--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------

KAYMAKAM SIRMALI’YA VEDA YEMEĞİ(VİDEO)

6 yıl boyunca hem hizmetleriyle hem de alçak gönüllüğüyle tüm Kırkağaçlıların gönüllerinde taht kuran ve Edremit’e tayini çıkan Kaymakam Ali Sırmalı’ya veda yemeği düzenlendi.

KAYMAKAM SIRMALI’YA VEDA YEMEĞİ(VİDEO)
KAYMAKAM SIRMALI’YA VEDA YEMEĞİ(VİDEO)

1 Eylül 2009 yılında ilçemize atanan ve tam 6 yıl boyunca hem hizmetleriyle hem de alçak gönüllüğüyle tüm Kırkağaçlıların gönüllerinde taht kuran ve Edremit’e tayini çıkan Kaymakam Ali Sırmalı’ya veda yemeği düzenlendi.

Kırkağaç İzcilik Tesislerinde düzenlenen veda yemeğine Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, eşi Nuray Sırmalı ve oğlu Aydın Eralp Sırmalı ile birlikte katıldı.

Yemeğe ayrıca Soma Kaymakamı Bahattin Mehmet Atçı, Garnizon Komutanı Jand. Albay Eyüp Sabri Kirişçi, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, CBÜ Kırkağaç MYO Müdürü Yrd.Doç Hakan Arıcı, İlçe Emniyet Müdürü Atakan Coşkun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya,  daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar iştirak etti.

Yenen yemeğin ardından başlayan programda ilk konuşmayı Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz yaptı.  Gedüz, Kaymakam Sırmalı ile iki kardeş, iki arkadaş gibi el ele vererek çalıştıklarını söyledi. Özellikle köy yollarının kapanmasında ve maden faciasında sabahlara kadar birlikte çalışmalarını asla unutmayacağını söyleyen Gedüz, Sırmalı’ya bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

Gedüz’den sonra kürsüye Soma Kaymakamı Bahattin Mehmet Atçı geldi. Atçı’da Soma ve Kırkağaç’ın birbirlerine çok yakın iki ilçe olduğunu Sırmalı ile birlikte uyum içerisinde çalıştıklarından söz etti.

Daha sonra veda konuşmasını yapmak üzere kürsüye Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı geldi.
Sırmalı “En son çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesiyle tayinim Edremit’e çıktı.

Kırkağaç’ta 6 yıldır görev yapmaktayım. Bu sürede Kırkağaç’ta çalışmaktan, Kırkağaç’a hizmet etmekten, siz değerli Kırkağaçlılarla tanışmaktan dolayı büyük memnuniyet duydum. Tayinim 6 yıl önce Kırkağaç’a çıktığında çok sevinmiştim. Çünkü ben Aydınlıydım ve ilk kez memleketime yakın bir yere gelmenin heyecanını yaşadım.

Görev yaptığım süre içerisinde her kurumla ve herkesle iyi bir iletişim içerisinde olduk ve ekip çalışmasına önem verdik.

Bundan böyle bu birlik beraberliğinde devam etmesini ümit ediyorum. Bu birlik beraberlik olduğu takdirde ilçemizde çözülmeyecek hiçbir sorun bulunmamaktadır.

Görev yaptığım bu 21 yıllık görev süremde her zaman insan sevgisinin yüceliğine, görevin kutsallığını ve hukukun üstünlüğünü ön planda tuttum.

Bizler hizmetlerimizi yapmak için çabalıyoruz. Tabi ki bulunduğumuz makamlar gelip geçicidir. Önemli olan arkamızda önemli hizmetler bırakmaktır. Bende Kırkağaç’tan ayrılırken arkamda önemli hizmetler ve miraslar bıraktığıma inanıyorum.

Görev süresince bana desteklerini esirgemeyen eşim Nuray Sırmalı ve oğluma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca tüm Kırkağaçlılara çok teşekkür ediyorum, onların destekleri olmasa bu hizmetler olmazdı.
Kırkağaçlıları unutmam mümkün değil. 21 yıllık meslek hayatımın dörde birini Kırkağaç’ta geçirdim. Kardeşimi buradan evlendirdim. Artık Kırkağaçla akrabalık bağımızda var. Edremit çok uzak değil. Hepinizi oraya da beklerim. Hakkınızı helal edin. Benim hakkım varsa benden yana helal olsun” dedi.

Programın son bölümünde ise Sırmalı’ya çeşitli hediyeler verildi.
İlçe Gıda ve Tarım Müdürü Melikşah Taşkın ilçemize özgü halı, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Kırkağaç hemşerilik beraatı ve yine ilçemize özgü halı takdim, ayrıca Ziraat Odası Başkanı Süleyman Boğaz ve Acaridmanspor Kulüp Başkanı Levent Komşu’da Sırmalı’ya birer plaket takdim ettiler.

Kaymakam Sırmalı masaları tek tek dolaşarak tüm davetlilere tek tek teşekkür etti.
İşte Kirkagac.NET farkıyla haberin video görüntüleri.

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(İHA)
,

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2015, 10:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
selami cengiz
selami cengiz - 5 yıl Önce

hemşerim ve sayın kaymakamımıza yeni göreyerinde başarılar

bir vatandaş
bir vatandaş - 5 yıl Önce

adam gibi adamsın sırmalı manisa valisi olarak yine bekleriz.


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net


< ------------------