--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

SP’Lİ YILMAZ “AHMET KOÇAK’A BAŞARILAR DİLERİZ”

Kongreyle birlikte görevini büyük olasılıkla Ahmet Koçak’a devredecek olan Abdullah Yılmaz, Kirkagac.NET’e açıklamalarda bulundu.

SP’Lİ YILMAZ “AHMET KOÇAK’A BAŞARILAR DİLERİZ”
SP’Lİ YILMAZ “AHMET KOÇAK’A BAŞARILAR DİLERİZ

Uzun yıllardır Saadet Partisi’nin ilçe başkanlığını başarıyla sürdüren ve 28 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan kongreyle birlikte görevini büyük olasılıkla Ahmet Koçak’a devredecek olan Abdullah Yılmaz, Kirkagac.NET’e açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi'ne katılan eski Türkiye Partisi ilçe başkanı Ahmet Koçak’ın partilerine katılmasından dolayı mutlu olduklarını söyleyen Yılmaz, kongreye tek adayla gideceklerini belirtti.

Yılmaz “Kongre tarihini açıkladığımız günden beri, Kırkağaç halkının partimize yoğun bir ilgi gösterdi.
Adeta üye patlaması yaşıyoruz. Bu teveccüh bizleri fazlasıyla mutlu etti. Esnaflardan, muhtarlardan, emekli devlet memurlarından partimize katılımlar oldu.

Partimize katılan çok sayıda üyenin arasında eski Türkiye Partisi Kırkağaç İlçe Başkanı Ahmet Koçak’ta yer alıyor. Ahmet Koçak kardeşimle sık sık bir araya geliyoruz. Kendisi bizlere Saadet Partisinde her türlü göreve hazır olduğunu, ilçe başkanlığı, milletvekili adayı ya da belediye başkan adayı olmak için değil hizmet etmek için partimize katıldığını belirtti. Yapılan istişareler sonrası kongreye tek listeyle gideceğimizi düşünüyoruz.

Ahmet Koçak sevdiğimiz bir kardeşimiz, Kırkağaç siyasetinde ön planda olan bir isim. Kendisi ilçe başkanlığı görevine talip olmuştur. Allah nasip ederse, halkımız da takdir ederse yapacağımız kongrede Ahmet Koçak, bizlerden alacağı bayrağı ileriye taşıyacaktır.

Kendisine partimize hoş geldin diyoruz. Partimize yapacağı bundan sonra ki hizmetlerinde kendisine başarılar diliyorum. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin. Tüm Kırkağaçlıları 28 Şubat Cumartesi günü kongremize davet ediyorum” diye konuştu.

ÖZEL HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR(İHA)Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 08:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 5 yıl Önce

sen ahifette ne olacagına biliyorsun boş muhabbet yapma

Bu kim
Bu kim - 5 yıl Önce

adamın şekli sevdim

HAYAL İNSANLARI
HAYAL İNSANLARI - 5 yıl Önce

üyelik işlemi yaptıran esnaf memur muhtar vatandaşlarımız anladığım kadarıyla bu şahsı tanımıyor ve taki saadet partisinin bayrağı bu şahsa kaldıysa çok yazık......

kırkağaçlı
kırkağaçlı - 5 yıl Önce

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? yorumsuz

hülya
hülya - 5 yıl Önce

müslümanlar birlik olmak zorunda. eğer siz bunu anlamıyorda hala yahudilerin istediğini yapıyorsanız yani ayrılıyorsanız bunun vebalini ahirette vereceksiniz.gün ayrılma günü değil.gün birlik günü.

Gerçek Görenler
Gerçek Görenler - 5 yıl Önce

rüya görmüyoruz sizde gerçekleri görmek isterseniz buyrun sizde gelin saadete tanışırız bizim sizi sevmemiz için kırkağaçlı olmanız ve allah tarafından yaratılmış olmanız yeterli saygılar

rüya görmeyin
rüya görmeyin - 5 yıl Önce

yahu kırkağaç mevcut başkanı tanımaz ahmet koçak ı ise sevmez.siz gerçekten bu tip kendinizin dahi inanmadığı saçmalamalara kırkağaç halkının inanacağını mı sanıyorsunuz

Barış
Barış - 5 yıl Önce

hatta 400 milletvekili operasyonu için bir değil birkaç partinin daha başına geçmelisin . başka türlü ak cumhurbaşkanınızın hedeflediği rakama ulaşamazsın.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------