---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

BEKİR COŞKUN'UN İNEK KADAR FAYDASI VARMIDIR MEMLEKETE ?

Sözcü Gazetesi'nden Bekir Coşkun, önceki günkü (11.10.2015) "Defol git..." başlıklı yazısında, "o arkandaki inek gibi oy çoğunluğu anlasa da anlamasa da..." yazarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nezdinde, hükümeti ve hükümete oy veren vatandaşları anti-demokratik, faşist bir kafa yapısı ile ele almıştır.

Ötekileştirmek, tek tipleştirmek hükümetin yapmış olduğu olumsuz politikalar der iken, sol dünya görüşüne mensubiyeti ile bilinen Bekir Coşkun'un bu tavrı, hiç de etik ve demokratik değildir.

Oy kullanmış olduğu partiden dolayı herhangi bir vatandaşa, her ne şart altında olur ise olsun "inek" benzetmesi yaparak, aşağılamak; bayağılık, pespayelik ve tıynetsizliktir!

Biz istiyoruz ki herkesin hür düşüncesini dile getirebildiği, sevgi ve saygı toplumunun inşa edildiği bir Türkiye zuhur etsin.
Biz istiyoruz ki Alevi, Sünni, Laz, Çerkes; hiçbir ayrım gözetmeksizin, kimsenin etnik kökenine, inancına bakmadan, huzurun tesis edildiği bir Türkiye zuhur etsin.

Eğer ötekileştirirsek, kutuplaştırırsak, bu bizden diye kayırırsak; toplum kutuplara bölünür ve birbirlerine saygı duymayı dahi beceremeyen bireyler türer.

Lâkin açık ve nettir ki saygı duymayı beceremeyen hiç kimse, kendi düşüncesine saygı duyulmasını da hiç kimseden beklemesin.
Adalet ise herkese, vicdan ise herkese kardeşim!

Yazının Dibi; Bekir Coşkun hükümete oy atanların nezdinde, ineğe de saygısızlık etmiştir.
İnsan sormadan edemiyor, vatandaşa et ve süt hizmeti veren bir inek kadar, sol adı altında faşizm sergileyen Bekir Coşkun'un bu memlekete faydası olmuş mudur?

Selâm, sevgi ve muhabbet ile...

BURAK KILIÇASLAN
YORUM EKLE
YORUMLAR
esra
esra - 4 yıl Önce

bekircoşkun tam olarak doğru bi tespit yapmış.dusunceye aleviye sünniye kendinden olmayan hicbirseye saygısı olmayan otekilestimenin tam alasını yapan aba altından sopa gösteren akpye ve ona oy verenlere inek demekle inege büyük saygısızlık etmiş haklısınız

Sadri Yaman
Sadri Yaman - 4 yıl Önce

attığınız başlıkla, irdelediğiniz konu örtüşmüyor,okuyucuyu sayfaya çekmek için kullanılmış gibi duruyor burak bey... başarılar...


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<