Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net




banner55

banner27

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


banner36

KIRKAĞAÇLI ÖĞRENCİLER KROSTA KIYASIYA YARIŞTI

21 Nisan 2015 Salı 07:59
Bu haber 1723 kez okundu

Kırkağaç'ta düzenlenen kros yarışlarında heyecan doruktaydı.

KIRKAĞAÇLI ÖĞRENCİLER KROSTA KIYASIYA YARIŞTI

KIRKAĞAÇLI ÖĞRENCİLER KROSTA KIYASIYA YARIŞTI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlenen kros yarışlarında heyecan doruktaydı.
Kırkağaç Çam Festivali Piknik Alanında yapılan yarışlarda öğrenciler kıyasıya yarıştılar.

Atatürk Orta Okulu öğrencilerinin ambargo koyduğu yarışlar, Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar, Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler kategorilerinde yapıldı.

Ayrıca takım müsabakalarında Küçük Kızlar da Atatürk Orta Okulu, Yıldız Kızlar da Atatürk Orta Okulu, Yıldız Erkekler de Atatürk Orta Okulu ve Küçük Erkekler de 12 Eylül Orta Okulu şampiyon oldular. Bireysel yarışlarda dereceye giren öğrenciler altın, gümüş ve bronz madalya almaya hak kazanırlarken, takım yarışlarında ise okullara kupa verilecek.

Öğrenciler ödüllerini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerinde alacaklar.
İşte Kros Yarışların da dereceye giren öğrencilerin listesi.

Küçük Kızlar

1.Zeynep Akbaş(Atatürk Orta Okulu)
2.Berru Karakuş(Atatürk Orta Okulu)
3.İrem Güngör(Atatürk Orta Okulu)

Yıldız Kızlar

1.Melisa Yavuz(Atatürk Orta Okulu)
2.Ece Çakır(Atatürk Orta Okulu)
3.Meltem Arslan(Atatürk Orta Okulu)

Küçük Erkekler

1.Faik Kayalı(Bostancı Orta Okulu)
2.Kubilay Gümüş(12 Eylül Orta Okulu)
3.Ahmetcan Kavak(12 Eylül Orta Okulu)

Yıldız Erkekler

1.Sedat Kavak(12 Eylül Orta Okulu)
2.Ahmet Can Savran(Atatürk Orta Okulu)
3.Mustafa Ayazoğlu(Atatürk Orta Okulu)

Küçük Kızlar Takım

1.Atatürk Orta Okulu
2.Gelenbe Şair Eşref Orta Okulu
3.12 Eylül Orta Okulu

Yıldız Kızlar Takım

1.Atatürk Orta Okulu
2.Gelenbe Şair Eşref Orta Okulu
3.12 Eylül Orta Okulu

Küçük Erkekler Takım Takım

1.12 Eylül Orta Okulu
2.Atatürk Orta Okulu
3.Gelenbe Şair Eşref Orta Okulu

Yıldız Erkekler Takım

1.Atatürk Orta Okulu
2.12 Eylül Orta Okulu
3.Gelenbe Şair Eşref Orta Okulu

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR(İHA)



















Yorum Gönder

@name x