--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı(VİDEO)

24 Kasım Öğretmenler günü coşkuyla kutlandı. İşte Programın tamamından görüntüler...

Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı(VİDEO)
Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü tüm ülkede olduğu gibi ilçemizde de törenlerle kutlandı. İlk olarak Cumhuriyet Meydanında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut tarafından ilçede görev yapan tüm öğretmenler adına Atatürk anıtına çelenk koymasıyla başlayan program daha sonra Yasemin Düğün Salonunda devam etti. Kutlama programına Kaymakam Ali Sırmalı, Garnizon Komutan Vekili Jandarma Binbaşı Mustafa Kılınç, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Bakır Belediye Başkanı Ramazan Martin, Gelenbe Belediye Başkanı Mehmet Ali Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut, İlçe Emniyet Müdürü Mithat Uysal, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Ayhan Gül, kurum amirleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından, Hamitli İ.Ö Okulu öğretmeni Berhude Çerçi “Genç Öğretmenler Adına” eski Atatürk Edip Bayat İ.Ö Okulu Müdür Yardımcısı Ayhan Düzova’da “2010 Yılında Emekli Olan Öğretmenler Adına” birer konuşma yaptılar. Günün anlam ve önemi anlatan konuşmayı ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut yaptı. Daha sonra Kaymakam Ali Sırmalı konuşmasını yapmak üzere kürsüye geldi. Kaymakam Ali Sırmalı’nın konuşmasının ardından Öğretmenlerin yemin törenine geçildi. Öğretmenler Berhude Çerçi, Fatma Çiğdem Dirhemsiz, Nehir Adıgüzel, Birsen Demirdöğen, Duygu Yetimler, Melike Çingil, Derya Çoban, Perihan İrge, Hülya Yıldırım, Aslıhan Yıldırım, Deniz Aksu, Gülşah Yener, Meltem Eren, İrfan Kundakçıoğluları, Göknur Özge Sayar, Güzide Ebru Can Lafçı, Aysun Üstün, Kerime Kadıoğlu, Osman Çevik, Gamze Som ve Öznur Suluhan bir ağızdan yemin ettiler. Anadolu Öğretmen Lisesinden Büşra Betül canbaz “Atatürk ve Öğretmenim”, Atatürk Edip Bayat İ.Ö Okulundan Serra Özipek “Hep Sana Olur Yönelmeler” adlı şiirlerini okudular. Daha sonra 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. 2010 yılı içerisinde emekli olan öğretmenler Ayhan Düzova, Mustafa Nihat Satır ve Mehmet Emin Aka’ya Hizmet Şeref Belgesi ve plaketleri Kaymakam Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut tarafından takdim edildi. Programın finalinde ise muhteşem bir halk oyunları gösterisi vardı. İlçemizde görev yapan öğretmenlerin hazırladığı Halk Oyunları gösterisi, hayranlıkla izlenirken, davetlilerden bol bol alkış aldı. Cumhuriyet Rıza Nebahat Dolman İlköğretim Okulunun hazırladığı program sunuculuklarını ise Cumhuriyet Rıza Nebahat Dolman İlköğretim Okulu öğretmeni Evşen Özbay ile METEM Beden Eğitimi öğretmeni Ali Yanaş yaptılar.
İşte Kirkagac.net farkıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü programımın tamamı.

HABER-FOTOĞRAFLAR-VİDEO: HAKAN DEMİR
KAMERA DESTEK: BARIŞ YILDIRIM  

Öğretmenler Günü 1.Bölüm


Öğretmenler Günü 2.Bölüm


Öğretmenler Günü 3.Bölüm


HABER-FOTOĞRAFLAR-VİDEO: HAKAN DEMİR

HABER-FOTOĞRAFLAR-VİDEO: HAKAN DEMİR
KAMERA DESTEK: BARIŞ YILDIRIM
  

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2010, 13:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
özcan kaçar
özcan kaçar - 10 yıl Önce

işte şirin ilçemiz kırkağaç ta bir şey olmaz diyen tüm arkadaşlar bakın ilçemizde de insanlar bir araya gelerek birşeyleri başarabiliyorlar.ben bu ekipte çalışmalara katılan ekipte benide kendinden görerek bütün desteklerini benden esirgemeyen başta hakan hoca olmak üzere tüm ekipteki arkadaşlarımı kutluyorum.bizler kırkağaçta bir ilki yaptık başka arkadaşlarda bir araya gelerek diğer sosyal faliyetlerde bulunmaları dileğiyle.ekipte oynayan tüm dostlarımın medeni caseretini ayrıca kutlarım.

arkadaş
arkadaş - 10 yıl Önce

tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

mehmet ertem
mehmet ertem - 10 yıl Önce

öğretmenler gününe; efe kıyafeti giyerek değerli öğretmen arkadaşlarımla beraber halk oyunu gösterisi sunarak katıldığım için çok mutlu oldum.ekibi hazırlayan değerli hakan hocama,büyüğüm ve küçüğüm olan tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. TÜM ÖĞRETMENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

erdem
erdem - 10 yıl Önce

hangi arkadaş miyop zeybek diye yorum yapmış bilmiyorum ama gerçekten ayıp bir şey bu.insanlar bir emek vermişler o işe. takdir etmemiz lazım farklılıklar ya da özelliklerimiz ile dalga geçmemek gerekiyor.keşke ben de miyop olsam ama o kadar da güzel oynayabilsem.tebrikler efelere.

zülal
zülal - 10 yıl Önce

tüm öğretmenlerimizin mutlulukları gözlerinden okunuyor.iyiki onlar var iyiki çocuklarımız onlara emanet yürekten şükranlarımı sunuyorum.bu güzel kareleri titizlikle seçen hakan bey kardeşimede teşekkürü bir borç bilirimmmm

edebiyat öğretmeni
edebiyat öğretmeni - 10 yıl Önce

bu ve bunun gibi günler hep saçma sapan işler değer değerlidir herzaman gerek yok böyle günlere

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 10 yıl Önce

"Başöğretmen Atatürk,Hepinizin Bir Öğretmeni Vardı."
Tüm emeği geçen emekçileri kutluyorum.

ahmet zeybek
ahmet zeybek - 10 yıl Önce

zeybeklerden biri miyop her halde baksanıza oynarken bile çıkarmamış(Ayrıca o dönemde bu kadar kaliteli çerceve.ithal zeybek bu her halde)


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net