--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Belediyeden Her Hafta Lokma Hayırı

Kırkağaç Belediyesinden her hafta lokma hayırı uygulaması.

Belediyeden Her Hafta Lokma Hayırı

Belediye’den Her Hafta Lokma Hayrı

Kırkağaç Belediyesi bundan böyle her hafta Perşembe günleri Karaosmanoğlu Camii önünde lokma hayrı düzenleyecek. İlki dün gerçekleştirilen lokma hayrına büyük ilgi gösteren Kırkağaçlılar bu uygulamadan oldukça memnun kaldılar. Konu ile ilgili kirkagac.net’e bir açıklama yapan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz "İlçemiz pazarı olan Perşembe günleri pazarcı esnaflarımızın, dar gelirli vatandaşlarımızın, ilçemiz kasaba ve köylerinden gelen  halkımızın bir nebze olsun ihtiyaçlarını gidermek maksadıyla böyle bir uygulamaya başladık. Allah hayırlarımızı kabul etsin" diye konuştu.

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR











HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR


***********

***********
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2011, 23:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
perşembe
perşembe - 8 yıl Önce

bir hafta oluyor yankısı devam ediyor lokma gibi haberide bereketli başkanın güzel reklamı oluyor iyi ve kötü anlamında insan bindiği dalı kesermi gedüz kesiyor işte
siyaseti bu güne kadar boşuna yapmışsın ismail esnaf tepki göstermez yoksa zabıtalar ceza keser mallarını kaldırımda rahat sergileyemezler.

görüş açısı
görüş açısı - 8 yıl Önce

sayın başkan vatandaşa yardım amacıyla lokma döktürüp karınlarını doyuruyor bu ilçedeki tostçunun lokantacının ekmeyiğle oynuyor hiçbir esnafımız da çıkıp şikayetçi olmuyor esnaf odasıda uyuyor herhalde sayın başkan hani açıkta gıda satmak yasaktı.acaba vatandaşa yardım olsun diye haftada bir gün değil senede birgün altın dağıtmayı düşünüyormusunuz ? işte hizmet beyenen alır

gönlüaçık sevmez
gönlüaçık sevmez - 8 yıl Önce

boşsun gönluaçık ayrıca akp yandaşı pehpehçisisinnn başka bişiy olamadın hayatın boyuu sen devam ett durmak yok yolun açık olaa

alexs
alexs - 8 yıl Önce

gönlü açık ben brazilyadan geldim çok anlamam bu işlerden gördüğümü bildiğimi duyduğumu yazdım benim işim gol atmak ben onu bilirim.işimi bakarım saygılar fazla söze gerek yok ben bu ülkede misafirim

mehmet gönlüaçık
mehmet gönlüaçık - 8 yıl Önce

ecnebi arkadaşım ben işimi yapmadı diye başkana kızmam, biz ona iyi ve kötüde destek olmak için oy verdik. Bu güne kadar benim karnımı başkan doyurmadı. her halde senin bir işini halletmedi diye kızgınsın ona. kendisi zaten kendi kesesinden ramazan bayramlarında halka yemek veriyor ve fakir çocukları sünnet ettiriyor bildiğim kadarıyla. Mezar işine gelince o bizim başkanla aramızda bir mesele hem oy verdim diyorsun hemde başkanı yerden yere vuruyorsun.böyle yapmamak lazım. başkanlık gelip geçici sonra yine yüz yüze bakmayacakmıyız.Ben hiç bir zaman başkan aleyhinde arkasından konuşmam gider yüzüne söylerim inanmıyorsan git kendisine sor. seçime giderken bence başkana destek olmalıyız.

alexs
alexs - 8 yıl Önce

gönlüaçıkmısın yoksa kapalımısın bilmem ama yağcı olduğun belli dün eşeltiriyordun bu gün yanındasın senin mezar işi olmaz boşuna yağ yakma gelelim lokma hayrına karşı değiliz ama kandil günlerinde şehitleri anma gününde olsa lafımız yok saygı duyarız fakat her hafta perşembe dedinmi işte burada ip kopuyor anlayada boş siyaset yapmayın bizde gedüze oy verdik ama eleştiri yapma hakkımız doğruyu yanlışı bu eşeltiriler ilee görecek başkan kırkağaç için yapılan güzel çalışmaları destek veririz ama yersiz çarçur edilen belediyenin parasında arkasında oluruz.haaaa kendisi vereceksi lokma masrafını lafımız yok isterse hergün döktürsün lütfen o hebe edilen paralarda tüyü bitmedik yetimlerin hakkı var daha güzel kültürel alanlarda gençlere meslek edinilmesi anlamında kurslar verilse yada benzer projeleri imza atılsa daha iyi olmazmı biz bşk seçerken büyük düşün kırkağaçlı projesi ile yola çıktık paris olması için milletvekilleri destek verdi perşembe günleri lokma dökülsün diye değil saygılar .

mehmet gönlüaçık
mehmet gönlüaçık - 8 yıl Önce

sevgili başkanımız kendince güzel şeyler düşünüyor ve tatbik ediyor.Neresini beğenmiyorsunuz anlayamadım.Ferdi değilde topluma açık bir hayır girişimi neresi kötü.Sayın başkanım herkes ayrılsa bile ben yanınızdayım.Durmak yok yola devam. Beğenmeyen yemesin lokmadan.

asker
asker - 8 yıl Önce

sayın gedüz lokmayı birde askerin çıktığı gün cumartesi pazar döktür ayrıca yemin törenlerinde ilçemize gelen misafirlerin karnı doysun diye yemek şirketi ile anlaş yemek çıkar. yatacak yer ayarla parası olmayannlara para ver ver işte arap bol buldumu sürecek yer arar sende sürecek yer bulamıyorsun iyi çalışmalar.



         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net



<