--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

HAYDİ Kırkağaç,Kitap Kampanyasına Desteğe(VİDEO)

Kırkağaç Hacı İsmail Dereköy Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmen ve idarecileriyle birlikte okullarının boş kütüphaneleri için kitap topluyorlar.

HAYDİ Kırkağaç,Kitap Kampanyasına Desteğe(VİDEO)
Boş Kütüphaneleri İçin Kitap Topluyorlar

Kırkağaç Hacı İsmail Dereköy Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmen ve idarecileriyle birlikte okullarının boş kütüphaneleri için kitap topluyorlar. Okul kütüphanesinde yeterli kitapları bulunmayan öğrenciler, kütüphane kültürünü yaşatmak için seferber olmuş durumdalar. HİDAL Okul Müdürü Murat Akgün “ Okulumuzun kütüphanesinde maalesef yeterli kitabımız yok. İmkânlarımızın da yetersiz olmasından dolayı, böyle bir kampanya düzenledik. Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün “Okuyan Okullar” projesini düzenlemesi ve öğrencilerimizin okumaya oldukça önem vermesi, bizi böyle bir kampanya düzenlemeye yönlendirdi. Herkesin bu konuda duyarlı olması gerektiğini düşünüyorum” dedi. Konuyla ilgili kirkagac.net’e özel bir açıklama yapan HİDAL Okul Kütüphane Kulübü ve Edebiyat öğretmeni Derya Atlı “Bu kampanyada bize yardımcı olan, öğretmen arkadaşlarıma, öğrencilerime teşekkür ediyorum. Tüm Kırkağaçlıları verecekleri kitaplarla destek olmaya çağırıyorum. Kampanyaya duyarlı öğrencilerimiz için çok önemli olan bu kampanyaya katılmasını bekliyorum” diye konuştu.Yine Edebiyat öğretmenlerinden Çiğdem Karabalık ise okumayan toplumların karanlıkta ve geri kalacağını, toplumumuzun da az okuduğunu böyle kampanyaların okuma üzerinde olumlu etkilerinin olacağını söyledi. Gerekirse ev ev dolaşarak kitap toplayacaklarını söyleyen HİDAL’li öğrenciler, tüm Kırkağaçlılardan destek istediler. İşte Edebiyat öğretmeni Çiğdem Karabalık ve HİDAL’li öğrencilerin kirkagac.net kameralarına yaptıkları açıklamalardan görüntüler.

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİRHABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

 
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2010, 02:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer demir
zafer demir - 8 yıl Önce

derya atlı hanfendinin desdeklediği her proje güzeldir tebrik ediyorum başarılar ın devamını desdekliyoruz selamlar

manisalı
manisalı - 10 yıl Önce

ben tesadüfen gördüm kampanyanızı okudum çok güzel hayırlısı olsun yanlız okulu yaptıran hayırseveriniz kütüphaneyi unutmaması gerekirdi.kütüphane ve konferans salonu olmayan okul düşünemiyorum...

edebiyat öğretmeni
edebiyat öğretmeni - 10 yıl Önce

nusret bey'i tanımam ama okul yapıp ülkeye fayda sağladığı için teşekküre layıktır eminim. yalnız duyduğum kadarıyla okulun konferans salonu yokmuş. çok yazık anadolu lisesinin konferans salonu olmaz mı hiç? ben ce yaptığı bu güzel projeyi tamamlasın o okula bir konferans salonu lazım.

kitap kurdu
kitap kurdu - 10 yıl Önce

her kütüphane bir ışıktır, kitaplar ufuktur herkesin faydalanması gerekir böyle bilgiye koşan kitap isteyen gençler oldukça herkes yardıma koşacaktır ve koşmalıdır.gençlerin böyle bir birlik ve istek için bir araya gelmesi gerçekten çok onurlu ve başarılı bir iş.onların arkalarında olan destekleyen öğretmenlerinede ne mutlu çocuklarıyla gurur duymalılar.

yaser
yaser - 10 yıl Önce

bu düşünceyi savunan ve bunun için mücadele eden bu güzel çocukları yürekten kutluyorum

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 10 yıl Önce

Ben sizi alkışlıyor ve emeğinize saygı duyuyorum arkadaşlar...Kolay gele...Saygılarımla...

gerek yok
gerek yok - 10 yıl Önce

bol ve bereketli olsun diyelim..

mertçe
mertçe - 10 yıl Önce

Türkçemize sahip çıkan bir gençlik olarak değerli okulumuzun değerli öğrencilerinin bu güzel davranışlarını ayakta alkışlıyoruım.milli eğitimmüdürümüz kaymakamamımız ve paraları sağa sola çar çur eden belediye başkanımız inşallah bu haberi okurda bu güzel gençlere kitap desteği yaparlar..         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net