--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

14.Alifakı Köy Hayrına Büyük İlgi(VİDEO HABER)

Kırkağaç’ın Alifakı köyünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 14.sü yapılan köy hayrına yine ilgi büyüktü.

14.Alifakı Köy Hayrına Büyük İlgi(VİDEO HABER)

14.Alifakı Köy Hayrına Büyük İlgi(VİDEO)Kırkağaç’ın Alifakı köyünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 14.sü yapılan köy hayrına yine ilgi büyüktü. Ali Fakı Köy hayrına AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Kırkağaç İlçe Jandarma Karakol Komutanı Ayhan Gür, Gelenbe Belediye Başkanı Mehmet Ali Uyar, AKP Kırkağaç İlçe Başkanı Mehmet Candan, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Boğaz, İlçe Müftüsü Sadık Erenbaş, İl Genel Meclis üyeleri ve Kırkağaç protokolü eşlik etti. AKP Genel Başkan Yardımcısı ve manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, ilk olarak Alifakılılarla görüşerek onlarla uzun uzun sohbet etti. Daha sonra bir konuşma yapan Tanrıverdi, Alifakıları düzenledikleri bu güzel hayır için kutladı. İlçe Müftüsü Sadık Erenbaş tarafından kıldırılan Öğle namazının ardından Geleneksel Köy Hayrı yemeğine geçildi. Tanrıverdi toplu halde yenen yemeğin ardından Alifakı’dan ayrılırken, hayırda büyük ilgiyle son buldu. İşte Kirkagac.net farkıyla, Alifakı Köy Hayrından görüntüler ve yapılan röportajlardan görüntüler.

 

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİRHABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2010, 07:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
kardelenbahar
kardelenbahar - 10 yıl Önce

allah kabul etsin...!

bakkal alifakı
bakkal alifakı - 10 yıl Önce

Alifakı hayrımı akp hayrımı diye sormuş G.i ve bide demişki siyasi partilerin arkasına sığınmasın demişsiniz Bende cevap vereyim bu hayır Allah rızası için yapılan bir hayır burda şov yapılmamıştır yapılamazda zaten sadece davete icabet eden büyüklerimizin sayısı biraz çok olunca bunu çekemeyenlerde tabiki eleştirecek ama güzel olan bir şeyi güzel demelerini beklerdik bu hayrımıza sadece akp deyil diyer siyasi partilarde tabiiki davet edildi onlar bu davete icabet edmedilerse bu bizim sorunumuz

KIRKAĞAÇLI
KIRKAĞAÇLI - 10 yıl Önce

Allah kabul etsin.daha nice senelere.

@karakurt
@karakurt - 10 yıl Önce

köyün hayıra katılım beklentisi karşılanmış.. güzel de olmuşa benziyo

ışıklar
ışıklar - 10 yıl Önce

allah kabul etsin inş dualarla birlikte hayırı.görüntüler güzel...ışıklarlılar da belli oluyo hemen:)

ALİFAKILI
ALİFAKILI - 10 yıl Önce

G.İ KARDEŞİM YORUMUNUZU DİKKAT EDİNİZ ALİFAKI KÖYÜ ASLA KENDİNİ SATMAZ.BİZ TÜM HALKIMIZI HAYIRA DAVET ETTİK HİÇ KİMSEYİ AYIRMADIK HALKIMIZIN KONUMU NE OLURSA OLSUN ALİFAKI KÖYÜ HALKININ YANINDA HEPSİNİN DEĞERİ AYNIDIR ASLA AYIRIM YOKTUR BİZLER HAYIRIMIZI İCABET EDEN HERKESİ KUCAK AÇAR İLGİ VE ALAKA GÖSTERİRİZ.YAKLAŞIK DÖRTBİN KİŞİ HAYIRIMIZA KATILDI.

ilyas karagöz
ilyas karagöz - 10 yıl Önce

HAYIRIMIZA KATILAN TÜM MİSAFİRLERİMİZE KÖY HALKI ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BİZLERİ ONURE ETTİLER ALLAH RAZI OLSUN HALKIMIZ BİZLERİ DESTEK OLDUĞU SÜRECE BİZ DAHA NİCE 14.24. 34. UNCU HAYIR TOPLANTILARI DÜZENLEYECEĞİZ İNŞALLAH.AYRICA KIRKAĞAÇ NET EKİBİNE DE GÖSTERDİKLERİ İLGİ VE ALAKADAN DOLAYIDA TEŞEKKÜR EDERİZ.

destann
destann - 10 yıl Önce

çok güzel bir yer yemyeşil isa gördüm seni bu arada :)) abam geziyon yawss köylerde zaten bu güzellikler         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net