--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

ACI HABER..HATİCE KURTARILAMADI

Bu sabah saat 08:30 sıralarında meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan 13 yaşında ki Hatice Yavuz’dan acı haber geldi.

ACI HABER..HATİCE KURTARILAMADI

ACI HABER..HATİCE KURTARILAMADI

Kırkağaç’ın başına bela olan ve bir türlü tedbir alınmayan Ihlamur Evleri Kavşağında sabah bu sabah saat 08:30 sıralarında meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan 13 yaşında ki Hatice Yavuz’dan acı haber geldi.

Akhisar Kirazoğlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Hatice Yavuz, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Bugüne kadar çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği, onlarca kişinin de yaralandığı Ihlamur Evleri Kavşağı, Hatice’ye de mezar oldu.

Daha önce binlerce imza toplayan, yetkilileri defalarca göreve davet eden vatandaşlar bir kez daha isyan etti.
Kazada yaralanan diğer altı kişinin ise tedavileri devam ediyor..

HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR(İHA)

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
hüla
hüla - 5 yıl Önce

rum suresi değil hud suresi o.ayrıca ayeti kerimenin içeriğine bakmaktan acizmisiniz.yoksa bilerekmi değiştirdiniz.istersnin ayeti kerimenin içeriğini tefsirden okuyun.atıp sıkılamayında olurma inşallah ufkunuz açılır

bahar
bahar - 5 yıl Önce

ha ha ha!! her cuma googleden sallayan makaracı bakanın mensubu olduğu sözde dindar! partinin seçmen kitlesinden bir örnek. rum suresi 60 ayet. 113. ayet ??? sen de mi googleden salladin hulya.

meltem
meltem - 5 yıl Önce

60 ayet olan rum suresinin 113. ayetiyle cevap vermeniz bu kadar da olmaz dedirtiyor. dinin de acıların da üzerinden kimin siyaset yaptığına tarih şahit.. haa bu arada yazdığınız ayet hud 113.ayet. hani fahri kainat efendimiz (sav)'in 'beni, hud suresi yaşlandırdı'deyip de 112.ayetinde 'emrolunduğun gibi dosdoğru ol' ayetine işaret buyurduğu sure.
hatice kardeşimize allahtan rahmet, ailesine de sabrı cemil dilerim

mehmet kucuk
mehmet kucuk - 5 yıl Önce

iyi tanidigim ve sevdigim bir abiydi. kendisine allahtan acil sifa be bas sagligi diliyor, hatice kardesimizede allah'tan rahmet diliyorum. yol konusunada gelince, kisisel hatalar olmasa kazalar zaten olmaz arkadaslar, kimse birbirine burda yuklenmesin ve uzulmeden kaynaklanarak yanlis sozler kullanmasin. hata en bastan yapildi. aslinda orada kavsak degil bir alt gecit olmasi gerekiyodu. cunku orasi sehir icinde oldugu icin surekli kullanilan biryer. bence biran once yikilip degistirilmesi gerekiyo.

serkan hellim
serkan hellim - 5 yıl Önce

umarım bu son olur... bu kazaların önlenmesi adına belediyemizi göreve çağırıyorum en azından o kavşağa gelmeden önce yol üzerine hız kesici engeller konulsun yada başka bir çaresi vardır muhakak.belediye başkanın kendi oğlu olsaydı eğer hatice yerinde inanın derhal yapılırdı bulunurdu bir çaresi.

serkan hellim
serkan hellim - 5 yıl Önce

başımız sağolsun,allah ailesine sabır versin.

HANYALI
HANYALI - 5 yıl Önce

sevgili hülya şu son yazından sonra anladımki zeka özürlü bir zavallısın.demekki burada bu güne kadar can veren 16 kişi manevi şahsiyetten.hangi manevi şahsiyet zarar vermiş bir göster.işi din boyutuna dökme çok konuşmada insanların lanetini alma

hülya
hülya - 5 yıl Önce

kem söz sahibine aittir.yine söylüyorum yoldan kaynaklanan hata değil kaza.tamamaen insan odaklı raporalara bakabilrisiniz poliste.iktidarla alakasıda yok.orada manevi şahsiyetin ruhu olabilr.rahatsız edilmiş olabilir isterseniz beyninizi o yöne yorun ama gözünüz kör görmezsiniz kulağınız var duymasınız.acımız sonsuz ama senin kinin bu acının üzerinde akp ye karşı.kızımızın mekanı cennet olsun.insanlığınızı unutmayın zalime destek olmayı bu ateş sizide yakar rum suresi 113 ayet.selam ve dua ile         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net