--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Acaridman'dan Mert'e Büyük Tepki

Acaridmanspor Kulüp Başkanı Levent Komşu iki kez anlaştıkları oyuncuları Mert’in kampı terk ederek Alaşehirspor’a gitmesine büyük tepki gösterdi.

Acaridman'dan Mert'e Büyük Tepki

Acaridman’dan Mert’e Büyük Tepki

Acaridmanspor Kulüp Başkanı Levent Komşu iki kez anlaştıkları oyuncuları Mert’in, kampı terk ederek Alaşehirspor’a gitmesine büyük tepki gösterdi. Komşu “28 Ağustos’ta bu oyuncuyla anlaştık. Daha sonra bu oyuncunun isteğiyle verdiğimiz rakamı yükselttik ve tekrar anlaştık. Daha sonra Mert takımla birlikte kampa katıldı. Sonra bu oyuncu bana telefon etti ve Alaşehirspor’un daha çok para verdiğini ve gitmek istediğini söyleyerek kampı terk etti. Bu oyuncu bununla da kalmayıp takımda ki diğer oyuncuları da arayarak Alaşehir’e gelmeleri konusunda ayartmaya çalışmış. Bizden ekmek yemiş, büyük başarılar yakalamış bir oyuncumuzdu kendisine yakıştıramadık. Bizde Acaridmanspor kulübünün büyüklüğüne yakışır bir davranış göstererek, bu oyuncumuza bir bonservis bedeli belirledik. Ben ayrıca bizimle anlaşmış ve kampımıza katılmış bir oyuncuyu arayarak kamptan götüren Alaşehirspor’luları kınıyorum. Birde hiç bir şey olmamış gibi bizden Mert’i bedava istiyorlar. Bizde Acaridman Yönetim Kurulu olarak, Alaşehirspor’a belirlediğimiz bonservis bedelini ilettik. Eğer belirlediğimiz ücreti verirlerse alırlar, veremezlerse alamazlar. Biz bu oyuncuyu artık kadromuzda düşünmüyoruz. Böyle yanlış yapan bir oyuncu değil Mert, Hakan Şükür olsa artık bizim işimiz olmaz” diye konuştu.

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR  

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR

 

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2010, 08:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert Sarıoğlu
Mert Sarıoğlu - 9 yıl Önce

Arkadaşlar hepiniz haklısınız ama birde beni düşünün, futboldan başka ekmek kapısı olmayan bir nsanım, bu işte benim ne sosyal güvencem war, nede ömürboyu bana yetecek kadar biriktireceğim para..en çok parayı nerede alıyorsam oraya gitmem doğru değilmi, acaridmandan çok daha fazla para önerdiler, neredeyse 2 katı şimdi kendinizi benim yerime koyun ve ben olsam ne yapardım diye bir düşünün. eminim çoğunuz bnm yaptığımı yapardınız.

halil temel
halil temel - 9 yıl Önce

bu mert değil "NA" mertmiş.hakkımız helal değil..

efe
efe - 9 yıl Önce

Bizde para için oynayacaksa zaten oynamasın...

Burhan
Burhan - 9 yıl Önce

bırakın gitsin.kötüde konuşmayın.genç bunlar.yarın aklı başına gelince düşünsün.önünü kesmek olmaz.büyüğe yakışanı yap başkan.

arkadaş
arkadaş - 9 yıl Önce

insanlar artık menfaat delisi olmuş anlamıyorum hiç bu insanları çok ayıp etmiş gerçektende para için insan ekmek yediği yere ihanet etmez heleki bir zamanlar takımım dediği yere gerçektende kınıyorum...

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 9 yıl Önce

Geçen dönem senin için az mı çığırdık tribünlerden...Üzdün bizi Kırmızı Papuç...

@karakurt
@karakurt - 9 yıl Önce

şu para insana neler yaptırıyo.. ama paradan daha önemli şeyler var şu hayatta. yazık

Ahmet Büyüktavşan
Ahmet Büyüktavşan - 9 yıl Önce

Acaridmanspor Kulübü Başkanı Levent Bey daima bu konuda haklı, futbolcunun yaptığı davranış ise hiç etik değil.Bonservis bedeli koymaları tamamen doğru bir düşünce bu kadar etik dışı davranıştan sonra bedava istemeleri çok yanlış.Mert ve Alaşehirspor'a yakıştıramadım.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<