--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI(VİDEO)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programının tamamını izleyebilirsiniz...

23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI(VİDEO)
23 Nisan Coşkuyla Kutlandı(VİDEO)
23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı dün ülke genelinde olduğu gibi Kırkağaç’ta da yapılan törenlerle kutlandı. Saat 8:30’da Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Garnizon Komutanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü koltukları aynı anda bir süreliğine ilk öğretim öğrencilerine devredildi. Daha sonra Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk anıtına çelenk koyulması ile başlayan tören Şair Eşref stadında devam etti. Kırkağaç Şair Eşref Stadında ki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına Kaymakam Ali Sırmalı, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Garnizon Komutanı Jandarma Kd.Albay Semih Okyar, Cumhuriyet Başsavcısı Onur Özkır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut, İlçe Emniyet Müdürü Mithat Uysal, İlçe Jandarma Komutanı Ayhan Gül ve CBÜ Kırkağaç Meslek Yüksek Okulu Okul Müdürü Sinan Köksal ile çok sayıda Kırkağaçlı katıldı. Program Kaymakam Ali Sırmalı, Garnizon Komutanı Semih Okyar ve Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün öğrencileri ve törene katılanları selamlamalarıyla başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut açılış konuşmasını yaptı. Öğrencilerin toplu halde Andımızı okumasının ardından Atatürk Edip Bayat İlköğretim Okulu ve M.G Türkbirliği İ.Ö Okullarının düzenlediği halk oyunları gösterileri ile günün anlam ve önemini belirten şiirler okundu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerini Kaymakam Sırmalı, Garnizon Komutanı Okyar ve Belediye Başkanı Gedüz takdim ettiler. 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çouk Bayramı tören geçişiyle son buldu. İşte kirkagac.net farkıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programının tamamı.

HABER-FOTOĞRAFLAR-VİDEO DÜZENLEME: HAKAN DEMİR
KAMERA: BARIŞ YILDIRIM
1.BÖLÜM


2.BÖLÜM


3.BÖLÜM


HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR
KAMERA: BARIŞ YILDIRIM


HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR
KAMERA: BARIŞ YILDIRIM


*********

********

*******
Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2011, 07:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatansever
vatansever - 8 yıl Önce

Ulu önder Mustafa Kemal çocuklara dünyadaki tek bayramı hediye etmiş fakat günümüzde bayramı acaba çocuklarmı kutluyor,bugün çokmu eğleniyor ve bir snraki bayramı sabırsızlıklamı bekliyorlar ,bayramı izleyen yaşlı amcalar ,teyzeler nerede o eski bayramlar diyordu neden diye sordum bayram boyu ödül dağıtıldı başka birşey olmadı dediler protokol rahat koltuklarında otururken çocuklarımız ayakta sözde kendi bayramlarının bitmesini bekledikleri yüzlerinden okunuyordu,dileğim bayramların bayram gibi çocuklarımızı mutlu edecek şekilde kutlanması,

İbrahim Ethem TÜLÜ
İbrahim Ethem TÜLÜ - 8 yıl Önce

Dikkatimden kaçmayan bir başka husus da, yavrularımıza gerekli özeni ve itinayı göstermiyoruz. 19 Mayıs 2010 Törenlerinden sonra, törene katılan tüm halka Soma Belediyesi Etli Pilav ve Ayran dağıtmıştı. Stadın dışına kurduğu 8 platformda, stadtan çıkan tüm halka ve törenlere katılan öğrenci ve öğretmenlere bu hizmet verildi. Bizler de Kırkağaç'ta törenlere katılan yavrularımıza en azından kek ve meyve suyu, kek ve süt vb.. ikramda bulunamaz mıydık? Bugün 23 insanın mana ve önemini kavrayamayanlar, çocuklarımızın taşıdığı coşkuyu taşımayan ya da taşıyamayanlar, unutmasınlar ki Libya, yemen, Irak, Afganistan, Tunus, Lübnan,Suriye gibi ülkelerin akıbetinden kurtulamazlar. Emperyalizmi yenen, tüm dünyada mazlum ülkelerin müstevlilere karşı bayrak açmasını sağlayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Kuruluş Yıldönümü hakettiği saygıyı görmelidir. "Sevgi ihtiyari, saygı mecburidir" deyişini yaşamın her sahasını uygulamak zorundayız. Coşkulu katılımı sağlayan halkımıza, öğrenci ve öğretmenlerimi

İbrahim Ethem Tülü
İbrahim Ethem Tülü - 8 yıl Önce

7 yıldan beri Kırkağaç'tayım. Hemen tüm törenlere katılmayı bir Türk olarak görev bildim. Bu nedenle daha öncelerini olmasa da 7 yıldan beri yapılagelen 23 Nisan törenlerini kıyaslayabilirim. Halkın katılımı, coşkusu bakımından son 7 yılın en görkemlisi idi. Ayrıca okullarımız da bu coşkuya paralel olacak şekişlde gayet güzel hazırlanmışlardı. Peki güzel olmayan, Kırkağaç'a yakışmayan neydi? diyecek olursanız, bende şu kanı oluştu. Kırkağaç Belediyesi, Milli Eğitimi ve Garnizon Komutanlığı ya bugünün mana ve önemini unuttu ya da yeterince önem vermemeye başladı. En sıradan reklamlar ve duyuruları bangır bangır ileten ses düzenine sahip Kırkağaç'ta yavrularımızın emekleri, çalışmaları güme gitti. Sabah 9.30 dan itibaren serin bir havada bayram coşkusu ile çocuklarımız hem bu havada üşüdüler hem de yaptıkları gösteriler anlaşılmaz hale geldi.Bu gösterilerde 10 Nisan Akşamında kurulan platform gibi bir platform kurulamaz mıydı? Sinevizyonla sahayı göremeyen veliler izleyemez miydi?

songül 195
songül 195 - 8 yıl Önce

Daha önceleri görü yaşadığımız için söylüyorum o tören için oraya bir platform kumak o kadar zormuydu.Anneler, babalar çoçuklarını o platfomda görselerdi daha iyi olmazmıydı sizce. Ne dersiniz.Amacım hiç kimseyi kırmak ve inciltmek değil,sadece bir Kırkağaçlı olarak ben bunlara layik değilmiyim diye düşündüm.Bir de tam 23 nisan günü İstanbula öğrencilerden oluşan bir grubun gezi DÜZENLEDİĞİ DUYUMUNU ALDIM DOĞRU MU BİLMİYORUM AMA SİZLER BU GEZİ İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ. Bütün bu eleştirilerimin gelecek günlerde gözönünde bulundurulacağı ümidiyle , Başta Hakan bey olmak üzere herkese saygılarımı sunarım. Bayramınız kutlu olsun.

SONGÜL 1954
SONGÜL 1954 - 8 yıl Önce

23Nisan Ulusal ve Egemenlik Bayramı Kırkağaçlılara ve Tüm Ulusumuza kutlu olsun.Bir Kırkağaçlı olarak bayramda gururlandım, hiç bir bayramı bu kadar kalabalık görmemiştim.Genci, yaşlısı ,romanı, türkü, kürdü,lazı,çerkezi.... Hele hele o genç anneler beni daha da gururlandırdı . Daha okula bile gitmeyen yavrularını elinden tutarak bayrama getirmeleri, birde yavrusunu kucağına alıp bayrama gelmeleri gururumu bir kat daha arttırdı. ANCAK...Şimdide yetkililere seslenmek istiyorum.Söyleyeceklerim o sahada çeşitli vesilelerle yapılmıştı. Sayın yetkililer acaba o konuşulanları anlayabildiniz mi , daha önceleri olduğu gibi bir ses düzeni kurulamazmıydı o çoçukların emeklerine yazık olmadı mı sizce. Sahanın belirli yerlerine birkaç tane çöp bidonu konulamazmıydı,yine daha önceleri yapıldığı gibi bir barkovizyon sistemi kurulamazmıydı,sayınyetkililer öğrencilere ödüller verdiniz çok güzel. Ama biz o ödül törenini evde sağolsun Hakan bey sayesinde izleyebildik.

Barış YILDIRIM
Barış YILDIRIM - 8 yıl Önce

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Tüm Ulusumuzun Kutlu Olsun.


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------