcısı Murat Yörük'ün ‘nın konuşmalarıyla devam etti. Okunan şiirlerle kulakların pası silinirken, Ülkücüler tablo satışıyla Soma Ülkü Ocağına maddi anlamda destek verdiler. Soma Ülkü Ocağı Üniversite teşkilatının katkılarıyla oluşturulan tiyatro grubu ve yine Ülkü Ocağı Halk Oyunları ekibinin gösterileri büyük alkış aldı. Son olarak sahneye Grup Ülkü geldi. Grup Ülkü’nün söylediği birbirinden güzel türküler geceye damga verirken salondaki Bozkurtları da coşturdu. Bu muhteşem gecenin tamamını Kirkagac.net farkıyla izleyebilirsiniz.

HABER: HAKAN DEMİR
FOTOĞRAF-KAMERA: BARIŞ YILDIRIM
DESTEK: MUSTAFA ÇETİNEL

1.Bölüm


2.BÖLÜM

 


3.BÖLÜMHABER: HAKAN DEMİR
FOTOĞRAF-KAMERA: BARIŞ YILDIRIM
DESTEK: MUSTAFA ÇETİNEL
HABER: HAKAN DEMİR
FOTOĞRAF-KAMERA: BARIŞ YILDIRIM
DESTEK: MUSTAFA ÇETİNEL


**********

***********
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2011, 09:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Demir
Mehmet Demir - 8 yıl Önce

Gerçekten orada harcanan emeğe gözümle şahit oldum. herşeyin en güzeli olsun diye kardeşlerimizin yaptığı mücadele için bizi davet eden yönetici arkadaşlara emeği geçen herkeze Grup ülkü olarak sonsuz teşekkürler.

Ali Osman YILMAZ
Ali Osman YILMAZ - 8 yıl Önce

Sorsak Bu Konuda Yorum Yapanların Hemen Hemen Tümü ÜLKÜCÜYÜM MİLLİYETÇİYİM İfadesiyle Kendini Tanımlar.. Yakışıyormu Bu İfadelerle Kendini Tanımlayan Biz'lere Böyle Kavgalı Yorumlar ? Burada Yapılmış Bir Gecenin Tanıtımı , Harcanmış Bir Emeğin Ardından Hakedilen Teşekkür için Ayrılmış Bir Bölümdeyiz.. Kendimize Gelelim Ağalar.. Yakışmıyor.

millet
millet - 8 yıl Önce

uşaklı kardeşim seviyorum seni....

kurt
kurt - 8 yıl Önce

Bir kere bilgilerin doğru değil sen şuuyu vukuundan beter birisin galiba bi kere o mevzuu da konuşan tunca toskaydı faruk bal değil artı onu başbakana taşlama yapmak için söylediğini de açıkladı .Atalarımız ne demiş dinlemek lazım ;ETME EŞŞEKLEN MUHABBET CANINI SIKTIRIRSIN sözlerine itafen muhabbeti kesiyorum devamını yazmayayım sen işine bak .

nizam....................
nizam.................... - 8 yıl Önce

bırak demegojıyi de sadede gel.faruk balda sayın demıs ocalana.o yuzden kelıme oyunlarına gırmeye gerek yok.(--------------------------------------------------------(BU YORUMUN BU BÖLÜMÜ KURALLARA UYGUN BULUNMAMIŞTIR.............)

kurt
kurt - 8 yıl Önce

Nizam ismiyle yazan arkadaş sen önce saygıdeğer büyüğümüz rahmetli m. yazıcıoğlunun akibetine sebeb olan başbakanla kolkola giren genel başkanını alda sonra miillete nizam dersleri verirsin siz milliyetçiliği oyun sanıyor olabilirsiniz ama unutmayın ülkücülerin olduğu yerde türkücülere yer yok biz sizin gibi çakmalardan çektik ne çektiysek uzun yılla.r işinize bakın gidin haburda akp ile el ele pkk lıları karşılayın...

aynur
aynur - 8 yıl Önce

grup ülküyü çok begendim güzel şarkılar söylemişler.videoyu indirdim kaydettim

g.i
g.i - 8 yıl Önce

mhpye hiç bir zaman kötü bir söz söylemem söyletmem.ihtilalde vatan için can veren bu vatanseverleri baska bir partiye mensup olsamda seviyorum.güzel bir gece olmus videodan takip ettiğim kadarıyla.basarılar soma ocağa.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<