Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

banner55


Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


KİRKAGAC.NET
Kirkagac.Net


Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac. Net
---------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------


banner36

KIRKAĞAÇ ESNAF ve KEFALET'TE AYTAÇ GÜVEN TAZELEDİ

26 Şubat 2018 Pazartesi 08:45
Bu haber 1755 kez okundu

7 yıldır görevini sürdüren mevcut başkan Mehmet Aytaç yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

KIRKAĞAÇ ESNAF ve KEFALET'TE AYTAÇ GÜVEN TAZELEDİ
KIRKAĞAÇ ESNAF ve KEFALET'TE AYTAÇ GÜVEN TAZELEDİ

Kırkağaç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Genel Kurulda gerçekleştirilen seçimlerde 7 yıldır görevini sürdüren mevcut başkan Mehmet Aytaç yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Kırkağaç Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan olağan genel kurula, Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kredi Kooperatifi Başkan Vekili Sait Başbelen, Kırkağaç Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özçetin, Kırkağaç Şoförler Odası Başkanı Mehmet Umu, Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Süleyman Boğaz, Alaşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı H.Gündüz Karaoğlan, Tepeköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Halil Yıldırım, Gördes Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Nail Aydeniz, Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Halil Aşık, Sarıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ahmet Aktaş, Kula Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Yiğen, Soma Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı İsmail Tepeli, Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı  Hasan Hüseyin Coşkun, Ahmetli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ruhi Çoban, Bölge Birliği Müdürü Fahrettin Korucu, Manisa Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mesut Balkara, Soma Halk Bankası Müdürü Devrim Çağdaş, Kırkağaç Pazarcılar Derneği Başkanı Ali Doğan, Ak Parti İlçe Başkanı Erdoğan Kılınç ile Kırkağaçlı esnaflar katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması, gelir, gider raporlarının okunması, tahmini bütçe ve denetim kurulu raporlarını okunmasının ardından seçim maddesine geçildi. Divan başkanlığına tek liste mevcut başkan Mehmet Aytaç tarafından sunuldu. Aytaç’ın yönetim listesi oylamaya sunuldu. Gerçekleştirilen oylamada Mehmet Aytaç ve yönetim kurulu, üyelerin çoğunluğunun oyunu alarak başkan seçildi. Üyelerin oyunu alarak seçilen yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor. Başkan Mehmet Aytaç, yönetim kurulu üyeleri, Başkan Vekili Mehmet Özer ve Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Kumkapu.

Kirkagac.Net kameralarına konuşan Kırkağaç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aytaç “ Kongremizi katılan esnaf arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. 7 yıldır başkanlık yapıyordum. Arkadaşlarımızın desteğiyle 3 yıl daha bu görevi sürdüreceğim. 7 yıllık sürede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizi çok iyi yerlere getirdiğime inanıyorum. Yine bu şekilde çalışacağıma söz veriyorum” dedi.

İşte Kirkagac.Net farkıyla haberin video görüntüsü.


HABER-FOTOĞRAF-KAMERA: HAKAN DEMİR(İHA)

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Sadri Yaman 1 yıl önce yorumlandı

hayırlı olsun...

0 Kişi beğendi.