--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Eğitim-Sen İlk Toplantısını Kırkağaç'ta Yaptı

Manisa ili Eğitim Sen İlçeler Arası Koordinasyon Toplantısı ilçemizde yapıldı.

Eğitim-Sen İlk Toplantısını Kırkağaç'ta Yaptı

Eğitim-Sen İlk Toplantısını Kırkağaç’ta Yaptı

 

Manisa ili Eğitim Sen İlçeler Arası Koordinasyon Toplantısı ilçemizde yapıldı. Çam İzcilik Tesisleri’nde yapılan toplantıya Eğitim Sen İl Şube Yönetim kurulundan İl Başkanı Fatih Yoğurtçuoğlu, Şube Sekreteri M. Hamdullah Müftüoğlu, Şube Örgütlenme Sekreteri İsmail Şener, Şube Kadın Sekreteri Melek Varol, Şube Eğitim Sekreteri Yasin Keskin katılırken, ilçe temsilciliklerinden de 35’e yakın yönetici katıldı.

2010/2011 yılının bu ilk toplantısında geçmiş dönem değerlendirilmesi yapılırken, tek tek söz alan ilçe temsilcilikleri süreci değerlendirdi. İlçelerde yaşanan sıkıntılar masaya yatırılırken eğitimde yaşanan sorunların, hak ve özgürlükler noktasında üzerine gidilmesi kararlaştırıldı. Özellikle Anayasa paketinin halk oylamasından geçmesinden sonra yapılacak yasal düzenlemelerde sendikanın aktif rol alması, haklar ve özgürlükler konusunda geriye dönüşlere izin verilmemesi belirtildi. Önümüzde ki dönemde kamu emekçilerine karşı hak gasplarına yönelik saldırıların bertaraf edilmesi noktasında kamuoyunun ve üyelerin bilgilendirilmesine ve gerekli çalışmaların yapılmasına önemi üzerinde duruldu. Beş saat kadar süren toplantıdan sonra gelen misafirler İzcilik Çam Tesislerini çok beğendiklerini, aldıkları temiz hava ve güç ile yeni eğitim öğretim ve emek mücadelesine daha azimle sarılacakları belirtip, Kırkağaç Eğitim Sen Temsilciliğine teşekkür edip ilçemizden ayrıldılar.

KHA

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2010, 22:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
melek varol
melek varol - 9 yıl Önce

değerli arkadaşım, meyveli ağacı taşlayan çok olur. bence yoluna devam et , hem de arkana bile bakmadan. herkese açık bir alanda yazmak her zaman risklidir.neyi anladığını anlamayanlar olabileceği gibi neyi anlamadığını anlamayanlar da olacaktır. polemiğe girmeye gerek yok. yazılarımız ve yaptıklarımız referansımızdır.başarılar

Yalnız  Kurt
Yalnız Kurt - 9 yıl Önce

Ülkem için yapılan her etkinlige sonuna kadar desteklerim.Hele konu Egitim ise Gerisi benim için teferruattır. Egetimin önemini yeni yetişen gençler daha iyi anlayacaklardır sevgiler.

Ali BAYRAM
Ali BAYRAM - 9 yıl Önce

İçemizde böyle önemli kişilerin agırlanması Kırkagaç için önemli en azından bu etkinlik sayesinde güzel bir tanıtım yapılıyor. Sendikalaşmanın önemi vurgulanıyor. Egitim için yapılan faaliyetler güzeldir.

hasan1907
hasan1907 - 9 yıl Önce

öncelikle sendikalı olmanın ve sendikanın ne olduğunu anlamak gerekiyor.bazı arkadaşlarımızın sendikaların işlevinin ne olduğunu bilmediğini anlamadan yorum yaptığını zannediyorum.sendikalar ne kadarörgütlenme ve maddi anlamda güçlü olursa hakları savunmada güçlü olur.ülkemiz insanının örgütsüz olması (veya yetersiz olması)ülkeyi yönetenlerin keyfi tutumlarına neden oluyor...toplum kesimlerinin ülke yönetiminde etkisizliği bu yüzden yetersiz...

ASA
ASA - 9 yıl Önce

İlk yazını okumadım.Özür.Evet sendikalar diyerek başlaman doğru.Sarı sendikalar için söylediklerin az bile.Git sor beslendiğin kaynaklara sana anlatırlar.nasıl bir şeylerin içini boşaltma adına deformasyon yaratılır onlar sana öğretirler.yada biliyorsun sen bunları.kerize yatıyorsun.Ha hangisi ? ama sen yanıt vermezsinse Allah bilir seni , biz nerden bilelim bu durumda.Hı nedir durum? kerizemi yattın yoksa sende uyanık işbirlikçimisin CeKu ?

Mustafa Şen
Mustafa Şen - 9 yıl Önce

Saygım sadece sözü anlayana,özürüm yorumları ile beni yormayan samimi insanlara...saygılarımla...

Ahmet
Ahmet - 9 yıl Önce

Sn hocam burdan yorumculara cevap yazman bence şık değil.hemde yer işgali gibi.köşen var burdaki yorum yerlerini bırak yorumculara.doğru yanlış bizim yerimizi işgal etmeni doğru görmediğim gibi etikde değil.sen köşende yaz bizde buradan.bu sırf bir öneri.yanlış algılama lütfen.

Hasan Ali
Hasan Ali - 9 yıl Önce

Yiyenler ha Cahil , yiyenlerin tarafından seslendiğin çok aşıkar.seslen bakalım.yavuz hırsız misali ev sahibi suçlu tabi.altta sıkıntıdan ölene rahmet dilemek üste çok kolay.sanada bir gün atılacak kemik kalmadığında göreceğiz umarım sesinin nasıl çıktığını         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net


Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------