--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KIRKAĞAÇ HEYETİ MUTLU DÖNDÜ

Kırkağaç heyeti İzmir ve Manisa'dan önemli sözlerle döndüler.

KIRKAĞAÇ HEYETİ MUTLU DÖNDÜ
Kırkağaç Heyeti İzmir ve Manisa’dan Mutlu Döndü
Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Öztürk, İl Genel Meclis Üyeleri Fikret Sarıbenli, Ramis Işık, Özcan Ergin ve İsmail Yılmaz ilçede devam eden projeler ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili görüşmelerde bulunmak üzere heyet halinde İzmir ve Manisa’daki bürokratları ziyaret ettiler.
Ihlamur Evleri Kavşağına Üst Geçit Yapılacak
Kırkağaç heyetin ilk olarak Karayolları 2. Bölge Müdürü Erol Altun’u makamında ziyaret ederek ilçemizin kanayan yarası olarak görünen ve acil çözüm bekleyen İstasyon Kavşağının alt veya üst geçit yapılması konusundaki taleplerini ilettiler. Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı,m Kırkağaç ile Akhisar arasında çalışmaları devam eden yolun bir an önce tamamlatılarak ulaşıma açılması konusunda ki taleplerini iletti. Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’de ilçemizin dünyaca meşhur Kırkağaç Kavununun daha iyi tanıtılabilmesi için kavun heykellerinin çevre yolu üzerindeki alanlara dikilmesi konusunda gerekli iznin bir an önce verilmesi konusundaki isteklerini ileterek ‘ilçemizin karayolları üzerindeki iki önemli sorununu sizlere iletmek için ziyaret ettik bizlerin bu taleplerini geri çevirmeyeceğinizi umut ediyorum inşallah yakın zamanda bu sorunlarımızı çözüme kavuşturursunuz’ dedi.Karayolları 2. Bölge Müdürü Erol Altun’da Kırkağaç heyetinin kendilerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek Kırkağaçlıların talep ettiği istasyon yolu üzerine yapılmasını istedikleri geçit için alt veya üst geçit konusunda teknik personelin yapacağı değerlendirmenin ardından hangisi uygun olursa o projenin uygulanması konusunda elinden geleni yapacağını belirtti.Aynı teknik heyetin kavun heykeli için de inceleme yapacağı bu incelemenin ardından görüş açısını ve trafik akışını etkilemeyecek bir heykelin çevre yolu üzerine konulması için gerekli iznin verilebileceklerini Akhisar yolundaki çalışmaların da hızlı bir şekilde devam ettiğini belirtti.
Çamlık Göleti Heyecanı
Kaymakam Ali Sırmalı başkanlığındaki heyet Devlet Su İşleri (DSİ) 2.Bölge Müdürü Mustafa Altundal’ı makamında ziyaret etti. Kırkağaç heyetinin yaptığı ziyarette hemşerimiz olan DSİ 2. Bölge İdari İşler Müdürü Öner Özdemir’de hazır bulundu. Kırkağaç’ta devam eden Çaltıcak barajı, ihalesi yapılan Aydıncık barajı, Çamlık Gölet projesi ve Bakırçay nehri üzerindeki yer altı sularını beslenmesinde faydalı olan ıslah sekileri konusunda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı. DSİ 2.Bölge Müdürü Mustafa Altundal’ın Kırkağaç’ta yapılan çalışmaları incelemek üzere önümüzdeki günlerde ilçemize bir ziyarette bulunacağı belirtildi.
Yeni Hastane Geliyor
Manisa İl Sağlık Müdürü Dr.Ziya Tay’ı makamında ziyaret eden Kırkağaç heyetine Toplum Sağlığı Başkanı Dr. Ali Erdemir ve Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. A.Korkut Kafesçiler’de eşlik etti.Kırkağaç’a yeni bir hastane binasının yapılması için hazırlıkların başladığı ve eski binanın yıkılarak yerine yeni bina yapılıncaya kadar hastane bahçesine prefabrik hizmet binalarının yapılarak Acil servis,röntgen ve laboratuar hizmetlerinin bahçeye kurulacak olan prefabrik binalarda hizmet vermesi için çalışmaların başlatılmasına karar verildi.
Ana Okulu Nihayet Yapılıyor
Keskinoğlu şirketler grubu tarafından ilçemize yapılacak olan Anaokulu için İl Milli Eğitim Müdürü Azizi Ersoy ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Yılmaz’ı makamlarında ziyaret eden Kırkağaç heyeti her iki müdür ile yaptıkları görüşmelerden ilçemiz adına sevindirici haberler aldılar. Keskinoğlu şirketler grubu tarafından yapılacak olan anaokulunun önümüzdeki günlerde temelinin atılacağı,Mesleki ve Teknik eğitim Merkezi bünyesine yapılacak olan orta Öğretim yurdu projesinin de ihale hazırlıklarının devam ettiği belirtildi.Kaymakam Ali Sırmalı ve Başkan Y.İsmail Gedüz İzmir ve Manisa illerinde yaptıkları ziyaretlerde ilçemiz açısından önemli olan konularda istenilen sonuçların alındığını belirttiler.
KIRKAĞAÇ KAYMAKAMLIĞI

**********

*********


*********

**********

********

********
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2011, 23:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeki albay
zeki albay - 8 yıl Önce

başarılar inş hepsi olur:D

HATİCE
HATİCE - 8 yıl Önce

ölümler olduktan sonramı aklına geldi acaba milletin baştan beri aynı şeyleri söylüyoruz ama
anca birkaç kişi öldükten sonra oluyo artık

Hasan KOÇ
Hasan KOÇ - 8 yıl Önce

Bu çalışmalarda emeği geçenlere sonsuz saygı ve sevgiler.Sözde kalmaz inşallah ,onların da emekleri boşa gitmez ve Kırkağaç Manisa nın unutulmuş ilçesi olmaktan çıkar.

GURBETCI
GURBETCI - 8 yıl Önce

SAYIN BASKANIM COK GUZEL ISLER YAPIYOSUN AMA BEN GURBETTE OLDUGUM ICIN BISEY GORMUYORUM GORUSTUGUM KISILERE SORUYORUM DEGISIKLIK VARMI DIYE BANA DIYOLAKI ESKI HAMAM ESKI TAS HERTARAF AYNI KIRKAGACA KIM GELDIDE NE YAPTIHER GELEN KALDIRIM YAPIYO PAZAR YERI BILLE YARIM DIYORLAR BISEYLER YAPTA SU MILLETE VARLIGINI ISPAT ET YOKSA BIDAHAKI SECIME BU MILLETE ARKANDA BULAMASSIN

sosyal demokrat
sosyal demokrat - 8 yıl Önce

parmalıkları eğip geçiyorlar burada demir parmaklık yapacak bir yer olmadığı içinde halkımızın yaya üst geçitleriniz kullanacağını hiç sanmıyorum... Bir şey yapmak için yapılmaz bence

sosyal demokrat
sosyal demokrat - 8 yıl Önce

Sayın Başkanımıza tebrikler üst veya alt geçit olması için söz almışlar.Fakat iyice düşünülmeden üst ve alt geçitolarak yayalara özel olursa hiç bir şekilde çözüm olmayacağını çok iyi tahmin ediyorum.şimdiye kadar olan kazalardan hiç yaya olarak geçenlerden zarar gören oldumu acaba bunun analizi yapalım önce ben bundan eminimki yayalara özel bir alt veya üst geçit yapılırsa hiç bir Alahın kulu o geçitleri kullanmaz ben bu konuda iddiya dahi girerim.oradaki sorun zaten araçların gelip geçmesinden kaynaklanan kazalar yayaların geçmesinde kaynaklı kazalar değilki orada olan kazaların arşivlerden çıkarılıp bakılmasını tavsiye ederim.oranaın tek çaresi araçların gelip geçmesi için gerekli alt geçittir bence ben şahsen orada bir üst geçit olsa ben açıkça söğleyeyim geçmem beynim buna elvermez bir dakikada geçeceğim yolu uzatıp üst geçitten geçemem ve benim gibi düşünen bir sürü insan var bunun örnekleri büyük şehirlerde var adam üst geçidi kullanmıyor bariyerleri atlayıp geçiyor demir

MAŞAALLAH
MAŞAALLAH - 8 yıl Önce

EVET BAŞKAN ÇALIŞIYOR GERÇEKDEN BİÇOK ŞEY YAPTI İLÇEYE DAHA ÖNCEKİ DEMOKRAT PARTİLİ BAŞKAN GÖRE 10 NUMARA HELE ÇAMLIK GÖLETİ OLURSA MÜKEMMEL OLUR KIRKAĞAÇLILARIN PİKNİK YAPABİLECEĞİ TEK YER ORASI BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM SAYIN BELEDİYE BAŞKANINA

Barış YILDIRIM
Barış YILDIRIM - 8 yıl Önce

verilen sözler tutulur işhallah         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<