---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

A Grubunda Saruhanlı,B Grubunda Emir Zirvede

A Grubunda Saruhanlı Belediyespor, B Grubunda da Emirspor güçlü rakiplerini bir bir yenerek zirvedeki yerlerini sağlamlaştırdılar.

A Grubunda Saruhanlı,B Grubunda Emir Zirvede

A Grubunda Saruhanlı, B Grubunda Emir Zirvede

Manisa Süper Amatör Ligi bu sezon her iki grupta da sürprizlerle başladı. Daha önceki yıllarda küme düşmeme mücadelesi veren ve bir çok kez alt kümelere düşen takımlar bu sezon sürpriz yaparak zirveye yerleştiler. A Grubunda Saruhanlı Belediyespor, B Grubunda da Emirspor güçlü rakiplerini bir bir yenerek zirvedeki yerlerini sağlamlaştırdılar. Bu hafta A Grubunda 18, B Grubunda ise 25 gol atıldı. Lider Saruhanlı Belediyespor sahasında zayıf rakibi Halitpaşaspor’u zorda olsa yenerek zirvedeki yerini korudu. Geçtiğimiz hafta evinde Saruhanlı’ya kaybeden temsilcimiz Acaridmanspor, deplasmanda Akgünspor’u tarihi farkla devirerek iddiasını sürdürürken, Somaspor, Karaoğlanlı’yı, Manisa Belediyespor’da İl Özel İdarespor’u aynı skorlarla yenmeyi başararak tırmanışlarını sürdürdüler. B Grubunda ise Emirspor fırtınası esiyor. Grubundaki en güçlü rakibi Sarıgöl Belediyespor’u Sarıgöl’de deviren Emirspor liderlik koltuğunu sağlama alırken, ligin bir sürpriz takımı da Demirci Belediyespor olarak göze çarpıyor. Demirci Belediyespor deplasmanda karşılaştığı zorlu rakibi Kocaçeşme’yi inanılmaz bir skorla yerle bir ederken puan cetvelininde 2.sırasına çıktı. Grubun diğer maçlarında Alaşehir Belediye Kavaklıdere’yi, Gölmarmara’da Salihli Yılmazspor’u sahalarında mağlup ederek 3’er puanı hanelerine yazdırmayı başardılar. İşte A ve B Gruplarında alınan toplu sonuçlar ve oluşan puan tabloları;

HABER-FOTOĞRAFLAR-ANALİZ: HAKAN DEMİR
HABER-FOTOĞRAFLAR-ANALİZ: HAKAN DEMİR


Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2010, 07:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADMİN
ADMİN - 9 yıl Önce

EMİRSPORLU KARDEŞİM...HABERDE EMİRSPOR'DAN DİREK OLARAK BAHSEDİLMİYOR..Daha önceki yıllarda küme düşmeme mücadelesi veren ve bir çok kez alt kümelere düşen takımlar bu sezon sürpriz yaparak zirveye yerleştiler.
DENİYOR..
DEMİRCİ GİBİ,GÖLMARMARA GİBİ,SARUHANLI ALAŞEHİR GİBİ TAKIMLAR VAR..HEM DÜŞTÜLER HEMDE DÜŞMEMEYE OYNADILAR..EMİRSPORDA DÜŞMEMEYE OYNADI DAHA ÖNCE..DÜŞME KELİMESİ GENEL OLARAK SÖYLENMİŞTİR..TEŞEKKÜRLER İLGİNİZE..

olcay yaşar
olcay yaşar - 9 yıl Önce

emirspor kuruluş tarihi 1944 olan bir amatör SPOR kulübü olup gerek amatör lig gerekse süper amatör lig kurulduğundan bu yana hiç küme düşmemiştir.Son yıllarda Düşme sancısı yaşadığı doğrudur ancak hiç küme düşmemiştir.1989 yılı 1995 ve 1996 yılı amatör kümede 3 kez şampiyonluk yaşamış olup 1995 yılıda 3.lig plaf-off son maçında özsahrayı- cedit istanbul spora yenilerek kılpayı 3.lig kapısından dönmüştür.Haberinizi tekzip edip düzeltirseniz çok sevinirim...

arkadaş
arkadaş - 9 yıl Önce

ne yani şimdi ersen soma ersan toktaşmı?kafam karıştı bu yorumlardan

Ersan TOKTAŞ
Ersan TOKTAŞ - 9 yıl Önce

Tesadüfen girdiğim site de şok oldum..
Daha önce arkadaşlar konuyla ilgili beni uyarmışlardı. Ben böyle bir şeyin olacağını tahmin etmediğim için gülüp geçmiştim. Fırsat buldum siteye girdim. Gözlerime inanmamadım!
Yapılan yorumlar Ersen/ Soma diye geçiyor ama, Somaspor'da oynayan ben (Ersan Toktaş) bana diye geliyor. Şahıma bu tür davranışlar yakışmadığı gibi bu tür polimiklerede girmem. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın..Konuyla ilgili sorusu olan varsa mail adresim [email protected]

g.i
g.i - 9 yıl Önce

ersencim rüya görüyosun

ersen
ersen - 9 yıl Önce

somaspor şampiyon.bunu bir kenara not edin.bakın şimiden söylüyorum.murat alaçayırda geldi.gerisini siz düşünün.saruhanlı ve kırkağaçın yerlerini soma ve manisa alır.
ersen-soma


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<