---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Bu Acar Adamı Deli Eder 2-0

Temsilcimiz Acaridman, ilk iki yolundaki en büyük rakiplerinden Sancaklı Bozköy'e deplasmanda yenilerek 3.mağlubiyeti aldı ve şansını zora soktu.

Bu Acar Adamı Deli Eder 2-0
Yine Bize Hüsran 2-0

Süper Amatör Ligi A Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren siyah beyazlılar, Saruhanlı Belediye ve Manisa Belediyespor’dan sonra bugünde Sancaklı Bozköyspor’a yenildi ve zirve yolunda büyük yara alarak şansını zora soktu. İlk ikinin en güçlü adaylarından Sancaklı Bozköy’le deplasmanda karşılaşan Acaridmanspor 22 de eski oyuncusu Fatih’in ayağından yediği golle devreyi 1-0 mağlup kapadı. 2.devrede de istenilen oyununu ortaya koyamayan siyah beyazlılar 72 de Uğur’u durduramayınca, ev sahibi ekip farkı ikiye çıkardı.Daha sonra yakaladığı mutlak pozisyonları değerlendiremeyen siyah beyazlılar sahadan 2-0’lık skorla mağlup ayrıldı ve puan cetvelinde gerilerde kaldı. Acaridmanspor’da kırmızı kart cezalısı İbrahim forma giymedi.

HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR

HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2010, 19:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
turgut
turgut - 9 yıl Önce

arkadaşlar siteminizi anlıyorum ama unutmayın gönülleri kazanmak zor kaybetmekse kolaydır.levent komşu yanlış yapmış olabilir...gönülleri kırmadan anlatalım uyaralım sahiplenelim

harbi acarlı
harbi acarlı - 9 yıl Önce

sayın başkanım seçimlerden önce yani 31 martan önce böyle demiyordunuz bu iş bu kadar kolay bir iş olsaydı o işe herkes talip olurdu sn bu işn kurnazısın maçlar başlıyor sn hala topçu almakta kararzızsın tirasfer dönemi biticek boşta kalan topçuları alıcaksın boşta topçu kalmamışsa işte böyle bir acar kuracaksın sayın başkanım atalarımızın şöyle bir sözü war (borçunu ödemek isteyen çare arar ödemek istemeyen ise bahane arar)s bu işi buna cewirdin senin yönetimdeki arkadaşlarına söle yönetiçilik böle olmaz yöneticilik maç günü gelip maçı seyretmek deildir bn yemin ederim ki bu sene takımın her hangi bir maçını izlemeyenler war ehh işte öle olursa böle olur...

-----------------
----------------- - 9 yıl Önce

ya levent başkan şu altyapıya biraz daha önem nersek birsürü genç vardı ne oldu nerede bu gençler bi yorumunda 300 gençten bahsediyordun hani nerede. eğer gerçekten zor geliyorsa bırak yapma neden oradasın eğer oradaysan eleştirilere göğüs ger. adamlar eleştirmekte haklı çok mu iç açıcı durum bak süper ligde oynayan takımlar bile eleştiriliyor işler kötü gidince. illaki halktan destekmi lazım her takım halktan mı alıyor desteği kaynak yaratmak başkanın işi halkın değil o takımın başkanı sensin protokol tirübününe oturan sensin çözümü üreteceksende sen kırkağaç halkına güvendinde mi oturdun o koltuğa?

levent komşu
levent komşu - 9 yıl Önce

önceki yorumda sadece l harfi çıkmış levent komşu olarak düzeltiyorum...not...ikibuçuk yıldır tesislerimizin elektriği açılıyor taksit yapılıyor.kapanıyor.ödenmiyor.açılıyor taksit yapılıyor.tedaş orada.yöneticimiz tekçi ali de orada.davulun sesi karşıdan iyi gelir.yakından sa hasta yapar.

l
l - 9 yıl Önce

içi boş eleştirilerle işler yürümez.gizli rumuzlarlada olmaz.kimseyi ne büyük nede küçük görürüm.hemşerilerimin hepsini seviyorum.gelsin çayımı içsin düşüncesini söylesin konuşalım.başımın üstünde yeri var.gelelim devlet erkanına....söylenecek çok şey var.hemde çoook çok.ama zamanı biraz daha var.ALLAH a emanet olun

levent komşu
levent komşu - 9 yıl Önce

bizim gibilerde bıkar küser gider.sonra da sahiplenecek adam aranır.klsik geri kalmışlığın belgesi ancak böyle olur.bu işi yapanların gelmiş geçmiş hepsinin büyüğümse elinden küçüğümse alnından öperim.bu iş sadece başarı değildir.eğitimdir.ahlaktır.sosyalliktir.aktivitedir.olmadığını düşünün.başka ne aktivite oluyor memlekette.

levent komşu
levent komşu - 9 yıl Önce

cebinden sonra geleceği kesin olmadan 15 20 bin lira verecek var mı acaba.gelirin 12 ay da geliyor.harcaman ise 5 ila 6 ayda olursa artı gelir giderden 30 40 bin lira az ise nasıl olacak.manisa belediyedeki iki topçu 80000 bin liraya oynuyor.bilmem anlatabildimmi.milletin ne hali varsa görsün diyenlerle buişler olmaz.emeğini yüreğini maddiyatını maneviyatını zamanını bilgisini tecrübesini verenlerle buişler olur.

levent komşu
levent komşu - 9 yıl Önce

kulübün son 35 yılının enbaşarılı skorlarını aldık..başarı isterken acaba neverdik ne istiyoruz diye sormak lazım.bu kulübe askerden geldiğim 23 yıldır kim yönetimde olursa olsun maddi manevi her türlü desteği verdim.hariçten gazellerle buişler olmaz.ALLAH herkese sağlık versin.ilerde neler olur görürüz.rahmetli mehmet öz hariç 2 yılı ancak idare etmiş yönetimler oldu acaba neden diye sormak lazım değilmi.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<