DT. MURAT BAYRAMOĞLU ÖZEL MUAYENEHANESİ TÖRENLE AÇILDI

Bayramoğlu’nun özel muayenehanesi düzenlenen törenle açıldı.

DT. MURAT BAYRAMOĞLU ÖZEL MUAYENEHANESİ TÖRENLE AÇILDI

Başarılı Diş Hekimi Murat Bayramoğlu’nun özel muayenehanesi düzenlenen törenle açıldı.

Karapınar Galeri karşısında hizmete giren Dt. Murat Bayramoğlu Özel Muayenehanesi açılış törenine Kırkağaç Belediye Başkanı Üstün Dönmez, CHP Kırkağaç İlçe Başkanı Ayhan Düzova, CHP Soma İlçe Başkanı Levent Elbinsoy, Kırkağaç Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Serhat Kayın ile vatandaşlar katıldı.

Kırkağaç Belediye Başkanı Üstün Dönmez’in kurdeleyi kesmesiyle hizmete giren Dt. Murat Bayramoğlu özel muayenehanesi Karapınar Galeri karşısında hizmet verecek.

Kirkagac.Net’e konuşan Dt. Murat Bayramoğlu “Gelen tüm davetlilere çok teşekkür ederim. Bundan böyle hastalarımıza özel muayenehanemizde hizmet vereceğiz. Başta Kırkağaç’ımız olmak üzere Soma ve Akhisar’a Kırkağaç’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR(İHA)

DT. MURAT BAYRAMOĞLU KİMDİR?

1969 yılında Soma'da doğan Bayramoğlu, ilk, orta ve lise öğrenimini Soma'da, Üniversite öğrenimini ise İzmir Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladı.
1996-2016 yılları arasında Soma'da kendi muayenehanesinde tam 20 sene hastalarına hizmet verdi.

Diş Hekimi Murat Bayramoğlu, 2016 yılında devlet memurluğuna geçip 4 ay öncesine kadar hizmet verdikten sonra emekli oldu.

Soma'nın tanınmış diş hekimlerinden Murat Bayramoğlu, artık Kırkağaç'ta kendi muayenesinde hasta kabulüne başladı.

Bir dönem CHP Soma İlçe Başkanlığı da yapan Bayramoğlu'nun muayenehanesi Kırkağaç'ta Karapınar Oto Galeri ve Florya Çiçekçilik karşısında hizmet verirken randevu telefonu ise 0541 979 32 33.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2024, 08:36

hakan demir

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fehmi
Fehmi - 3 hafta Önce

Allah aşkina,, başkanın yanında ki kişilerden hangisi iş yapacak kişi dürüst olun,,, yeminle alayı yiyici ekip,,, binanaya pankart asarak olmuyor malesef,, bakalım icratlarına

SIRADAKİ HABER